Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Güle güle kullan 06ım . . .
Diet için seni bizim gruba beklerim . . .
kaydirigubbakcemile

TRABZONDA neden bodyshop yok ne den yok nedennnnnnnnn delikafadulden

Kız cadı aldıkların süpermiş :lepi: O soft muskların hastasıyım zaten..Bende gidip alayım barii 2 al 1 öde başlamışş yupiii hihoyyyt hihoyyyt

almagester aldıklarını gule gule kullan.bu gogus sekıllendırme jelını kaca aldın acaba bende almayı dusunuyorumda

tşk ederim kızlar a.s.a.s. kericim ikisini 32 ye aldım şekillendirme jelleirnin.mge mutlka yazarım canım buraya yada sana özelden yazarım Şeniz

arada yeni ciciler alan arkidişler iyi günlerde kullanın hihoyyythihoyyyt

sabun kız sen beğen biz sana alıp yollayalım sen iste yeterki Şeniz

kıslaarr iyi günlerde kullanın cicilerinizi valla içim açılıyor sayfalara baktıkçadelikafadulden. durmadan bişeler almak istiorum offf bende bi kaç şey aldım son zamanlarda hiç eklemedim.bi ara eklerim resimleri bende olmassa
sabuncum benim yaşadığım yerde de body shop yok ben geçenlerde telefonla sipariş verdim dayanamadım

pastelden anket sonucunda gönderilen hediyelerim ve avon siparişlerim incandessence'ın kokusuna bayıldım sıka sıka geziniyorum.

Son düzenleme:
iyi günlerde kullansın herkes masallah anket sonucundan kaç kişi hediye aldı ne şanslı kk bayanları kaydirigubbakcemile3

emily kalemlerden çok memnunum. daha önceden 3TL den almıştım, 1.25 TL ye bulunca saldırdım kaydirigubbakcemile3
loreal göz ürünlerinde indirim vardı.(%30-35 tam hatırlamıyorum)
flormar rujları harika. (dudak ürünlerinde, 3 al 2 öde kampanyası var)

flormarın rujlarını bende begeniyorum..gayet kalıcı ve renkleri canlı..
kampayadan bizim burdaki mağazanın haberi yok sanırsam hiç bir vermediler..
iyi günlerde sür sürüştür canım kaydirigubbakcemile2

güle güle kulllan cnmmm
bi de ben bulsam ucuza şu emily göz kalemleriniii klava: klava: flormar rujları nasıl canımm ben daha hiç kullanmadım fiyatları nasıl ?

aynı şeyi cecile palet farlarımda yaşadım, hala sinirimi alamadım... satın aldığım ürünleri kutularından çıkarıp verdi adam (ücreti alınmayan ürünleri kutusuz veriyorlar, aklınızda olsun...). sonradan düştü jetonum

flor mar standının üstünde promosyon etiketi vardı. ben hatırlattım bunu da... ruj almak aklımda yoktu aslında...

güle güle kulllan cnmmm
bi de ben bulsam ucuza şu emily göz kalemleriniii klava: klava: flormar rujları nasıl canımm ben daha hiç kullanmadım fiyatları nasıl ?

cnm, ist da olsan yer söylerdim. farklı kozmetikçilere bak. inan fiyatları çok değişiyor. emily, golden rose un firmasının ürünü. golden rose satan yerlerde olması lazım...
flor mar rujların tanesini 8,75 ya da 8,95 e mi ne aldım. katalog fiyatından aldım...

güle güle kullan canımm, emilyleri ben 1.75 e alıyorum:) bir de şu loreal maskarayı denemek istiyorum yaa nasıl memnun kaldın mı?

güle güle kullan canımm, emilyleri ben 1.75 e alıyorum:) bir de şu loreal maskarayı denemek istiyorum yaa nasıl memnun kaldın mı?

ilarzu dan görüp aldığım rimel bu...
açıktaki rimellerimi bitirmeden bunu açmak istemedim cnm. kurumasını istemem. henüz denemedim bu yüzden. ilarzum, çok memnun.
bende bir ucu taraklı olan loreal rimel de var(ambalajında bir tarafı siyah olan), başlarda beğenmemiştim ama şimdi memnunum. (kirpiklerim karman çorman duruyordu da bir aralar, hala tam kendine gelemediler ) şu an indirimdeler. bence denemeyi düşünüyorsan tam zamanı.

EMİLY YESİL OLAN GÖZ KALEMİ ÇOK AÇIK KALIYO ÇİMEN YESİLİ GİBİ BEN SİYAHLA KOYULTUYORUM BİRAZ kaydirigubbakcemile3

FLORMAR FAR PALEİTDE ÇOK GÜZEL YA :çok üzgünüm: AMA BEN BULAMIYORUM HİÇ Bİ YERDE YİNE ONLARDAN, YENİ DİYE ÇEKMEKÖYE GELMEDİ GALİBA sırnaşık şey

GÜLE GÜLE KULLAN Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…