Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlarda benden baya oldu alali anca ekleyebiliyorum
catriceden far ve eyeliner, bu eyelineri cok süper bisey ya bayildim
fircasi incecik ben bile süre süre uzman olabilirim bununla :)))
1002665a.jpg

bunlarda bugun benım aldıklarım
oje kurutucu sprey we oje cozucu 500ml sıse ıle cektım boyutu bellı olsun dıe

catsoje.jpg

bunlarda benden baya oldu alali anca ekleyebiliyorum
catriceden far ve eyeliner, bu eyelineri cok süper bisey ya bayildim
fircasi incecik ben bile süre süre uzman olabilirim bununla :)))
1002665a.jpg

cnmm aldiklarini gule gule kullan.. opuyorumnanaktan
bende bu eyeliner kullaniorum bende bu eyelinerla ogrendim eyeliner surmeyi..:teytey:..
bide bende bunun maviside war.. ayrica o farin siyahi war bende...kaydirigubbakcemile3

sagol sirinem bitanem benim
bu farin bendede bir kac rengi var ama bu rengi almaya gittigimde renkleri degisitrmisler, daha önce gördügüm ve almak istegdigim renkler yoktu malesef:KK43:(

hulişim hayırlı olsunn
benim de favorim catrice eyeliner biliyorsun zemuszemus

evet zaten senden esinlenerek aldim, baktim sen kullaniyorsun birde eyelineri süper cekiyorsun bende alayim deneyim dedim, hacerimin eyelinerini hihoyyyt
ama ben rimel sürmeden sürmeliyim, yoksa süremiyorum-tatlicadiarzu-

Ben de Inglot Duraline aldım. Farları krem veya likit olarak kullanmaya yarıyor bu ürün. Elimdeki farda duraline kullanılmış ve kullanılmamış halini görebilirsiniz. Fİyatı 15TL

4037174095_b59edb7dd5_b.jpg

Inglot eyeliner fırçası. Fiyatı 25TL

4037924286_5fe83c2462_b.jpg

evet zaten senden esinlenerek aldim, baktim sen kullaniyorsun birde eyelineri süper cekiyorsun bende alayim deneyim dedim, hacerimin eyelinerini hihoyyyt
ama ben rimel sürmeden sürmeliyim, yoksa süremiyorum-tatlicadiarzu-

zaten rimelden önce sürmelisin kuzum ya aksi halde rimele bulaşıp makyajı mahvediyor

hacerim sende güle güle kullan, anladigim kadariyla normal fari bununla islatip krem gibi kullanyiorsun öylemi?
baya bir degisiklik var ya renk daah canli duruyor, fircanda cok hosmus, neden ucu yamuk onun, dahami rahat sürülüyor

hacerim sende güle güle kullan, anladigim kadariyla normal fari bununla islatip krem gibi kullanyiorsun öylemi?
baya bir degisiklik var ya renk daah canli duruyor, fircanda cok hosmus, neden ucu yamuk onun, dahami rahat sürülüyor

normal farı krem haline getiriyor canım farları eyeliner olarak kullanıyorum böylece
catrice.in eyeliner fırçası var ya, onun gibi ucu
yamuk çünkü böyle daha rahat sürülüyor

Yeni cicilerinizi güle güle kullanın fıstıklar,
Dingilterekralicesi fırçana bayıldımm,
Far çözücün sayesinde her renk eyelinerin var demektir.
Anlaşılan baya faydalı ve uygun bi ürün.
Tavsiye edermisin tatlım?

X