Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben şimdiye kadar volume express su geçirmez rimel kullanıyordum ama sanki kirpiklerimi çok yapıştırıyordu birbirine
bugun yorgun argın eve gelirken uğradım bi yere ben kirpikleri ayıran bi rimel istiyorum dedim ve bana define-a-lash rimeli verdi umarım bu istediğim gibi hem dolgun hem ayrı ayrı yapar kirpiklerimi

ImageShack -

mapus bana yaramıyo masrafa giriyorum anacım:nazar:
içerdeyken aldıklarım:CüvCüv:

açık haligamyoncuiremsu

m.a.c pudra=52 tl
m.a.c konseylır=34(yada 36 unuttumbenneyaptımki)
m.a.c biberiye ve nane özlü dolgunlaştırıcı parlatıcı=38 tl

badi şop allık=24 tl
golden rose simli siyah aylaynır=13 tl

yeni serisi supershine acayip memnunum
flormar rujlar 7 tl

fırçalar=5 tl
nivea koltuk altı rolonu=5 tl
grnt2282.jpg

dove el kremi nane özlü salatalık ve yeşilçay içeriyo..acayip ferahlatıcı bi kokusu var..yağlı değil..tavsiye ederim

mac kullanıyoruz kankam :jeyyar: cildine özen gösterir benim arkadaşım kaydirigubbakcemile5
güle güle kullan asomm Şeniz kullanmadıgın varsa gizliden çantama at yanımdayken :1ninca: :icecream:

hepinizin ürünleri cok güzel güle güle kullanınopuyorumnanaktan bende resim koymak istiyorum fakat 100 mesaj yazmam gerekiyormuş acaba bunun kısa bir yolu yokmu:bbo:

hepinizin ürünleri cok güzel güle güle kullanınopuyorumnanaktan bende resim koymak istiyorum fakat 100 mesaj yazmam gerekiyormuş acaba bunun kısa bir yolu yokmu:bbo:

öyle bir kural mı varmış :uhm: hiç duymamıştım
aa ama şey eklenti şeklindekilerde öyle kural olabilir ama sen imageshack'ten filan upload edip ekleyebilirsin sanırım

öyle bir kural mı varmış :uhm: hiç duymamıştım
aa ama şey eklenti şeklindekilerde öyle kural olabilir ama sen imageshack'ten filan upload edip ekleyebilirsin sanırım

Yok canım hiç bir şekilde ekleme yapılmıyor ben çok uğraştım ama illa 100 mesaj şartı var diye yazı çıkıyor karşıma mafoldumben

Sıkma canını tatlım, çabuk yaparsın eminim a.s.

İnan girmediğim topic kalmadı tatlım mesaj sayım artsın diye ama yok nedense olmuyor kafamçokkarıştı
Özellikle göz makyajı denemesi yapıp onları paylaşmak ve hatalı olduğum konuda fikir almak istiyorum kendimi geliştirmek için ama nerdee 100 mesaj olana kadar benim makyaj hevesim kalmıycak :bbo:

İnan girmediğim topic kalmadı tatlım mesaj sayım artsın diye ama yok nedense olmuyor kafamçokkarıştı
Özellikle göz makyajı denemesi yapıp onları paylaşmak ve hatalı olduğum konuda fikir almak istiyorum kendimi geliştirmek için ama nerdee 100 mesaj olana kadar benim makyaj hevesim kalmıycak :bbo:

ilgini çeken veya fiki sahibi olduğun her konuya mesaj yaz bak 100ü nasıl geçiyor kaydirigubbakcemile3

ilgini çeken veya fiki sahibi olduğun her konuya mesaj yaz bak 100ü nasıl geçiyor kaydirigubbakcemile3

Canım o kadar çok konu okuyorum ki mesaj yazayım diye ya artık netin başında saatlerimi harcıyorum ama nedense mesaj sayımda ilerleme olmuyor sanırım sadece okuyup sessiz kalmayı tercih ediyorum kafamçokkarıştı Bir derdim vardan tut saç bakımı makyaj yani gezmediğim topic kalmadı delikafadulden

yine bennbuyrunnnnnnnnn
dün gittim garnier temizleyici aldım..
bugünde clinique renkli nemlendirici aldım:eek:
makyaj çantam çalındı cumartesi günü de Allahtan içindekileri çıkarmıştım bi kaç bişeim gittisenağlama
bugünde asortie de bir alana bir bedaa kampanyası başlatmışlar iki tane makyaj çantası aldım hemde 15 tleleleleeeedelikafadulden

nöt : herkes aldıklarını iyi günlerde kullansınlar innnşşşşşşşşş.....:1hug:
$100_1856.jpg

masanın tozunun kusruna bakmaın delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:
güle güle kullan tuucee bende saf ve temiz aldım menunum

bugün bende flor mar eyeliner ve ruj aldım birde she göz kalemi yeşilrenk sedefli çok hoş bir rengi var onları aldım

tam anlamıyla serçe parmağım kadar büyük hayal kırıklığı oldu benim için :umursamaz::umursamaz:
o ışıl ışıl sayfalarda kimin aklına gelir ki kaç ml lık olduğuna bakmak mafoldumbenmafoldumben

tam anlamıyla serçe parmağım kadar büyük hayal kırıklığı oldu benim için :umursamaz::umursamaz:
o ışıl ışıl sayfalarda kimin aklına gelir ki kaç ml lık olduğuna bakmak mafoldumbenmafoldumben

Ama piyasadaki tüp parlatıcıların hepsi 10 yada 12 ml oluyo,boyutu normal yanii

yine bennbuyrunnnnnnnnn
dün gittim garnier temizleyici aldım..
bugünde clinique renkli nemlendirici aldım:eek:
makyaj çantam çalındı cumartesi günü de Allahtan içindekileri çıkarmıştım bi kaç bişeim gittisenağlama
bugünde asortie de bir alana bir bedaa kampanyası başlatmışlar iki tane makyaj çantası aldım hemde 15 tleleleleeeedelikafadulden

nöt : herkes aldıklarını iyi günlerde kullansınlar innnşşşşşşşşş.....:1hug:
Eki Görüntüle 29083

masanın tozunun kusruna bakmaın delikafadulden

Güle güle kullan..Yeşil çanta pek şekeeerropuyorumnanaktan
Ayrıca çok pasaklısın, ne o masanın tozu bi karış.akannehir
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.

X