Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım benim cildim karma T bölgesi bayağı bayağı yağlı inş. yanak kısımlarımı kurutmaz geçen yıl minik bir testerını denemiştim bu jelin ama ufak olduğu için 2 günde falan bitti anlayamadan yani :) umarım memnun kalırım nar özlü temizleyiciden.

ben yaz için biodermanın güneş koruyucusunu kullanmıştım çok memnun kaldım o 40 faktördü kış için daha düşük faktörlü aldım dermalogicanınki bir de matlaştırıyomuş umarım iyidir yazarım mutlaka canım kullandıktan sonra yorumumu

liv nerdesin bacım sen ya . . .
hangi topiklerdesin bakim . . . :çok üzgünüm:

çanta ii bi şeyse ben onu el çantasıda yapabilirim bakalım . . . :1ninca:

cnm murad dan kesinlikle memnun kalacagını dusunuyorum ...belki testerler cok kucuk oldugu için 2 gunde bitmıstır muradın urunleri aslında gayet bereketli kucucuk bir parcası bile cildi harika temizliyor

dermalogica için senden haber bekleyecegim cnm ...hepsini ii gunlerde saglıkla kullan opuyorumnanaktan

liv nerdesin bacım sen ya . . .
hangi topiklerdesin bakim . . . :çok üzgünüm:

çanta ii bi şeyse ben onu el çantasıda yapabilirim bakalım . . . :1ninca:

:kedi:

dogru diyorsun tatlım ne zamandır burayı takıp edemıyordum

inan benimde aklıma o geldi tam el cantası olacak turden bir canta bayıldımmmmmmm

Satrapim güle güle kullan hayatım, yorumlarını çok gözle bekliyorum haberin olsun =)a.s

corel'im bende 3 tane allığı var Body Shop'un, herbiri çok çok güzel, kalıcı, sivilce falan yapmaz, hassasiyet yaratmaz...
Renk seçeneği de bol, ben şeftali olaraktan 5 no'yu kullanıyorum öneririrm tatlım!
kaydirigubbakcemile5

Hayırlı olsun Hıcır'ım!:hooray:

Yorum bekliyorum senden de olar mı ?
:çokısrarcıüyesmili:
opuyorumnanaktan

sağol tatlım kullanınca yorumlarımı yazacağım Şeniz

çılakten bunları aldım . . .
kozmetik çantasına vuruldumda aldım . . .

göründüğü gibidir umuyorum . . .

çeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sımaş prim i kullandın mı ?

güle güle kullan canım, daha kullanamadım, fondötenli makyaj bugün yaptım ama unutmuşum :tomato:
iş işten geçtikten sonra aklıma geldi :roflol:

sağol tatlım opuyorumnanaktan

satroşum aldıklarına bayıldım :asigim:
onları sadece marka olarak kullandım biliyorum, ama birebir aynı ürünleri kullanmadım hiç, bişi diyemicem
benefitin paletindeki soldakiler ruj mu öyle :asigim:

herkes güle güle kullansın cicilerini hihoyyyt

Son düzenleme:

aldım kuzum
12 nomera
ışıltılı eccüg zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…