Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar aldıklarınızı iyi günlerde kullanın :lepi: ben derslerle boğuşmaktan pek takip edemiyorum bazen yatağa kendimi zor atıyorum.sadece aldıklarımı ekliyorum zaman zaman. zaten bu aralar kıyafet ve ayakkabıya sarmış durumdayım küçük bi butik açacam galiba yakında:eek:

bu arada ykm ye bobbi brown açılmış ama dehşet pahalı tahmin ettiğim üzere senağlama

neyse bugün bodyshoptaki indirme kayıtsız kalamadım ve göğüs şekillendirme jeli ( diyete başlıcam sarkmasınlar mazallah hihoyyyt ) ve white musk yeni parfümünü aldım. 2 al 1 öde vardı.çok hoş bi kokusu var ben çok beğendim

1002651.jpg

Güle güle kullan 06ım . . .
Diet için seni bizim gruba beklerim . . .
kaydirigubbakcemile

TRABZONDA neden bodyshop yok ne den yok nedennnnnnnnn delikafadulden

grnt0057.jpg

body shoptan white musk vücut losyonu vevücut spreyim kokusuna hastayım
brazil nut saç maskem çok memnunum bittikçe alıyorum
grnt0173.jpg

la roche posay mineral suyum çok memnunum tavsiye ederimhihoyyyt
bebe yagı
emily gri göz .bordo dudak kalemim

Kız cadı aldıkların süpermiş :lepi: O soft muskların hastasıyım zaten..Bende gidip alayım barii 2 al 1 öde başlamışş yupiii hihoyyyt hihoyyyt

kızlar aldıklarınızı iyi günlerde kullanın :lepi: ben derslerle boğuşmaktan pek takip edemiyorum bazen yatağa kendimi zor atıyorum.sadece aldıklarımı ekliyorum zaman zaman. zaten bu aralar kıyafet ve ayakkabıya sarmış durumdayım küçük bi butik açacam galiba yakında:eek:

bu arada ykm ye bobbi brown açılmış ama dehşet pahalı tahmin ettiğim üzere senağlama

neyse bugün bodyshoptaki indirme kayıtsız kalamadım ve göğüs şekillendirme jeli ( diyete başlıcam sarkmasınlar mazallah hihoyyyt ) ve white musk yeni parfümünü aldım. 2 al 1 öde vardı.çok hoş bi kokusu var ben çok beğendim

1002651.jpg
almagester aldıklarını gule gule kullan.bu gogus sekıllendırme jelını kaca aldın acaba bende almayı dusunuyorumda

tşk ederim kızlar a.s.a.s. kericim ikisini 32 ye aldım şekillendirme jelleirnin.mge mutlka yazarım canım buraya yada sana özelden yazarım Şeniz

arada yeni ciciler alan arkidişler iyi günlerde kullanın hihoyyythihoyyyt

sabun kız sen beğen biz sana alıp yollayalım sen iste yeterki Şeniz

kıslaarr iyi günlerde kullanın cicilerinizi valla içim açılıyor sayfalara baktıkçadelikafadulden. durmadan bişeler almak istiorum offf :-) bende bi kaç şey aldım son zamanlarda hiç eklemedim.bi ara eklerim resimleri bende olmassa :-)
sabuncum benim yaşadığım yerde de body shop yok ben geçenlerde telefonla sipariş verdim dayanamadım :-)

tşk ederim kızlar a.s.a.s. kericim ikisini 32 ye aldım şekillendirme jelleirnin.mge mutlka yazarım canım buraya yada sana özelden yazarım Şeniz

arada yeni ciciler alan arkidişler iyi günlerde kullanın hihoyyythihoyyyt

sabun kız sen beğen biz sana alıp yollayalım sen iste yeterki Şeniz[/QUOtesekkurler canım

35608058.pg

pastelden anket sonucunda gönderilen hediyelerim ve avon siparişlerim incandessence'ın kokusuna bayıldım sıka sıka geziniyorum.

