Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
acılıp kapabilen göz kalemi
AVON-Acilip-kapanan-goz-kalemi-RENK-SECINIZ__17647309_0.jpg

[ya canım
ben bunun rengını çok merak ettım
bir yere sürerek bize gösterebilir misin?
nası çok merak ettim

canım yaaa arap pudrası ne oluyor bılgı verırımısın

Arap pudrasi bazen toprak pudrasida diyorlar,cok özel bir pudradir,teni acayip bronzlastiriyor,genelde araplarin özel makyajlari olurya hani gözleri falan cok güzel yaparlar makyajla,kahverengi gibi tonlar kullanildigi zaman iste bu pudrayi sürüyorlar.Esmer tenlilere acayip cok yakisiyor,hele bide göze sürme cekildigi zaman.Fiyatida biraz yüksek cünkü bu pudra tas firinlarda yapiliyor,yani isitiliyor,gözlere sürme cekenlere tavsiyem,ben 40 Euro ya almistim yani yaklasik 80 TL kadar.Cok güzel bir koyu tene sahip oluyorsunuz,tavsiye ederim yerimseniben

Arap pudrasi bazen toprak pudrasida diyorlar,cok özel bir pudradir,teni acayip bronzlastiriyor,genelde araplarin özel makyajlari olurya hani gözleri falan cok güzel yaparlar makyajla,kahverengi gibi tonlar kullanildigi zaman iste bu pudrayi sürüyorlar.Esmer tenlilere acayip cok yakisiyor,hele bide göze sürme cekildigi zaman.Fiyatida biraz yüksek cünkü bu pudra tas firinlarda yapiliyor,yani isitiliyor,gözlere sürme cekenlere tavsiyem,ben 40 Euro ya almistim yani yaklasik 80 TL kadar.Cok güzel bir koyu tene sahip oluyorsunuz,tavsiye ederim yerimseniben

bılgın ıcın saol tatlım esmer degılım esmer arkdaslarıma tavsıye ederm madem guzel bısey gule gule gullan tatlıskom...

eyeliner.jpg

eyekxd.jpg

Yakın zamanda iki adet eyeliner aldım. Maybelline den hiç memnun kalmadım çizginin ortasında boşluk bırakıyor. 18 liraya almıştım. Flormarı dün aldım rengi gayet koyu ve boşluk bırakmıyo. 3.80 e aldım.
Flormarda acaip indirim var kızlar rujlar 4.80, tekli farlar 3.50, stick fondoten 11.00 liraya düşmüş.

eyeliner.jpg

eyekxd.jpg

Yakın zamanda iki adet eyeliner aldım. Maybelline den hiç memnun kalmadım çizginin ortasında boşluk bırakıyor. 18 liraya almıştım. Flormarı dün aldım rengi gayet koyu ve boşluk bırakmıyo. 3.80 e aldım.
Flormarda acaip indirim var kızlar rujlar 4.80, tekli farlar 3.50, stick fondoten 11.00 liraya düşmüş.

canım her yerde geçerlimi bu indirim
nerelerde var acaba

kızlar bende bugün watsonsa uradım sıvı sabun ve kakako yağı aldım(bu kakao yağını kullanan wr mı bu arada ?) :1rolleyes:

60983317.jpg

işte yeni ganimaetlerim:kedi:
rosense pıdra
rosense farlar
I.D bare essecuals yüz fırçası
ultima fırça
hypnose çanta boyu rimelzemuszemus

çikilop
whiterose

güle güle kullanınn :))

white rose canım, ben de Rosense pudra kullanıyorum çok severek, çok memnunum...peki farları nasıl canım, sen beğendin mi ?
:1rolleyes:

çikilop
whiterose

güle güle kullanınn :))

white rose canım, ben de Rosense pudra kullanıyorum çok severek, çok memnunum...peki farları nasıl canım, sen beğendin mi ?
:1rolleyes:

ben hiç mi hiç memnun kalmadım farlarından kahverengi tonlarınd aalmıştım hiç güzel değil tavsiye etmem :eek:lmaz:

X