Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ürün hong kongtan geliyo, almanyaya 15 günde gittiğine göre, sallıyorum 10 günde de trye gelebilir.
ben de alcam niyeti bozarsam emmmmeee ne kredi kartım var ne banka hesabım.
internetten bişi alıcağım vakit dört dönmekten pıktım hesap açtırcam pff.

mrb kizlaar nasilsiniz bakalim ben cok mutluyum cünki bugün aradigim 120 lik far paletini buldum ve siparis verdim arti sivi eyeliner (fircayla sürülen)... beklemedeyim gelince buraya koycam fotolarinizemuszemus

tskler aquabarbi..ruj icin bilmem kac saat dayanikli diyor tabi o kadar dayanmiyor..ama ilk suruste guzel ve dayanikli hemen kaybolmadi..

ürün hong kongtan geliyo, almanyaya 15 günde gittiğine göre, sallıyorum 10 günde de trye gelebilir.
ben de alcam niyeti bozarsam emmmmeee ne kredi kartım var ne banka hesabım.
internetten bişi alıcağım vakit dört dönmekten pıktım hesap açtırcam pff.

canım aynen bende öyleydim sadece banka kartım vardı garantiden paracard, onunla bir sanal kart oluşturdum sonunda kurtuldum valla millete yalvarmaktan:)

Bende yeni hesap actirdim kizlar ama icinde para yok.. kaydirigubbakcemile3..bide artik her ay Okudugum icin para gelcek hesabima..Bugunde is basvurusu kagidimi goturdum bir yere insallah alirlar ve insallah bende artik calisirim off kac yasima geldim daha calismiomm,..
roxellanacim senin calisiomusun cnm..??

hayır canım okulum bitti 3 ay yurtdışına gidip geldikten sonra çalışmaya başlayacağım çünkü böyle gitmez artık rahat rahat kozmetik alışverişi yapmak istiyorum:)

kizlar yeni farpaletteki renklerle yaptim, renkler nasi diye soranlar icin, fotomakinem iyi deyil idare edin

zzzzzzzzzg.jpg

kırmızı donlucum renkler bayağı canlı sanırım, tek çekincem alerji falan yapması. bir de bir sorum var allıkların üstündeki dikdörtgen kısım krem far mı yoksa ruj mu canım?

Bunlarıda yeni aldım golden rose da indirimi görünce kaçırmayım dedimm opuyorumnanaktan
Ojeler : 1 TL
Mavi Rimel : 4.95 TL
Mor göz kalemi : 1.25 TL
Gloss : 2 TL
Pudra : 9.00 TL olması lazım..bi bunda indirim yoktu :sinifsinif:

Bu pudra ama çok beğendim tenimede çok uyum sağladı ben buğday tenliyim allık olarak kullanıyorum bu pudrayı bronz gibi durdu cildimde çok beğendimm opuyorumnanaktan
Bu Flashlıı çekim

Bu da Flashsız çekimm

Bunlarıda yeni aldım golden rose da indirimi görünce kaçırmayım dedimm opuyorumnanaktan

Bu pudra ama çok beğendim tenimede çok uyum sağladı ben buğday tenliyim allık olarak kullanıyorum bu pudrayı bronz gibi durdu cildimde çok beğendimm opuyorumnanaktan
Bu Flashlıı çekim

Bu da Flashsız çekimm

güle güle kullan yerimseniben

kırmızı donlucum renkler bayağı canlı sanırım, tek çekincem alerji falan yapması. bir de bir sorum var allıkların üstündeki dikdörtgen kısım krem far mı yoksa ruj mu canım?

onlar ruj canimkaydirigubbakcemile5
valla benimde gözlerim cok hassasdir bicok far kasinti kizariklik bide gözüm sulanirdimafoldumben
bunda öyle bise hic yasamadim ,sanki far yokmus gibi his ediyorum
yapisi taylor mades mineral farlari gibi, yalniz alliklar gercekten cok yogun hala büle oluyom alisamadim:kedi::bbo:

Bu Flashlıı çekim

Bu da Flashsız çekimm

güle güle kullan canım..

kırmızı donlu kız setin süper sende güle güle kullan inş..

euodorabeta adını dooru yazmısımdır inşallah tatlım.neyese baya ii fiyata almısın valla ne güsel güle güle kullan canm.ojelerden ben dede var mükemmeller

X