Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sjsk.jpg

ohhh batirin herüflerinizi :roflol:

ben bu topige alismayim en iyisi.
resim koyayim sizlere fikir vereyimmm diye alir dururumm :KK70:D

canim hemen cevapliyayim evet max factorun beige degil daha acik rengi bu zaten 2 renk vardi :) ben de ilk defa aldim deneyeyim dedim simdilik eh iste fena degil diyorum ama tam istedigim göz kapaticisini bulamadim daha

Evet o sac losyonu onu da bir arkadasin tavsiyesi uzerine aldim sac spreyini kullaniyorum got2be nin cook memnunum spreyden kokusu harika hihoyyyt losyonunu da bugun kullandim iyidir bana göre tavsiye ederim :)

french manikur seti aldim devamli kullandigim ve devamli kullandigim loreal blush cok hafif seftali tonlarinda paylanco gibi degil :KK70:

coook tesekkur ederim kizlar bitanesiniz zemuszemus opuyorumnanaktan

yurtdisinda cok tutuldugunu biliyorum..olumlu seyler duymustum.:)elite almistim o baya guzeldi.burada bulamayinca max aldim.tekrar gule gule kullan..

bugün ebisler döktürmüs :))

ebisim maybellinenin concealerini aldim sanirim nasil memnunmusun ben devamli onu kullaniyorum cok seviyorum

kajal pudra bir arkadasimda acaip guzel duruyordu..cok begendim aldim bana gitmedi.cilt yapim kuru o yuzden pek icime sinmedi..fondotenini hic kullanmadim ama siyah goz kaleminde memnunum cok koyu hemde zor cikiyor..

Güle güle kullanın kızlarr,
Ebişim innova fırça setini kaça aldın güzel kirpiklim?
Kalitesi nasıl, deneyebildinmi hiç

canım ben 20 tl aldım onu gumus bıseyın ıcınde ya hanı oda cantassı o kapanıyo fermuarlkı sırın bısı

Ayy çokta uygunmuş, bende istiyorum bi fırça seti.
Nerden almıştın şirinem :kedi:
Ankarada nirde bulurum ki onu benmafoldumben

Bılmıyorum canım ıstanbuldayım ben ama kozmetıkcılerı sor ıstersen markdasını belkı vardır ınnovara fırca setlerı varmıde bak varsa cnm asagı yukarı yanıdır vvarsa eger fıyatları daha henuz kullanmadım hıxc o yuzden nasıl oldugunu bılmıyorum ama kılları flan ıı duruyo :)

Çok saol canım benim,
Bi araştırıyım bakim.
Çantada taşımak için filanda gayet iyi.

eveet bende netten 16 parca fircat seti siparis verdim kizlar gelince koyarim resmini bunuda aldiktan sonra baska bisey almicam yeter artik anlamadan baitrcam herüfümü:eek:lmaz:

(eger kendimi tutabilirsem)

herkes aldıklarını gule gule kullansınopuyorumnanaktan

bugun aldıgım cicilerim ...3 lu johnsons baby setinde indirim yapmıslar hemen bir tane kaptım =)

23102009503.jpg

X