Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
asom gle güle kullan tatlım

bende çok merak ediyordum nasıl acaba diye memnun olmana sevindim bende sipariş vercem gle gle kullan

ne kadar çok almışsın sür sür bitmez gle güle kullan canım

yves rocherden çok memnun kalacaksın canım özellikle meyveli maskelerini tavsiye ederim güle güle kullan

sende gle güle kullan tatlım sephora göz makyajı temizleyiciden çok emenunum ben inş. sende memnun kalırsın

Tşk ederim cnm bende ilk defa aldım sephoradaki bayan tavsiye etti waterproof mascaralar için umarım memnun kalırım...

bunlarda benim en son aldığım malzemelerimm...

06082009376.jpg

golden rose lip gloss,golden rose lipcare,cecile lipgloss,cecile allık,avon brasil beat vucüt spreyi
06082009383.jpg

cecile multicolour terracota
06082009384.jpg

bu da cecile paletimm....

06082009376.jpg

golden rose lip gloss,golden rose lipcare,cecile lipgloss,cecile allık,avon brasil beat vucüt spreyi
06082009383.jpg

06082009384.jpg

allığını ne kadara ladın canım gülerek kullan cicişimmirmirmirmir

06082009376.jpg

06082009383.jpg

06082009384.jpg

bende cecilendim bu gündelikafaduldenpişti olduk:nazar:
nasıl memnunsun ama dimiiiia.s:dance:iyi günlerde kullan,çok güzel içim açıldı hayatımopuyorumnanaktan
bundan sonra bende cecileciyim,senelerce lancomeler yedi bitirdi beni:gitme:iliğim kemiğim kurudu vallamafoldumben

cecile almama vesile olanbambusimeteşekkürlerimi sunarım..sayende bu güzel markayı keşfettim canımŞeniz

far paleti=20 tl
kalemler 2 tlkaydirigubbakcemile2(denemek için aldım)bakıcazsengözlerimebaksanab

papatya sabunu=5 tl
vazelin=4tl
pake faceler:roflol:KK43:adına hastayım)=tanesi 1 tl:icecream:
yosun yağı=8 tl
havuç yapı=5tl
cecile farlarım müthiş,üstelik çok uygun fiyatı,kalitesini şöle test ettim,evdeki lancome,e.arden ve xl laurant farlarımı bi elime,cecilemi yanlarına sürdüm,ve y.ederim cecile onlara 10 basar:sm_cool:

oy oy oy melegim nelerde almıs oyle gule gule kullan cnm
sorular geliyor :)
o kalemler kas için mı goz için mı ?o yaglar ne işe yarıyor ? vazelin ne işe yarıyor ?

ama cok soru sordum ya

oy oy oy melegim nelerde almıs oyle gule gule kullan cnm
sorular geliyor :)
o kalemler kas için mı goz için mı ?o yaglar ne işe yarıyor ? vazelin ne işe yarıyor ?

ama cok soru sordum ya

teşekkür ederim livimopuyorumnanaktan
sorucan tabi bitanem aşkolsun..hemen anlatıyım
vazelinden başlıyım,dudaklarıma sürüyorum gece yatarken,böylelikle kurumuyo,ve soyulmuyo,gerekli nemini alıyo(kullanmadığım dudak bakımı kalmadı en pahalısı dahil,vazelinin üstüne tanımam)
kalemleri anlatıyım,biri göz biri dudak için,göz için olan dumanlı bi kahve,çok tatlı bi rengi var,dieride ten rengi bi kalem,evdeki lancome kalemimle aynı renk ve inanırmısın daha kalıcı:roflol:zor çıkardım valla elimden:nazar:(elime deneme yaptım)
yağlara gelelim,yosun ve havucu karıştırıp boyun ve dekolteme uygulucam..havucu az bi miktar kullanıyorum içinde beta keroten olduğu için bronzlaşmak istemiyorum..kırışık önleyici ve sıkılaştırıcı olarak:içelim:

X