Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hihoyyyt

Oyyy Süpersonik bir alışveriş olmuş ASOm...

Sephora farlar 5 lira ise mutlaka bakmak isterim...tam da bakır tonu far arıyordum böyle bronz tonlarda makkaş için...renk skalası geniş diye biliyorum...

ıyi günlerde kullan güzelim!
:dance:

yavruumm yine duramadn evde dimi hihoyyyt eferin kankan gibin ol zemuszemus
güle güle kullan hepsini Şeniz
ballı köpüğüne biiittim tek kelimeyle :asigim:
mürdüm grini merak ettim şimdi yaa CADIARZU knka dene de bilgi ver lülülülülülü

ASO cum bi de ballı şampuanı deneyince haber versen olar mı ?
Kampanya bitmeden ben de aliyim didim güzelse, şampuanım da bitiyor zati...

sephora tekli farların fiyatları ne kadar uygunmus en yakın zamanda sephora ya gitmem lazım
tatlım dokusu o kadar hoşki bayıldım ve tavsiye ediyorum mutlaka bi uğrakaydirigubbakcemile5
teşekkür ederim canım,çok daha farklı bakır tonlarıda var düşünüyosan,renk renk seçeneklerhihoyyyt
idolümsün kanke:lepi::roflol:bebem tam mürdüm değil böle bi hoş acayip bişeysositosositoparam bitti allahtan yoksa daha alıcaktımdelikafaduldendayanamıyorum kozmetiğe:a015::1rolleyes:

ASO cum bi de ballı şampuanı deneyince haber versen olar mı ?
Kampanya bitmeden ben de aliyim didim güzelse, şampuanım da bitiyor zati...
tatlım eve gelir gelmez denedim:kedi:saçlarım mis gibin kokuyozemuszemusal benceyerimseniben 13 tl bu boyu..köpük 21 di sanırım:uhm:

tatlım eve gelir gelmez denedim:kedi:saçlarım mis gibin kokuyozemuszemusal benceyerimseniben 13 tl bu boyu..köpük 21 di sanırım:uhm:

canım nemlendiriyor mu,? benim saçlarım çok kuru...CADIARZU

zaten kuru saçlar için diyor ama bazen doğru çıkmıyor ya,

kokusu bana ağır gelmişti ama dediğin gibiyse iyiymiş hayatım, a.s

indirim bitmeden alarım ben de :)
:lepi:

aso gule gule kullan cicilerını bıtanem opuyorumnanaktan
teşekkürler pantercimŞeniz
canım nemlendiriyo evet,eğer saçların kuruysa bunu kullan
asocum hayırlı olsun
teşekkürler hemşom:1hug:

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın çok güseller hepside asocum pudranın markası nedir acaba memnunmsn bende yrn toplu olarak ekliycem bayadır eklememiştim aldıklarımıda:)

sabun far bazını aldım canım özelden görüşürüz

kaydirigubbakcemile2hihoyyytkaydirigubbakcemile hihoyyyt

Asoşusum çok teşekkür ediyorum öle böle değil yani çok memnun oldum çok sevindim çok mutlu oldum hihoyyyt

aldıklarını görünce dedim sep yapmış acaba aklına gelmedim mi amaaaa Asoşum sağ ol sağ ol sağ ol . . .
dün hacerle yazıştık ona 1.5 saat uzaklıktaymış sep o kadar isabet oldu ki yani . . . hihoyyyt

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın çok güseller hepside asocum pudranın markası nedir acaba memnunmsn bende yrn toplu olarak ekliycem bayadır eklememiştim aldıklarımıda:)

damlam neredesin sen şey sorcam bi de sana bircin almagester falan coco fişmekan nerede ya . . . haberin var mı damlam . ..

asooo güle güle kullan tatlımmm süper gözüküo yenilerin bu arada sephora kalemlerdennn inanılmaz memnunum ben normalde göz altına siyah hariç kalem sürmem ama sephoradan aldgm kalemlere bayılıorummm rengi süper akmıo ve solmuo daaa hele de bi 203 nosu var yok böle bi yeşilll stok yapmam lazım

yarın eski işyerime giidicem
sephoradan far bazı alıyım bi dene başka bişi alamam :)
asocum hangi katta sephora ?

bugu altın rengıne taktım pek tarzım dııl amma ossunkaydirigubbakcemile2

pantercim güle güle kullan saat swatch değil mi aynısından yengemde var çok beğeniyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…