Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
braest canım sendde güle güle kullan olsun sen gördün beğendinmi sorun yok cicişlerin hayırlı olsunn canımm

bugün bunu aldım..reklamlarda görmüştüm..hiç araştırmadan aldım... daha kullanmaya başlamadım.. kullananlar varmı acaba?? biraz bilgi verebilirlermi??

Bugunki iki tane makyaj çantasi we niwea waterproof rimel temizleyicisi aldim.

içine koydum bile : )

kızlar hayırlı olsun çok guzeller:dance:

mn54 cnm rujların markası estee lauder senin beğendiğinin nosu 09 aslında oda altın renk ambalajlı ama hediye olduğu için lacivert yoksa diğer rujla aynı ambalajı orjinalde

Anamm nazzan spectra almış hayırlı olsun cnm..Bende istiodum ama onun yerine supershock aldım..İyikide almışım çok güzelhihoyyytGerçi aklım hala spectradakaydirigubbakcemile3
Herkesin cicileri hayırlı olsun kızlar..Güle güle kullanın:1hug:

Benim de Everyday Minerals lar gelmiş sabah :)))

çok beğendim yaaaaaa....

ne kadar doğal duruyor, güsel renkler seçmişim afferim bana ==))) hihoyyyt

Edaykin farın çok hoşmuş siyah farı çok seferim cnm güle güle kullan

Nisann bebişim Everyday Minerals'ler süper kıssss delikafadulden güle güle kullan a.s.

bu ara ben de döktüm paraları. girince bi kozmetikçiye şunu al bunu da al şunu veriyos vs durumları var ya ben dayanamıyorum gidip alıyorum ben adam olmam.
watsonsa gittim loreal yüz yıkama jeli, loreal makyaj temizleyici aldım bişey daha al çanta verelim dediler ben de pudra alıyım dedim kız bana deborah pudra sattı. ondan sonra kıytırık bi çanta getirmiş. bu mu dedim. bunu veriyos dedi bana demin gösterdiklerinden vermiyomusun dedim. onlar lorealden 3 cilt ürünü alana dedi. orda başka bi kadın vardı o da arkadaş onu vercez dediyce verelim dedi. sırf çantayı beğendim diye bi de pudra almış oldum. loreal cilt ürünlerini de pahalıya almışım 3-5 milyon internetten kozmetikcim fiyatlarına baktım da.

ondan sonra dün gittim bi tane pastel kalem aldım normal kalemlerinden 5.5 dediler küflü yeşil gibi bişey rengini beğendim. ondan sonra kız geldi pastel far alana yanında pastel rimel 9.9 dedi. o kızı da kıramadım 4.5 ytl ye ucuza geldi rimel diye halbuki maybeline volume almıştım daha yeni ama satıcı kız bana night black yazan lacivert rimel vermiş. bi kaç kere kullandıktan sonra ışıkta baktım lacivermiş. bu da siyah rimelim olsun dedim. of of

ha bu arada maybeline rimelle beraber akmıyo diye bana elit satmıştı pis satıcı kız aktı .elit almayın.

ondan sonra dün arkadaşımla geziyoduk hızımı alamayıp o nla girdiğimiz başka bi dükkandan 2 tane cecile kalem aldım biri siyah biri gri arkası fırçalı olanlardan o fırçayı da ben kullanmayı bilmiyom ama kalıcı dediler aldım :)

Benim de Everyday Minerals lar gelmiş sabah :)))

çok beğendim yaaaaaa....

ne kadar doğal duruyor, güsel renkler seçmişim afferim bana ==))) hihoyyyt

Nisan güle güle kullan yefrum çok şekerlerrrhihoyyyt

Sanat sende bendensin cnm ..Bende kullanmasını bilmememe rağmen bi eyeliner aldım çok güzel,kolay kolay çıkmıyo diye duruyo hala kullanamıorumkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…