Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan sende canım bi ara sürüp resim ekleyebilirmisin çok merak ettim

resim318.jpg

resim314.jpg

sehnsucht06
resim ekleyebilir misin demişsin. givenchy magic kajalla yaptım bu makyajı...

makyajda iyi değilim pek. ama kalem böyle duruyor...[/QUOTE]
okypim bayıldım hayatım makyajınaopuyorumnanaktan
ama lenslere lens demeye bin şahit lazım
çok doğal durmuşlar barbi bebeim:asigim:

resim318.jpg

resim314.jpg

sehnsucht06
resim ekleyebilir misin demişsin. givenchy magic kajalla yaptım bu makyajı...

makyajda iyi değilim pek. ama kalem böyle duruyor...
okypim bayıldım hayatım makyajınaopuyorumnanaktan
ama lenslere lens demeye bin şahit lazım
çok doğal durmuşlar barbi bebeim:asigim:
[/QUOTE]

hakketen masallah cok guzel olmus benimde gozum mavi ama siyah altina yakismio gibi gelio ama sana cok yakismis nasil yaptin canimcim

orjinal canım benim daha öcede almıştım cok memnunum aklıma süphe de getirdin hani ya

cnm malesef loreal paletin sahte bide loreal seti bunlar pazarlardada satılıyo
ama sanırım sen gg den falan aldın
güle güle kullan cnm ama aman dikkat et nolur neden yapıldığı belli değil ucuza mal etsinler diye ne koyuyorlar kim bilir

:eek:lmaz:
cnm malesef loreal paletin sahte bide loreal seti bunlar pazarlardada satılıyo
ama sanırım sen gg den falan aldın
güle güle kullan cnm ama aman dikkat et nolur neden yapıldığı belli değil ucuza mal etsinler diye ne koyuyorlar kim bilir

Allahtan bende süphelendim de yüz ürünlerini almadım yaa ben urfadan aldım bana kacak oldugu için ucuz dediler ya başta inandım ama yinede yüz ürünlerini almadm sagol canım sanada

whiterose teşekkürler canım. lens muhteşem çıktı ...bu kadarını beklemiyordum

prenses fb,,benden çok olay kalem de bitiyor....kalem gerçekten çok güzel... gözümün üstüne koyu kahve far sürdüm. ki o belli olmuyor pek resimde. kalemi içine sürdüm. .üstünede eyeliner gibi çektim. bol rimel. .
bukadar .. pek fazla bir özelliği yok aslında makyajımın canım. sanada yakışacağından eminim bu makyajıın

izmirlim_93,canım çok teşekkür ederim...

...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar everdaylerim elime ulastı ama diger siparisim halen gelmedi :KK43: sagdakı sıkıstırılmıs pudrası ...

fotoraf0013reo.jpg

livim güle güle kullan bitanecim hangi renkleri verdin ?birde sıkıştırılmış pudrası nasıl kapatıcılıgı felan?bende istiyorum kış için renginide sölermisin canım ben de beyazım :)

livim güle güle kullan bitanecim hangi renkleri verdin ?birde sıkıştırılmış pudrası nasıl kapatıcılıgı felan?bende istiyorum kış için renginide sölermisin canım ben de beyazım :)

bebegim beyazlıgın ne derece nasıl yani ...ben oldukca beyaz oldugum için belki sana acık gelebilir gülüm ...vallaha cnm bende o kadar cok everyday oldu kı butun renkleri sayabilirim ama bana en cok uyan en cok begendigim fairly light oldu ...balım sıkıstırılmıs pudrasını daha cok begendim daha kullanıslı geldi kapatılıgı ise toz pudrası ile birebir aynı opuyorumnanaktan

bebegim beyazlıgın ne derece nasıl yani ...ben oldukca beyaz oldugum için belki sana acık gelebilir gülüm ...vallaha cnm bende o kadar cok everyday oldu kı butun renkleri sayabilirim ama bana en cok uyan en cok begendigim fairly light oldu ...balım sıkıstırılmıs pudrasını daha cok begendim daha kullanıslı geldi kapatılıgı ise toz pudrası ile birebir aynı opuyorumnanaktan

canım senin kadar deilim ben şuan gerçi kapkara bişiyim ama:S şöle diyim kullandıklarım içinde en çok uyanı sunkissed fair ve light medium du..canım sen çok beyazsan sana golden fair ı öneririm bende açık durdu o gerçi rengini bulmuşsun sen ama ..sıkılaştırılmıştan vericem birazdan ama ne versem hala karar veremedim tatlım ya..

bebegim ne yazık kı sıkıstırmısların renk secegini tozlar kadar fazla degil ...sunkissed fair ve light medium bana baya koyu geldiler cnm yerinde olsam fair medıum secerdim ya da medium beige olabilir bence bunlardan birisini tercih et sekerrrrrrr

golden larda sarılıklar hakım oldugu için ben hiç tercih etmıyorum balımmmmmm cunku ben pembe beyazım ...içlerinde bana olan en iyisi fairly light:)

whiterose teşekkürler canım. lens muhteşem çıktı ...bu kadarını beklemiyordum

prenses fb,,benden çok olay kalem de bitiyor....kalem gerçekten çok güzel... gözümün üstüne koyu kahve far sürdüm. ki o belli olmuyor pek resimde. kalemi içine sürdüm. .üstünede eyeliner gibi çektim. bol rimel. .
bukadar .. pek fazla bir özelliği yok aslında makyajımın canım. sanada yakışacağından eminim bu makyajıın

izmirlim_93,canım çok teşekkür ederim...

...

canim nasil bi kalem ne marka ?kalem siyahmi>saollasin gulum umarim becerebilirim bende senin gibi canimmm

kızlar everdaylerim elime ulastı ama diger siparisim halen gelmedi :KK43: sagdakı sıkıstırılmıs pudrası ...

fotoraf0013reo.jpg

güle güle kullan canım vereliniortak
livcim bende eve dönünce e.m den istetmeyi düşünüyorum ozaman yardımını isteyecem tatlım okiş:kedi:

resim310.jpg

givenchy magic kajal..magic black 01.
dün aldım. sürme kalem diyorlar. gözün içine ve dışınada sürdüğünüzde simsiyah bir görüntü veriyor. ama ilginci kalemde bir parlaklık ve ıslak ve nemli bir görüntü verme özelliği olması.
yani gözleriniz ıslak ıslak bakıyorzemuszemus.
göz, üstünede çekebiliyorsunuz.
smokey eyes içinde ideal bir kalemmiş.
(hint esintileri. maharani kolleksiyonu )

canim nasil bi kalem ne marka ?kalem siyahmi>saollasin gulum umarim becerebilirim bende senin gibi canimmm

canım geri sayfalarda koymuştum resmini ve adını vermiştim. bu canım....kömür gibi siyah yapan bir kalem...

X