Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
www.kozmetikvemoda.com/images/products/03/81/64/38164_buyuk.jpg

çok memnun kaldım fiyatı 9 lira hemde göz makyajını o kadar güzel çıkarıyorki hiç yankı yapmıyor
aksine ferahlatıyor da tavsiye ederim

+1 zabın

bende kampanyadan alıp deneyip bitirmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ederim . . .
göz makyajını biraz bebak birazda bu solüsyon ile temizliyorum . . .
mis missss . . .

sadece bebak yağlı his bırakıyor . . . birlikte kullanıldığında nefis temizlik ve nemlenme birlikte . . . opuyorumnanaktan

010720091347.jpg

010720091348.jpg

en son aldığım set bu fondöten ve pudraları ayrı alıyorum ama çantalı setler vazgeçilmezimm

Son düzenleme:
hadi yaa yanlız ben bunu yüzümede kulandım kullanabilirim heralde sevindim valla a.s.

havuç yağı ihtiva ettiğini duydum ilay ben güneş nemlendiricisinden o kadar memnunum ki . . .
sadece yüzün için yağ biraz ağır olabilir plajda direk güneşin altında kullanılabilir bu ürün tüm cildine fakat yüzün için nemlendirici bakımından bu yağ ağır durur muhtemelen parlama yapar . . .
yani plajda- kumda yorucu hava koşullarında yüzün için evet
günlük kullanım için hayır . . .

nacizane fikrim bu tabi . . .
:kahve:

serenitybsk güle güle kullan cnm cok gsl..
bunlar benim aldıklarım kızlar
:icecream:

Son düzenleme:
arındırıcı temizleme jeli
nivea young arındırıcı tonik
nivea young nemlendirici jel krem

bende bunları bugün aldım ......

yaşım 18 , cilt tipim karma. kızlar sizce nasıl bu ürünler ilk defa kullanıcam... :uhm:

canım niveayı hiç tavsiye etmem...cildine yazık etme derim ben...nacizhane fikrim....ki zaten bu seri yağlı ciltler için...cildini kurutabilrCADIARZU

gerçekten mi??? ya ben deep clean kullanıodm onlar btti karar veremedm başka bişi mi alsam die . standdaki bayan bayaa ikna etti iki ürün alırsan nemlendirici hediye wercm fln dedi. bunalrı kullanırsan cildini hem temzlicek hem oluşmasını önlicek fln.. baktm böle alırsam 25 lira kârım da olck tmm dedm aldım..
tüh ya bak moralim bozuldu şimdi mafoldumben

gerçekten mi??? ya ben deep clean kullanıodm onlar btti karar veremedm başka bişi mi alsam die . standdaki bayan bayaa ikna etti iki ürün alırsan nemlendirici hediye wercm fln dedi. bunalrı kullanırsan cildini hem temzlicek hem oluşmasını önlicek fln.. baktm böle alırsam 25 lira kârım da olck tmm dedm aldım..
tüh ya bak moralim bozuldu şimdi mafoldumben

ayyyy canım benimmmmm tüh moralini mi bozdum....keşke dimeseydim...kullananlardan duyduklarımı soledim...ben şahsen niveanın hiçbi ürününü kullanmıyourmmm:umursamaz:
ama sen kullan belki senn cildine iyi gelir...zemuszemus

ayyyy canım benimmmmm tüh moralini mi bozdum....keşke dimeseydim...kullananlardan duyduklarımı soledim...ben şahsen niveanın hiçbi ürününü kullanmıyourmmm:umursamaz:
ama sen kullan belki senn cildine iyi gelir...zemuszemus

cnm bnm olurmu öle şey sen bnm iyiliğim için bildiğini söledn.. aslnda ben pek anlamıorm ne iidir ne kötüdr fln bu tarz şelerde yönlendirmelere çabuk kanıyorum mafoldumben kız niveanın cilt uzmanıydı e tabiki nivea yı al dicekti salak kafam ya hiç uyanmadm bende:. 2 ürün alırsan nemlendirici hediye wercem dedi bide o ürünlerde 3er lira indrm wardı yani anlıcagn 25 lira kâra da geçiorum die atladm dedm tmm alym.. tühh keşke önce burda araştırıp alsaydm mafoldumben

cildime falan zarar verirmiki acaba senağlama

09072009976.jpg
[/URL][/IMG]
flaşlı ve flaşsız ekledim kıslar
09072009977.jpg
[/URL][/IMG]
bazılarını alalı nerdeyse 1 ay oldu anlarsnz zatn bayadır eklemiodm resim :)
güle güle kullan canım çok güzel hepsi
DSC00472.jpg

göz alti ve fondöten secimi sakaya gelmez, mümkün oldugunca
cildime az zarar verecek olanini tercih ediyorum

DSC00473.jpg

vazgecemedigim nivea kremim..
yenii aldigim farimdan fazla memnun kalmadim rengi cok acik kaldi
neden vazgeçemiyosun?memnuniyetini anlatırmısın duygulucum:icecream:
bende dün güneş yağı aldım 20 faktörlü nasıldır bilmiyorum biraz aceleye geldi ama doğalmış bu marka iyi dediler

12 tl
ben baya iyi olduğunu duydum canım için ferah olsun

010720091347.jpg

010720091348.jpg

en son aldığım set bu fondöten ve pudraları ayrı alıyorum ama çantalı setler vazgeçilmezimm

canım kaça aldın ve nerden aldın belirtirmisinkaydirigubbakcemile2
kızlar hepiniz güle güle kullanınsüprizzzzz

canım kaça aldın ve nerden aldın belirtirmisinkaydirigubbakcemile2
kızlar hepiniz güle güle kullanınsüprizzzzz[/QUOTE]

cnm 70 tl ya aldım arkdşm satıyo dha demn yanlş yazdm 60 yazmşm şmdi gördm özr dilerim

X