Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Valla bende sırf göz makyajı için kullanıyorum babakı iyi mi
mükemmel temizliyor. cildim yağı olduğu için kaldırmıyor ama göz makyajı konusunda çok başarılı Yağ bezeciği falan da olmadı.

ne bilim kuşum yaa bende öle deyince tırstım ii valla oda ii miş kızz

Valla bende sırf göz makyajı için kullanıyorum babakı iyi mi
mükemmel temizliyor. cildim yağı olduğu için kaldırmıyor ama göz makyajı konusunda çok başarılı Yağ bezeciği falan da olmadı.

ne bilim kuşum yaa bende öle deyince tırstım ii valla oda ii miş kızz

Kullan anacım benden iyi mi bilcek eczacı:nazar: kaydirigubbakcemile3
Ama arkasından hemen cildimizi temizliyoruz(jel ya da sabunla)yerimseniben

senin küççük sallanan kuyrunu yiyem ben ne enstantane kıvırıyon sen kızzzz sen dedin se kullanacam bacım yemişim eczacıyı:içelim:

herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını :dance:

sitede de reklamı olan avonun Spectra Lash Maskara aldım, hihoyyyt
yarın elime geçecek anca şuan kuzende.kuzen satıcısı avonun fakat uzakta senağlama

herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını :dance:

sitede de reklamı olan avonun Spectra Lash Maskara aldım, hihoyyyt
yarın elime geçecek anca şuan kuzende.kuzen satıcısı avonun fakat uzakta senağlama

bize de sonuçlarını bıldırırsen sevınırım. bende almak ıstıorum, begenırsen haber ver lutfen. sevgıler

Bugün aldım bunları.
El kremi:
25052009205.jpg

Parfüm 100ml :
25052009206.jpg

Bi hafta önce aldıklarım: (başka bir başlığa eklemiştim, bi arkadaşın tavsiyesi üzerine burayada ekleyim)
20052009178.jpg

Son düzenleme:
güle güle kullan damlass. ben bu konunun okuyucularındanım sadece ama şiseydoyu görünce aklıma geldi sorcam.

bi kozmetik dükkanında şıseydonun 5li farlarını 20 tlye satıyolardı sahtemidir?? aynı yerde givenchy allık da vardı 15tlye.

çok da güzeldi renkleri yav. tüh:nazar: neyse iiki almamışım tşkler

ana ,buse ,damlas kızlar cicilerinizi iyi gunlerde kullanın

damlas cnm estee rujların super duruyor insan surmeye kıyamaz=) estee kahverengi sisedekı ne tatlım

bende bugün bizim okulun festivalinde bir stand gördüm loreal tekli farlar 2 tl şaka gibi ardıma bakmadan kaçtım ordan :))

X