Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canım aldıklarını güle güle kullan...Bakalım K.K den daha neler öğreneceğiz eyeliner bazı ilk duydum valla, sephoradan bendee faz bazı aldım kalem şeklinde ama sanki sürülmesi rahat geldi bana canım senin aldığın nasıl kullanınca yorumlarını yazarmısın...Diorshow u umarım beğenirsin bende kirpiklerimi sadece boyadı geçti uzunluk ve dolgunluk vermedi...
rimel çok hoşuma gitti ..
uzunluk vermiceni satıcıda söledi zaten dolgunluk verdi ..
far bazı ise müthiş ..
canım sephora far bazını ne kadara aldın acaba söleyebilirmisnnn??

14.99 tl ye aldım canım

CIMG2951(500x281).jpg

güle güle kullansın herkes ben de the body shop indiriminden yararlandım 2 fondoten aldım biri bedavaya geldi alkisalkisalkisyağlı ciltler için eve gelince denedım çok begendım,Ankara Ankamall'de her şeyden bol bol var alcaksanız kaçırmayın...

yasemincim daha kullanmadım ilk defa yarın kullanacağım kremsi yapısı güzele benziyor

ben kullandım
fena değil ..
hatta ürün daha yeni çıktığında tabi daha haberim yok
bar&restaurant tarzı bi yere gidiyoruz asansörde adam sevgilisine fondoteni anlatıyor
adama öyle garip bakmışım ki açıklama yaptı max'ın marmara sorumlusuymuş..
yeni çıkan ürünü sevgilisine açıklıyomuş sizede tavsiye ederim demişti kaydirigubbakcemile
esteeye geçene kadarda kullandım 6-7 ay

normalde göndermiyorlar :KK43: üye mi oldun:)
evet canım normalde göndermiyorlar ama benim makyaj sitem olduğu için ürün tanıtımı için yolluyorlar
ayyyyyyyyyy süper ya
rujunun numarasını verir misin
sağol canımm rujun numarası : 521
nasıl bedava geldi canım ya biz de isteyelim süperlermiş güle güle kullan:)
teşekkürler canımm sanırım normalde yollanmıyor böyle ama flormarın sitesinden iletişime geçebilirsiniz

meryemcim demek 1 euro haa supermis yha burda kesin indirim yoktur..:sinifsinif:
kullandiktan sonra soylerimisin memmun kalirsin bende alicam o pudradan.. kaydirigubbakcemile2
bu arada aldiklar hayirli olsun canim.. opuyorumnanaktan
vardir belki canim burda satistan kalkiyormus onun icin...

maskara bazi bir baska arkadasta demis hic bir ise yaramaz :)
fondöteni cok begendim, altina krem sürünce cildimle uyum sagladi, ama ufak sivilceler yapti :KK43: bilmiyorum cikacaklarimi geldi yoksa fondetendenmi oldu baska zaman tekrar denicem... mineral pudrasi fena degil gibi simdiye kadar tek fondötenin üstünü pudralamak icin kullandim tek degil onun icin birsey demek yanlis olur henüz...

okypetenin taviyesiyle Max Factor False Lash Effect Mascara aldım 40 lira
cidden aklıma gelen başıma geldi zaten kirpikler uzun bununla yelpaze gibi oldu :roflol:
şiddetle tavsiye ederim:lepi:

kzm2616434.jpg

bunun testerini denemistim kiprikerimi baya bi kaldirdi ayirdi ama... bir kac saat sonra baktim sanki sönmüsler asaya inmisler onun icin begenmemistim diger gözümede masterpiece yapmistim ilk basta ayni görünselerde bir kac saat sonra bunda tik degisiklik yoktu...

tabi herkezin kiprik yapisi degisik senin begendigine sevindim.. vay be 40 tl baya pahaliymis

aynen canim bende tesadüfen gördüm bi kac bisey kaptim hemmencik, aldiklarim arasinda rimel bazida var ama ben pek memnun kalmadim pek bir fark yok hatta hic yok:umursamaz: bunlarda benim aldikarim
aynen gülüm maskara bazindan is yok... eyelinerler falandami indirimdeydi? bizde yoktu yoksa indirimden tek o bazimi aldin?

vardir belki canim burda satistan kalkiyormus onun icin...

maskara bazi bir baska arkadasta demis hic bir ise yaramaz :)
fondöteni cok begendim, altina krem sürünce cildimle uyum sagladi, ama ufak sivilceler yapti :KK43: bilmiyorum cikacaklarimi geldi yoksa fondetendenmi oldu baska zaman tekrar denicem... mineral pudrasi fena degil gibi simdiye kadar tek fondötenin üstünü pudralamak icin kullandim tek degil onun icin birsey demek yanlis olur henüz...

bunun testerini denemistim kiprikerimi baya bi kaldirdi ayirdi ama... bir kac saat sonra baktim sanki sönmüsler asaya inmisler onun icin begenmemistim diger gözümede masterpiece yapmistim ilk basta ayni görünselerde bir kac saat sonra bunda tik degisiklik yoktu...

tabi herkezin kiprik yapisi degisik senin begendigine sevindim.. vay be 40 tl baya pahaliymis

aynen gülüm maskara bazindan is yok... eyelinerler falandami indirimdeydi? bizde yoktu yoksa indirimden tek o bazimi aldin?

evet canim sadece rimel bazi indirimdeydi, digerleri degil

Kızlar bodyshopun ürünlerini mağazayı arayarak eve siparş verdiğiniz oldu mu hiç?

yasemincim miracle touch ı kullandım yapısı ve kapatıcılığı güzel, rahat sürülüyor. bu arada ne oldu bizim replere ya sıfırlanmış

Son düzenleme:
bugün aldım
smly.jpg

3 adet stila jel eyeliner. biraz parlak çıkmış sanırım flashsız çekemedim doğru düzgün, bronze, gray ve black.

ve Sephora eye make-up temizleyicisi, çift fazlı.

][/B]kızlar bende bugun bıraz bişeyler aldım 2tane shiseıdo stick allık aldım bırı pembe biri bronz tanesi 90 tlden birtane yves saint laurenden gloss aldım 60 tlye birtane chanel gloss aldım 65 tl bırtanede yves saint lauren eyeliner aldım 65 tl birtane gıorgıo armani sensi parfum aldım 188 tl az önce elımden düştü we kapagı kırıldı bırtane DKNY parfum aldım 145 tl ye bırtanede eşim için azzaro visit parfüm aldım 140 tl ye eğer istersenız resımlerınıde ekleye bılırım

X