Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler kızlar
estee kahverengii night repair yazıo gece için toparlayıcı tarzında bişimiş
rimeller harika kızlar tavsiiye ederim ruj far hepsi süper estee nin herşeyini severek kullanıorm zaten
shisedolarda o fiyata mutlaka sahtedr cnm aman almayın kıslar cilde aşırı zararlı ztn hepimis biliors
seviorm sizi:nazar:

slm kızlar oriflamenin far bazından sipariş vermeyi düşünüyorum da sizce nsıl memnun musunuz?

hepiniz güle güle kullanın arkadaşlar ürünlerinizi :)
ben avon temsilcisi olduğum için ürünlerim hep avon..bir ara eklerim resimlerini,yeni cicilerim de gelsin,öyle :KK66:

slm kızlar oriflamenin far bazından sipariş vermeyi düşünüyorum da sizce nsıl memnun musunuz?

canım ben oriflameden makyaj altı aldım, far bazı olarak da kullanılıyormuş ama far bazı olarak o kadar başarılı değil. ben katalogda ayrı bir far bazı görememiştim, varmıymış?

bunlarda benım en son aldıklarım
ben bu flormar ı nıye daha once hıc gormekdımkı ne akıyo ne kayboluyo cok sevdım avona verdıgım paralara yazık hıcde bı ıse yaramıyomus..
simli eyeliner aldım ıdare eder 3.5 liraya ne olsun -tatlicadiarzu-
yeşil kalemıde tavsıye ettı satıcı ama cıkmıyo rengı hıc pısman oldum aldıgıma napalım kısmet
sizlerde gule gule kullanının cıcılerınızı sırnaşık şey
resim004e.jpg

haftaya elime gecicek olan ürünlerim;

smashbox photo finish primer
smashbox-primer.jpg

mac - sunspill loose powder
3209_1.JPG

smashbox - blush
smash.jpg

geçen hafta aldıklarım;

versace - concealer / highlighter
350_34604.jpg

lancome - juicy tubes ( tadından yenmez lipglosslarım)
41HvxtU8PvL._SS500_.jpg

özellikle turkuazı muhteşem....
vanilya kokuyorsunuz buram buram
tadını da anlatmama gerenk yok
sevgilim tarafından test edildi onaylandı :lepi:

bir de çileklisi var
o da mükemmel hihoyyyt
img-thing

arkadaşlar bunlar benım 3 ay once aldıgım son malzemelerım, hepsı de super cıktı. ama en çok pupa'nın sıyah farı işime yaradı. yumuşak bır surumu var ve gözaltlarına uçuşmuyor,kalıp gıbı yapışmıyor ve de yok olmuyor; sıyah far zordur herkese tavsıye ederım.

gurbikkk hayırlı olsun anam
gulkurusu aşkım aşkım sende güzel günlerde sürünn

bende biraz önce sıcağa mıcağa aldırmadım gittim bakın neler aldımm

dardia nemlendirici krem (doktor tavsiyesi ile aldım kuru cilt için )
bebak acı badem sütü (temizleme için)
vazelin(çatlaklar için)
cımbız (kıl içindelikafadulden)

kızlar not:acı badem sütü göz makyajında kullanılmıomuş yağ bezeciği yaparmış ama diğer yüz makyajı için uygunmuş zaten arkasında yazıo banada eczanede sölediler

hee kızlar bide bunu almıştım çok güzel miş yaaa tavsiye ederim havalar çok sıcak ya bende buzdolabına koydum ordan arada gidip sürüyom sırf kokusu için serin serin kolumun altı buz oluo ayyy ne manyağım ben yaaaaa hehehehhehe ama napiyimmm sıcakk delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Bugün aldım bunları.
El kremi:
25052009205.jpg

Parfüm 100ml :
25052009206.jpg

Bi hafta önce aldıklarım: (başka bir başlığa eklemiştim, bi arkadaşın tavsiyesi üzerine burayada ekleyim)
20052009178.jpg

my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
buyrun kıslar

kızlar hepiniz iyi gunlerde kullanım gozum gonlum acıldı sırnaşık şey

canım ben oriflameden makyaj altı aldım, far bazı olarak da kullanılıyormuş ama far bazı olarak o kadar başarılı değil. ben katalogda ayrı bir far bazı görememiştim, varmıymış?

yok galiba cnm benmde bi arkadaşım yapmaya başladı o söyledi yüze falanda kullanılıyomuş gözede oluyomuş...bendede farlar falan pek dayanmıyo o yüzden almayı düşünmüştüm önce kızlara bi soriyim dedim :)

Bugün aldım bunları.
El kremi:
25052009205.jpg

Parfüm 100ml :
25052009206.jpg

Bi hafta önce aldıklarım: (başka bir başlığa eklemiştim, bi arkadaşın tavsiyesi üzerine burayada ekleyim)
20052009178.jpg

cnm güle güle kullan aldıklarını... garnier temizliyicinden memnunmusun cnm bende almayı düşünüyorum da...

bugün elime geçti siparişler. reklamlar da ki kadar değilmiş maskara :KK43: genel de herşey öyle oluyor zaten de ben bi pek fark göremedim 1 ile 3 ayar arasında . :KK43: gene de normal olarak bakarsak güzel. pek makyaj yapan biri de değilimde. sadece gözüme kalem maskara bazen de gözaltına kapatıcı malum kahve yumurta küründen sonra. neyse herkesin yeni cicileri hayırlı olsun kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
bugün bunu aldım..reklamlarda görmüştüm..hiç araştırmadan aldım... daha kullanmaya başlamadım.. kullananlar varmı acaba?? biraz bilgi verebilirlermi??

3u1arada-450x600.jpg

Son düzenleme:
garnier temizleyicisini bende kullaniyorum kizlar.. tawsiye ederim cilti ferahlatiyor :KK66:

bende kullanıorum kızlar garnier benim cildim kuru olduğu için dökülme yaptı o yüzden nemlendirici ile birlikte kullanıorumgamyoncuiremsu

benim cildim yağlı.. arkasında yağlı ciltler için olduğunu görünce atladım hemen :) yarın kullanmaya başlıcam bakalım.. ne faydasını görücem :)

Bugunki iki tane makyaj çantasi we niwea waterproof rimel temizleyicisi aldim.

4402.jpg

içine koydum bile : )

4401.jpg

benimde bugün everdaylerim geldi resim koyamıorum ama sevincimi sizlerle yinede paylaşayım dedim çok tatlılar insan sürmeye kıyamıyacak vallakaydirigubbakcemile3

X