Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
EMİLY YESİL OLAN GÖZ KALEMİ ÇOK AÇIK KALIYO ÇİMEN YESİLİ GİBİ BEN SİYAHLA KOYULTUYORUM BİRAZ kaydirigubbakcemile3

FLORMAR FAR PALEİTDE ÇOK GÜZEL YA :çok üzgünüm: AMA BEN BULAMIYORUM HİÇ Bİ YERDE YİNE ONLARDAN, YENİ DİYE ÇEKMEKÖYE GELMEDİ GALİBA sırnaşık şey

GÜLE GÜLE KULLAN Şeniz

öyle de deneyeyim bir. Şeniz sağol cnm.
acele etme, yakında gelir. flormar yine ambalajlarını değiştirmiş. yakında heryerde olur...

bambisı cnm ii günlerde kullan ponponlu allık nasıl memnun kaldın mı

cnm teşekkürler de ponponlu allık bende yok. cloud un ürünleri ile karıştırdın galiba. :uhm:

bu arada cloud, ürünlerin çok güzel. güle güle kullan..
pastele ben de anket yollamıştım, bana ürün gelmedi :çok üzgünüm: şansıma tüpüreyim.

bambusim, pembe tonlu far almam lasım benim, memnun kalırsan haber verirsin değil mi canparem ? güle güle kullan, her biri bir harika :)) Şeniz

cloud, çok güzeller Pasteller, şanslılar bizmişiz demek ki =)hihoyyyt

catsngb.jpg

emily kalemlerden çok memnunum. daha önceden 3TL den almıştım, 1.25 TL ye bulunca saldırdım kaydirigubbakcemile3
loreal göz ürünlerinde indirim vardı.(%30-35 tam hatırlamıyorum)
flormar rujları harika. (dudak ürünlerinde, 3 al 2 öde kampanyası var)

iyi günlerde kullan tatlım
harika görünüyorlar
rujların rengi süper :lepi:

kızlar bende netten iki ürün aldım bugün elime geçti :)

bu bnm çektiğim (belli olmuyore)

avon pro to go ruj ile maybelline new york volum express rimel.

buda netten aldıgım resm.
Volum&

rimeli gerçekten tavsiye ederim
avon-pro-to-go-lipstick.jpg

bu ruj fena değil.

Son düzenleme:
Bunlar da benden kaydirigubbakcemile2
watsonstan pastel far,allık,concealer,watsons dudak nelnediricisi çok güzel nemlendiriyor,
avon ruj,çakma lancome :KK70: Kuaförde bi bayan satıyordu ondan aldım :-)

kızlar bende netten iki ürün aldım bugün elime geçti :)

bu bnm çektiğim (belli olmuyore)

avon pro to go ruj ile maybelline new york volum express rimel.

buda netten aldıgım resm.
Volum%27%20Express%20Turbo%20BoostR%20Mascara.jpg

rimeli gerçekten tavsiye ederim
avon-pro-to-go-lipstick.jpg

bu ruj fena değil.

Bunlar da benden kaydirigubbakcemile2
watsonstan pastel far,allık,concealer,watsons dudak nelnediricisi çok güzel nemlendiriyor,
avon ruj,çakma lancome :KK70: Kuaförde bi bayan satıyordu ondan aldım :-)

iyi günlerde kullanın arkadaşlar:)

kıslar teşekkür ederim:-)
desertcım aynen dediğin gibi oldu:KK70: güle güle kullan sen de :-) hemde aynı renk sanırım.rengi çok güzel çok beğeniyorum ben ama pek kalıcı değil ya :S

my.php
[/URL][/IMG]
Bende bugün bunları aldım fondoten çok güzel kusursuz bir cilt yaratıyor mermer gibi ve mac mineralize skin finsh çok canlı dipdiri bir cilt görüntüsü veriyor rimelim ise loreal asla vazgeçmedim ve vazgeçebileceğimide sanmıyorum dolgun ve uzun gösteriyor...mac pigment far ise işte onu bilmiyorum nasıl sadece rengine bayıldım o yüzden aldım.....

Son düzenleme:

Bende bugün bunları aldım fondoten çok güzel kusursuz bir cilt yaratıyor mermer gibi ve mac mineralize skin finsh çok canlı dipdiri bir cilt görüntüsü veriyor rimelim ise loreal asla vazgeçmedim ve vazgeçebileceğimide sanmıyorum dolgun ve uzun gösteriyor...mac pigment far ise işte onu bilmiyorum nasıl sadece rengine bayıldım o yüzden aldım.....

güle güle kullan canım. bu skin finish in kullanımı hakkında biraz bilgi verir misin, makyaj öncesi mi kullanılıyor? ve fondöten için mermer gibi demişsin, yarattığı doku açısından mı öyle yoksa rengi açısından mı? bir de bu ikisinin fiyatları nedir

mge tşk ederim canım mineralize skin finishi ben fondotenden sonra cildime kabuki fırça ile sürüyorum ışıl ışıl duruyor abes bir parlaklığıda yok fondoteni kullandıktan sonra cildimdeki sivilce lekeleri bile gitti yarattığı doku için öyle söyledim 55tl mineralize skin finsh,54tl fondoten, pompasıda ayrı satılıyor onunda fiyatı 12 tl canım....
Bihter fondoten tüm cilt tipleri için uygunmuş canım 54tl fiyatı ...
umarım yardımcı olabilmişimdir...

mge tşk ederim canım mineralize skin finishi ben fondotenden sonra cildime kabuki fırça ile sürüyorum ışıl ışıl duruyor abes bir parlaklığıda yok fondoteni kullandıktan sonra cildimdeki sivilce lekeleri bile gitti yarattığı doku için öyle söyledim 55tl mineralize skin finsh,54tl fondoten, pompasıda ayrı satılıyor onunda fiyatı 12 tl canım....
Bihter fondoten tüm cilt tipleri için uygunmuş canım 54tl fiyatı ...
umarım yardımcı olabilmişimdir...

pompası niye ayrı satılıyor yahuu onu almasak olmaz mı:)

X