Son düzenleme:
iyi günlerde kullansın herkes :KK70: masallah anket sonucundan kaç kişi hediye aldı :p ne şanslı kk bayanları kaydirigubbakcemile3

catsngb.jpg

emily kalemlerden çok memnunum. daha önceden 3TL den almıştım, 1.25 TL ye bulunca saldırdım kaydirigubbakcemile3
loreal göz ürünlerinde indirim vardı.(%30-35 tam hatırlamıyorum)
flormar rujları harika. (dudak ürünlerinde, 3 al 2 öde kampanyası var)

catsngb.jpg

emily kalemlerden çok memnunum. daha önceden 3TL den almıştım, 1.25 TL ye bulunca saldırdım kaydirigubbakcemile3

flormarın rujlarını bende begeniyorum..gayet kalıcı ve renkleri canlı..
kampayadan bizim burdaki mağazanın haberi yok sanırsam hiç bir vermediler..
iyi günlerde sür sürüştür canım kaydirigubbakcemile2

catsngb.jpg

güle güle kulllan cnmmm
bi de ben bulsam ucuza şu emily göz kalemleriniii :eek:klava: :eek:klava: flormar rujları nasıl canımm ben daha hiç kullanmadım fiyatları nasıl ?

flormarın rujlarını bende begeniyorum..gayet kalıcı ve renkleri canlı..
kampayadan bizim burdaki mağazanın haberi yok sanırsam hiç bir vermediler..
iyi günlerde sür sürüştür canım kaydirigubbakcemile2

:kızgın: aynı şeyi cecile palet farlarımda yaşadım, hala sinirimi alamadım... satın aldığım ürünleri kutularından çıkarıp verdi adam (ücreti alınmayan ürünleri kutusuz veriyorlar, aklınızda olsun...). sonradan düştü jetonum :kızgın:

flor mar standının üstünde promosyon etiketi vardı. ben hatırlattım bunu da... ruj almak aklımda yoktu aslında...

güle güle kulllan cnmmm
bi de ben bulsam ucuza şu emily göz kalemleriniii :eek:klava: :eek:klava: flormar rujları nasıl canımm ben daha hiç kullanmadım fiyatları nasıl ?

cnm, ist da olsan yer söylerdim. farklı kozmetikçilere bak. inan fiyatları çok değişiyor. emily, golden rose un firmasının ürünü. golden rose satan yerlerde olması lazım...
flor mar rujların tanesini 8,75 ya da 8,95 e mi ne aldım. katalog fiyatından aldım...

catsngb.jpg

güle güle kullan canımm, emilyleri ben 1.75 e alıyorum:) bir de şu loreal maskarayı denemek istiyorum yaa nasıl memnun kaldın mı?

güle güle kullan canımm, emilyleri ben 1.75 e alıyorum:) bir de şu loreal maskarayı denemek istiyorum yaa nasıl memnun kaldın mı?

ilarzu dan görüp aldığım rimel bu...
açıktaki rimellerimi bitirmeden bunu açmak istemedim cnm. kurumasını istemem. henüz denemedim bu yüzden. ilarzum, çok memnun.
bende bir ucu taraklı olan loreal rimel de var(ambalajında bir tarafı siyah olan), başlarda beğenmemiştim ama şimdi memnunum. (kirpiklerim karman çorman duruyordu da bir aralar, hala tam kendine gelemediler :KK43: ) şu an indirimdeler. bence denemeyi düşünüyorsan tam zamanı.

catsngb.jpg

EMİLY YESİL OLAN GÖZ KALEMİ ÇOK AÇIK KALIYO ÇİMEN YESİLİ GİBİ BEN SİYAHLA KOYULTUYORUM BİRAZ kaydirigubbakcemile3

FLORMAR FAR PALEİTDE ÇOK GÜZEL YA :çok üzgünüm: AMA BEN BULAMIYORUM HİÇ Bİ YERDE YİNE ONLARDAN, YENİ DİYE ÇEKMEKÖYE GELMEDİ GALİBA sırnaşık şey

GÜLE GÜLE KULLAN Şeniz

X