Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlarda benim ensonaldıgım..paylaşmak işstedim

Imageshack - grnt004z

vee bunlarrrr..................

evde olanlae en son almadımm............

sen hacerin malzemelerini kendi malzemen gibi göster,ne giydin topiklerinde başkalarını ekle,sonra bunlarda benim de-tatlicadiarzu-başkalarının hayatlarını yaşa..zaten makyaj ürünlerinde yeteri kadar rezil oldun.bence artık resim ekleme çünkü kendi resmini bile ekliycek olsan kimseyi inandıramıycaksın palmiye...pardon melis denizşakkıdı

ayrıca en alltakilerde alıntı ne komiksin sen yabi kendine ait olanı çekiyo,bide alıntı yapıyoki rezil olunca ispatlasın benim die-tatlicadiarzu-sanki marka ve fazla olunca taç takıcaz sana

la bu da mı hacerin?? =) püüü bakılmaz artık daha bu topie. ne hale getirdin melisdeniz topiği.

hacerin,senin benim onun bunun...ne fark ederki tatlım?insanlar enayi yerine koyuluyo resmen!bu konu hakkında gereği yapılıcak,dier topikteki mesajlarda silindi zaten,o yüzden daha fazla yorum yapmıycam

akannehirakannehirakannehir
Aman tanrım..

Başkalarının kozmetiklerini koymak ta neyin nesi..Ne saçma..
Artık topiklerde herkes herkesin neyi var, bilir halde..melis deniz neden bööle bişey yapmışş..

Dün bunları aldım kızlar...Tam bir MAC delisi olduğum için magic koleksiyonu çıkmasıyla kendimi MAC e attım...Koleksiyonu ürünü oldukları için devamı yok...Bence kaçırmayın gidin görün derim...
Kutularına bayıldım...

Dudak seti ve çantası...85 tl....

Mini lipglas 5li set...72tl...

Fırça seti ve çantası....119tl....

lipstick 36tl ve mineral allık 51tl...

Toplu görünüm...

Not:Setler çantaları ile birliktedir...

Son düzenleme:
Roseangel güle güle sür sürüştür..
Sen de bu fotoları mac de çekip buraya mı ekliyon yoksa kızzzz....
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Roseangel cicilerini güle güle kullan canım. ızmir'de M.A.C. olmamasını şiddetle kınadığımı blirteyim içimde kalmasın:))

Gelelim soruma... Eşim ıstanbul'a gelecek ve ben ona sipariş vereceğim. Ben nude tonlarda lipstick ve lipgloss istiyorum. Ayrıca şeftali-pembe tonlarda allık... Bana numara olarak söyleyebilir misin acaba?

Çok teşekkür ederim şimdidena.s.

hepsi çok güzel güle güle kullan rose angel
Teşekkürler canım...
Roseangel güle güle sür sürüştür..
Sen de bu fotoları mac de çekip buraya mı ekliyon yoksa kızzzz....
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Sağol canım...Allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3
Canım benim sana tavsiyem denemeden alma derim...Ama istanbula gelme imkanın yok ise nude tonlar pek kullanmıyorum ama macig koleksiyonunda surprise me benim 5. fotodaki sağdaki lipstick dudakta muhteşem duruyor...
Allık ise yine magic koleksiyonundaki mineral allıklar süper şeftali ve pembe tonlarındaki ben pembeyi aldım adı Conjure up 5.fotoda var... yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum eğer gidersem senin için nude tonlarda lipstick ve lip glass isimlerine bakarım umarım yardımcı olabilmişimdir...

Son düzenleme:
Güle güle kullan canım,
Hepsi çok güzeller.
Sana kaça mal oldu koleksiyon ürünlerini almak rose :kedi:

Güle güle kullan canım,
Hepsi çok güzeller.
Sana kaça mal oldu koleksiyon ürünlerini almak rose :kedi:

teşekkürler hazancım...
Valla kumbaramdaki bütün paralarımı mac e yatırdım biraz tuzlu oldu ama 2 aydır bu koleksiyon için kumbaraya para atıyordum eşim bile öğrendi artık oda para atarken rujunda benden olsun die dalga geçiordu...Fiyat vermek istemiyorum kınayanlar çok oluo başıma geldi çünkü daha önce bu kadar para verirlirmi ne iş yapıorsunda makyaja bu kadar para yatırıyorsun die yazışmalar oldu ama istersen mesaj atarım tek tek fiyatlarını bilgin olur...

Çok sevinirim canım yaa,
Zahmet olmazsa yazarmısın :kedi:
Kınayanlar parayı toprağa götürmek istiyo heralde :1shok:
Bende dayanamam, alırım makyaj malzemesi yada beğendiğim bi kıyafeti.
Sen iyi yapıyosun, takma boşver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…