Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sizleri gördükçe benim de durmadan bir şeyler alasım geliyor, pudraya fondötene ihtiyacım yoksa da ruj alırım diye düşünüyorum dursun çekmecemde renk renk kaydirigubbakcemile3

sizleri gördükçe benim de durmadan bir şeyler alasım geliyor, pudraya fondötene ihtiyacım yoksa da ruj alırım diye düşünüyorum dursun çekmecemde renk renk kaydirigubbakcemile3

sanki biz cogunu ihtiyacimiz oldugundanmi aliyoruz, engelliyemiyoruz kendimizi kaydirigubbakcemile3
al canim al bulunsun kenarinda , sakla samani gelir zamani demisler

kızlar bu arada mac fırça seti aldım 24adet 64lira :1shok:alkisalkisalkishaberiniz olsun resim ekleyemıyom 100adet msjmın olması gerekıyomuş-tatlicadiarzu-

kızlar bu arada mac fırça seti aldım 24adet 64lira :1shok:alkisalkisalkishaberiniz olsun resim ekleyemıyom 100adet msjmın olması gerekıyomuş-tatlicadiarzu-

Güle güle kullan tatlım,
Setin tam adını yazarmısın bi araştırıyım.
Bende tam bi set istiyorum da:kedi:

gule gule kullan cnm gg den aldıysan eger sahtedir muhakkak

daliah kalemin rengini cok begendim benimde o renge benzer bir kalemim var =)

Güle güle kullan tatlım,
Setin tam adını yazarmısın bi araştırıyım.
Bende tam bi set istiyorum da:kedi:

g.g canım valla bnde sahte olabılır dıye düşündüm ama adam cok iddalı olunca ok dedım yarın gelınce tekrar yazarım gtürüp gosterebılırsınız gbi şeylerde soleyınce aldım dururmuyum 3adet kalmıştı düşünüyosan hmn al canımkaydirigubbakcemile5

sorma tatlım ya bende oyleyim ihtiyacım olmayan bir suru kozmetik urunu alıyorum acilen bunun onune gecmem lazım :sinifsinif:

allık aldım dün avondan bronzlaştırıcı inciler 39 Lr normalde ama 19 a inmiş..hihoyyyt
normalde maxFactör ürünlerini tercih ediyorum ama avonun bu allığını çok beğeniyorum :CüvCüv:

sorma tatlım ya bende oyleyim ihtiyacım olmayan bir suru kozmetik urunu alıyorum acilen bunun onune gecmem lazım :sinifsinif:

pudranın fondötenin önüne geçilir de, ruj-göz kalemi-oje gibi renk renk sahip olunabilecek şeylerin önüne geçemiyorum :1no2:

zaten uc asagı bes yukarı aynı tonlar

soz verdigim gibi cektim

22102009491.jpg

X