Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende hypnose yeminimi bozuk ilk defa başka bişi aldım
mac in rimeli fiyatı hypnosa göre çook düşük ama performans hemen hemen aynı
deneyin bence çok güzel benden onay aldı valla

kızlar ıstınye parkta varmıdır sarıyerde oturuyorum yakın bıyer varsa bana sephora bıldıgınız solermısınz

Kizlar flormarin rimelleri nasilll ?

benim rimelim bitmek üzere yaaa we bourjois markasini bulamiyorummm ankarada nerde satiliyor bourjois bilen war mii ?

he bebişi pempelim benim everyday den bahsettim . . .
olucağı oydu tebi o kadar çok ulaşmadı geri dönüşü aldılar ki . . .
adamlar çıkardı listeden TR yi . . .
ama gittigidiyorda satıcıları var canım az karlarla satıyolar diye biliyorum . . .
bakınırsın . . .

cnm ben puff a kefilim opuyorumnanaktan MAC e o kadar para verme hatta puff a da verme TR de çok pahalı ben ingiltereden 3 sterline getirtiyorum . . . :asigim:​

dün flormarın kaş kalemini aldım kızlar ki kapağında sert bi fırçası mevcut çizginin çok güzel dağılımını sağlıyor doğal duruyor . . .

flormar çok geliştirdi çok değişti di mi ?​

kılzar sephora ıstanbulun neresında hangı semtlerınde var bılgısı olan soyleye bılrımı acaba
Canım istinye park ta var M.A.C in karşısında Astoria avm de var Giriş katında...
Ben sürekli istinye parktan alıyorum ama nars ve stilla standtları felaket durumda testerler bile bakımsızlıktan bozulmuş çoğuda yok zaten sephora ürünleri alacaksan istinye park derim ama nars ve stilla bakacaksanda astoria avm derim...
Sürmeli aldıklarını güle güle güzel günlerde kullan canım...Farının rengine bayıldım C.A bu aralar gerçekten güzel farlar çıkarmaya başladı...Canım ya farlrın kullanışı nasıl kalıcığı varmı birde swatclarmısın renklerine teninde bakalım çok şey istedim galiba....

vayy du kociğe sorayım ingilterede tanıdık varmı diye
gerçi kesin kıbrısta da ucuzdur hemen araştırlamara başlıyorum

Bende bunu aldım kızlar..Çok hoşuma gitti.Far bazı gibi de kullanıyorum vallakaydirigubbakcemile3
Maybelline..

walla hayatım çok memnun kaldım.. hatta bugun gidip bu sefer ya pembe ya mor almayı düşünüyorum.. akşama yaparım canım.. a.s

güle güle kullanın kısslar:))-tatlicadiarzu-

teşekküüürr

Herkes güle güle kullansınnnn =)

Kızlar bence de FlorMar inanılmaz geliştirdi ürünlerini...Az önce 4lü farını aldım. Foto mak. bozuk olduğu için çekemiyorum ama netten koyiyim..Çok övüyorlardı bu seriyi, 7 TL ye aldım hem de harika...dokusu çok güzel, renkleri de öyle...Buğday tenliyim ve renkleri yakıştı...Çok sevdim yani =)

resim alıntısı: vespagirlmakeup

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…