Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım çok teşekkürler resimler için opuyorumnanaktan

çok güzelmiş gerçekten güle güle kullan kaydirigubbakcemile5

harikaymış sabınımmmmmmmm:dance:

O çanta ne güzel şey ölee zemuszemus

güle güle kullanin fistiklar

gule gule kullanin kizlar

Zabınımm muhteşem, iyi günlerde kullan canım.
Çanta çok hoş gerçekten, kaça almıştın sen bu seti.
Farları da oldukça kaliteli görünüyor.

teşekkürler kızlar . . .

canım bu set bana 20 TL ye geldi . . .

bende bunlari yeni aldim maybelline expression gece mavisi göz kalemi, alverde yesil far kalemi cok tatli bir rengi var ve ruja

makyaj temizleme padi ve fondöten sürmek icin süngerzemuszemus

bende bunlari yeni aldim maybelline expression gece mavisi göz kalemi, alverde yesil far kalemi cok tatli bir rengi var ve ruja

makyaj temizleme padi ve fondöten sürmek icin süngerzemuszemus

Güle güle kullan canım,
Çok güzel görünüyorlar.:kedi:

evet cnm çılakta kargo yok zaten !
:1ninca:zemuszemus:1ninca: zabın yaş tahtaya basmaz :1ninca:zemuszemus:1ninca:

:roflol::roflol::jeyyar:
Tabi yaa bunu nası unuttum.
Zabınım yaş tahtaya basmaz:dance:

ben de 2 tane barcelino saç bakım yağı ve garnier göz makyajı temizleme zımbırtısı aldım bgn

kizlar kalem seklinde oje cikmis kullanan varmi

cnm aynı markanın frenç kalemini araştırıyorum ben . . .
bi çızıktırıyosun olay bitio . . . sengözlerimebaksanab
müthiş kolaylık !

acaba dediğin gibi kullanan var mı bizi aydınlatsa . . . :CüvCüv:

Şu kalem ojeyede bayıldım.keşke french olanı çıksa da alsak arkadaşın dediği gibi

kalem ojelerin frenchleri var bayadir ben kullanmadim ama bir cok kisinin memnun kalmadigini okudum...

valla canım bak bende o set var ama ben ınan cok memnunum ve harıkalar set hakında yapılan yorumda bende vardım hala ıddalıyım gunluk yasam ıcın yanı dugun dernk ozel gun harıcınde harka bı urun yanı far bazı kullandıgın zamndada ozel gunde de kullanılır yanı ama bence al derım yanı harkalar bak sana ornek olarak farların kalıtesı ve goruntusu ıcın askıotunun actıgı bı konu var askıtonun makyaj sututyos dıye gırve renlerını gozde durusunu gor ondan sonra al yada alma sen bıleırsın canım
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...asimlar/318503-askitonun-makyaj-studyosu.html

Son düzenleme:
kızlar kendıme fondoten ve kapatıcı almak ıstıyorum ne uunlerı onerırısınız burun amelıyatı oldum morluklar var goz cevlremde ne onerırısınız ne alım malıyetı cok yuksek olmasın rıcam bu olcak ama n onerılerınızı bkelıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…