Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mac e dayanamıyoruummmmafoldumben kozmetik alışverişi yapmıcam diye söz vermiştim ama malesef yine dayanamadım.. ama harika bir lipstick (vegas volt) ve dazzle glas
ses (smile) aldırj 040.jpg (90.7 KB (Kilobyte)) m.üç tanede oje, renkle tam yazlık:dance:

Eklentiler

• $rj 040.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 25
Asocum, her cilt tipi farklidir, kimisi ayni sonucu alamaz..
Niveanin bu ürünü karma ciltler icin
Gün boyu kaybolmayan mis kokusu verdigi yumusaklik o kadar güzelki, memnun kalmamak elde degil..

Ebisim o simli turkuaz rengindeki far cok hos, markasi nedir?

Turkuaz renginde göz kalemi, uzun süre kalici
Siyah Eyeliner Pen
Gök mavisi piriltili eyeliner, özel günler icin ideal
Hafif simli 4lü farim :)

Maskemi dün uyguladim, yüzü dinlendiren ferahlatan ve dinlendirici özelligi var

cnm bn dün ilkkez kullandm. ama yüzüm nasıl desem daha çok parladı belki ilk diye böyledr ama bilmiorm matlaştrması gerekmiomuydu yaglı cilt gbi oldu heryeri parlıyo...
bide sebamed güneş koruyucu aldm yeni , onuda dün ilk kullandm dşarı çkarken sürdm. ewe geldgmde niveanın bu ürünlerni kullandm işte. güneş kremnden dolayı öle parlamş fln olablrmi sizce ? :uhm:

Canim cok az miktarda sürsen yeterli oluyor..
Sen anladigim kadariyla biraz fazla sürmüssün..yerimseniben

Asocum, her cilt tipi farklidir, kimisi ayni sonucu alamaz..
Niveanin bu ürünü karma ciltler icin
Gün boyu kaybolmayan mis kokusu verdigi yumusaklik o kadar güzelki, memnun kalmamak elde degil..

tabiki duygulucum herkezde aynı etkiyi yaratmayabilir,yalnız ben nivea kullanmamama karşın,vücut ürünlerini beğenmişimdir,bunuda aklıma kazıdım,küçük boyunu alıp ellerim yada vücudum için deniycem tatlım,t.ederim bilgi içinŞeniz
güle güle kullan canım

bende elmas tozlu tırnak sertleştirici aldım birde eyeliner ve açılıp kapanabilen göz kalemi hepsi avon:)
elmas tozlu demekzemuszemuskaça aldın böcüğüm yazabilirmisin fiyat..çok ilgimi çekti memnun kalırsan paylaş bizimleyerimsenibengüle güle kullan aldıklarını

Son düzenleyen: Moderatör:
tşk ederim. 6-7 tl gibi bişeydi. günde 1-2 sürün 7 gün boyunca diyor bakalım sildim ojelerimi sürdüm sabah:) 7 gün sonra gelişme olursa bildiririmm:=)

ojeler çok güzel kedicim güle güle kullan hepsini. numaraları ne markada tam görünmüyor:) hiç canlı renk ojem kalmadı.sevgilim kırmızı istiyor hep:)ya da siyah

az önce netten sipariş verdim bunları hihoyyyt
ilarzu habire mac mac diyordu bir araştırdım muhteşem şeyler opuyorumnanaktan
azcuk pahalıya geldi ama olsun 2si 80 liracık sositososito
canıma değsin oh :lepi:

AAA super almıssınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn,mono farları 36-38 tl oldugunu dusunursek

dıpdısım bunlar sahte be bebem :kedi:

mac'in böyle paletleri yok, hiç de olmadı:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…