Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ykmde lancome cuya sordum turkuazına bakabilirmiyim diye
cahal karı yok öle bi juicy tube dedi:nazar:
heee yok ama biz alıoz o nasıl oluyo dedim dumur oldu:roflol:

aşkitom angaraya gidene kadar ne yap ne et bi dene cuicy al pişman olmıcaanı garanti ediyorum hihoyyyt
mahoş bayram etsin :CüvCüv:

versace nasıl bebem yorumunu aliim:nazar:
bugune kadar kullandıgım en iyi concealer mac studio finish derdim
ama versace mac'e 10 basarmış onu gördüm :nazar:
kesinlikle vazgeçilmez bi ürün
bu kadar doğal bu kadar başarılı bi ürün beklemiyordum
highlighter olması da +sı bebem hihoyyyt

ykmde lancome cuya sordum turkuazına bakabilirmiyim diye
cahal karı yok öle bi juicy tube dedi:nazar:
heee yok ama biz alıoz o nasıl oluyo dedim dumur oldu:roflol:

herkes cicilerini iyi gunlerde kullansın kızlar =)

cnm evet ya ykmdekıler bi havalarda sankı birseyden anladıkları varmıs gibi konusuyorlar...boynerdekılerde oyle sinir oluyorum bazılarına =)

etsin benim mahoşumda bayram:asigim:
oldu olcak her çifte bi cusi kampanyası başlatalım bari aşkitom:nazar:
sevaba girerük eccük:CüvCüv:
valla aşkitom normalde benimki pek sevmez dudakta lipgloss olayını
ama buna bayıldı :nazar:
detayları mesaneden anlatiyim burdan olmaz :1closedeyes:lülülülülülü

haftaya elime gecicek olan ürünlerim;

smashbox photo finish primer
smashbox-primer.jpg

B]

ü

bu ne kiii CADIARZU

arkadaşlar bunlar benım 3 ay once aldıgım son malzemelerım, hepsı de super cıktı. ama en çok pupa'nın sıyah farı işime yaradı. yumuşak bır surumu var ve gözaltlarına uçuşmuyor,kalıp gıbı yapışmıyor ve de yok olmuyor; sıyah far zordur herkese tavsıye ederım.

Eklentiler

• $makyaj 005.jpg
    $makyaj 005.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 26
  • $makyaj 006.jpg
    $makyaj 006.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 25
  • $makyaj 007.jpg
    $makyaj 007.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 35
  • $makyaj 008.jpg
    $makyaj 008.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 24
gulkurusuu...malzemelerinin hepsi de çok harikaymış..çok beğendim...:asigim: iyi günlerde kullan canım....a.s.

arkadaşlar bunlar benım 3 ay once aldıgım son malzemelerım, hepsı de super cıktı. ama en çok pupa'nın sıyah farı işime yaradı. yumuşak bır surumu var ve gözaltlarına uçuşmuyor,kalıp gıbı yapışmıyor ve de yok olmuyor; sıyah far zordur herkese tavsıye ederım.

cnm gule gule kullan aldıklarını rujların cok guzelmıs sagdakının rengine bayıldım ne kadara almıstın tatlım ...cnm diorshow maskaradan memnun musun ...ben nedense hiç memnun kalmadım =(

gurbikkk hayırlı olsun anam
gulkurusu aşkım aşkım sende güzel günlerde sürünn

bende biraz önce sıcağa mıcağa aldırmadım gittim bakın neler aldımm

dardia nemlendirici krem (doktor tavsiyesi ile aldım kuru cilt için )
bebak acı badem sütü (temizleme için)
vazelin(çatlaklar için)
cımbız (kıl içindelikafadulden)

kızlar not:acı badem sütü göz makyajında kullanılmıomuş yağ bezeciği yaparmış ama diğer yüz makyajı için uygunmuş zaten arkasında yazıo banada eczanede sölediler

kıslr cicilerinizi ii günlerde kullanın ben ekliyemedm çok yoğunum yarn inş eklicem ya off:)

tşk ederiz canım sende güle güle kullan veeeeee bize de gösterr cicişleri bizde görelim

ay kızlar yaa ne yararlı oluo en azından yanlış alışveriş ten kaçıoruz bilen bilmeyene sölüo dayanışmaya hastayım ben ya bayanlar arası dayanışmaaaa bu işte buuuuuu işte buuuu coş coş coşşşşşş ooooooooooo ole ole oleeeee la la la la laaa lalaaaaa yaşaaaa:enbuyukkk:

cnm gule gule kullan aldıklarını rujların cok guzelmıs sagdakının rengine bayıldım ne kadara almıstın tatlım ...cnm diorshow maskaradan memnun musun ...ben nedense hiç memnun kalmadım =(

fıyatlarını hatırlayamıyorum ama şeftalı ve kırmızı olan este, doğal pembe olan pupa. pupadan memnunum. kırmızı este mukemmel ama şeftalı rengı este kalıp gıbı hıç guzel degıl :KK43: ama rengı surunce cok guzel sureklı tazelemek gerekıyor. dedıgın gıbı dıor rımel çok verımlı degıl. gece ıçın hele çok yetersız ama işe gıderken surmek ıçın ıdeal, çunku akmıyor dokulmuyor kaşınsanız bıle ele ve göze yayılmıyor. ama gece ıçın yetersız sana katılıyorum

gule gule kullan dıyen tum arkadaşşlarıma teşekkur ederım, çok kıbarısınız :)

hee kızlar bide bunu almıştım çok güzel miş yaaa tavsiye ederim havalar çok sıcak ya bende buzdolabına koydum ordan arada gidip sürüyom sırf kokusu için serin serin kolumun altı buz oluo ayyy ne manyağım ben yaaaaa hehehehhehe ama napiyimmm sıcakk delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
çok güzel şeyler almışınız kızlar hepsini ii günlerde sürün sürüştürünkaydirigubbakcemile3

gurbikkk hayırlı olsun anam
gulkurusu aşkım aşkım sende güzel günlerde sürünn

bende biraz önce sıcağa mıcağa aldırmadım gittim bakın neler aldımm

dardia nemlendirici krem (doktor tavsiyesi ile aldım kuru cilt için )
bebak acı badem sütü (temizleme için)
vazelin(çatlaklar için)
cımbız (kıl içindelikafadulden)

kızlar not:acı badem sütü göz makyajında kullanılmıomuş yağ bezeciği yaparmış ama diğer yüz makyajı için uygunmuş zaten arkasında yazıo banada eczanede sölediler

Valla bende sırf göz makyajı için kullanıyorum babakı iyi mikaydirigubbakcemile3
mükemmel temizliyor. cildim yağı olduğu için kaldırmıyor ama göz makyajı konusunda çok başarılıkaydirigubbakcemile5 Yağ bezeciği falan da olmadı.:eek:

X