Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resmi yükleyemiyorum bana anlatabilirmisin yükleyincede çok büyük oluyor kızlar siz düzeltirsiniz artık yapamıyorum:KK43:

56062173.th.png
[/URL][/IMG]

KIZLAR BANA YARDIM EDİN ZOR DURUMDAYIM
ben dün elfin sitesinden sipariş verdim ilk kes bi yurt dışı siteden sipariş veriyorum free shiping diye herşeyi doğru yazmışım ama türkiye yi seçmeyi unutmuşum andora gözüküyo ülke kıslar sipariş verenler yardım edin nolur nasıl düzeltilir mail falan attım ama dönen yok

KIZLAR BANA YARDIM EDİN ZOR DURUMDAYIM
ben dün elfin sitesinden sipariş verdim ilk kes bi yurt dışı siteden sipariş veriyorum free shiping diye herşeyi doğru yazmışım ama türkiye yi seçmeyi unutmuşum andora gözüküyo ülke kıslar sipariş verenler yardım edin nolur nasıl düzeltilir mail falan attım ama dönen yok

Com'dan mı aLışveriş yaptın... sadece UK türkiyeye gönderim yapıyo..

mac gözaltı kapatıcısı 30 tl

mac transparan pudra 45 tl

golden rose eyeliner siyah ve kahve 7.45 tl bi tanesi
dax ıslak görünümlü saç şekillendirici jöle gibi değil daha doğal duruyo 9 tl
sebamed kol altı için.
soft bi kokusu var. ter kokusunu engelliyor.
11 tl

canım benim güle güle kullan.maclar biraz tuzlu olmuşlar ama değer eminim:))-tatlicadiarzu-

kızlar kızlar benm de almanyadan makyaj malzemelerim geldi en sonunda.meryemcim saol senin bahsettiğin markayı söyledim bulmuslar.gercekten de cok güzelmiş farları.birasdan eklicem resimleriiii

ekle handecim ekle :) basicin rimelleri naisl? bu markanin sirf concealerini denedim fena degildi diger ürünlerini bilmiyorum..

cimg1707.jpg
bu farlardan mavili olan ve catherina arley olanları alalı cok olmadı özellikle catherina merak edilmişti ondan koydumm dier far pembeli olandan da almanyadan geldi

cimg1709y.jpg
göz kalemi siyah ve mukemmel akmıo sürüşü de cok kolay.far da kalemde almanyadan geldi ama ben bu farı allık olarak kullanıcam öle daha ii duruo

bende bunları aldım kızlar
gliss asia straight (düzleştirici etki) içine biraz bal birazda hint yağı kattımzemuszemus
hobby el ve vücut losyonu nar özlü
adidas duş jeli
avon kids çilekli duş jeli
avon açılıp kapanan göz kalemi siyah
emily dudak kalemi 206 bordo kırmızı arası bi renk
flormar 319 numara oje
flormar kapatıcı fırçalı likit 01 numara

saol canım.rujlar gercekten cok güzelmiş bayıldım sürüosun ipek gibi duruo dudakta ıslak bi görüntü verio

sagdaki ruj sanirim benimkinin aynisi cok seker bunlar dimi :)

p2 paletin cok güzelmis, ayrica diger allik gibi kullanirim dedigin markasi nedir? birde güzel dedigin rimelin üstünde ne yaziyo :)

güle güle kullan cicislerini benimde alasim geldi ya bisiler

X