Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canim güle güle kullan,
o rimeli bende gecenlerde bir arkadasimda kullandim hic begenmedim cok kalin oldu kirpiklerim ama senin begenmene sevindim iyi günlerde kullan:1hug:

teşekkür ederim canım.. a.s. bende rimeli ilarzu da gördüm.. aldım.. hoşuma gitti benim.. oldukça dolgun gösteriyor kirpikleri...

teşekkür ederim canım.. a.s. bende rimeli ilarzu da gördüm.. aldım.. hoşuma gitti benim.. oldukça dolgun gösteriyor kirpikleri...

evettttttt benimde begenmedigim olay bu, kirpiklerim zaten uzun birde kalinlasinca güzel durmadi, ama ilarzuda müthis duruyor eminim sendede öyledirŞeniz

evet 01 numara galiba bendede var rengi çoook hoş ancak ben gloss pek kullanamıorum güle güle kullanın

:lepi::lepi::lepi:
Kızlar, PAstel'in memnuniyet anketini doldurmuştum, her 20. kişiye set yolluyolardı hediye, ve bana yollamışlar bugün :teytey:

şeffaf paket içindeki fırça setini kendim aldım İNNOVA'dan, çok güzeller tavsiye ederim.:1rolleyes:

hediye rujun rengi aşırı bir pembe ya, ben süremem onu, neyse belki ev partisinde falan sürerim hehe kaydirigubbakcemile3

Pastelin allık fırçası da çok güzel, yumuşacık.
Allığı ortalamanın altında biraz.
Farı çok güzel, beğendim.
Glitter Eyeliner'ı sürmeyi beceririm inşallah :)) -tatlicadiarzu-

Ojenn rengi de bana göre değil ama olsun napalım delikafadulden

-------------

herkes aldıklarını güle güle kullansın kuzularım!! a.s.

slm kızlar pembe tonlarında rujlara bakıyodumda flormarın yeni seri rujları nasıl denediniz mi?renkleri fena deildi ama ben geçen sene almıştım 2 tane dudaklarımı çok kurutuyodu kabuklandırıyodu.sormak istedim siz nasıl buldunuzz???

[/url][/IMG]
herkes cicilerini güle güle kullansın bunlarda benim en son cicilerim
fırçalar taraklar avon
far ınglot anneciğimin hediyesi
buda farın yakından görünüşü
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
kızlar herkesin strawberry siparişleri gelmiş benim gelmedi hala(çok merak ediyorum şu farları
bende geçen gün free linedan maske aldım şarap maskesine bayıldım hiç bir maskenin yüzümü böyle canlandırdığını görmemiştim akne için olanınıda aldım onu daha kullanmadım kullandıkça tecrübelerimi yazarım öpiyorum hepinizi

merhabalar kızlarrrr
uzun zamandır kendime makyaj malzemesi alamıyodum; bugün accık alışveriş yaptım; ilç gibi geldi valla:teytey:
loreal den makyaj ve cilt temizleme sütüm,
[/URL][/IMG]

carmina dan likid concealer'ım ve yeşil göz kalemim...kalem farı da hediye verdiler...
carmina markasını ilk defa kullanıcam inşallah memnun kalırım
[/URL][/IMG]
hepsi bana 25tl ye maloldua.s

[/url][/IMG]
herkes cicilerini güle güle kullansın bunlarda benim en son cicilerim
fırçalar taraklar avon
far ınglot anneciğimin hediyesi
buda farın yakından görünüşü
[/url][/IMG]

cnm düz taraktan bende aldım
hem cok ucuz hem cok güzell
güle güle kullan cnmm hepsinii :asigim:

güle güle kullan cnm carmina ii die biliyorumm Şeniz

vay şanslı vayyyyyy delikafadulden delikafadulden
bende cok meraklıyımdır böle şeylere ii yapmıssın cnmm güle güle kullan..
ojesini sevmyorum ben ama digerleri güzeldir eminimm Şeniz

Kızlar, aldıklarınız süper =)))

Bana gelen hediyelerden allık sanki, Pastel'in yenilenmeden önceki ürünlerine benziyomuş gibin geldi ama neysi =))

hepinizi öpüyorum tesekkurler =))

----

Bir de, ben FlorMar'ın selection serisi rujlarını çok beğendim, kremsi yapısı var, kurutmuyor, tavsiye ederim =)

murgizcm cnmm ii günlerde kullan kavuştun sonunda farınaaa:)
kıslar hepiniz güle güle kullanın cicilerinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…