Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunlarda benim dun aldiklarim kizlar

spma0036.jpg

spma0046.jpg

farketmess givencyh i kaça aldın canım uygunsa iade etme ben senden alayım onu....özelden mesaj at bana cnm...

kızlar bilmem burası yeri mi ama bir şey sormak istiyorum.. avonun yeni çıkardığı trasnparan spf 20li fondöteni kullananız oldu mu hiç? renk vermiyorr ama gözenekleri felan kapatıyormuş da benim merak ettiğim şey cildi yağlandırıyor mu? var mı deneyeniniz duyanız bileniniz?

kızlar çok güzel şeyler almısınız güle güle kullanın bende aldım yeni bişiler ama şuanda misafrlikteyim memlekete dönünce eklerim pzrtesi yada salı günü dönünce eklerim canlarrr öpüyorum sizi

herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını:) bunlar da benim dün aldıklarım, gurbaa nın tavsiyesi ile emily marka mavi, yeşil ve siyah göz kalemi, flormar 5 li far paleti, avon allık ve ruj fırçası, golden rose oje

Fotoraf-0170Medium.jpg

herkes güzel günlerde kullansın aldıklarını:) bunlar da benim dün aldıklarım, gurbaa nın tavsiyesi ile emily marka mavi, yeşil ve siyah göz kalemi, flormar 5 li far paleti, avon allık ve ruj fırçası, golden rose oje

Fotoraf-0170Medium.jpg

canim güle güle kullan
su flormarin paletine bayiliyorum ya hos görünüyor

100002.png

herkes aldıklarını güle güle kullansın..ben de bugün bogno di roma sabunları nihayet buldum..keçi sütlü ve portakallı...

Fotoraf-0170Medium.jpg

CIMG2319(375x500).jpg

bugun aldıklarım birkaç oje,dipliner ve yüz yıkama jelim....

iyi günlerde kullanın fıstıklar..Şeniz
sürtüp sürüştürün, millet gözünü sizden alamasınsengözlerimebaksanab

16359866_0.jpg

ben de bunu aldım bugün..
çok çok çok beğendim..:lepi:
MÜKEMMEL..:dance:
hem çok güzel temizledi,hem de yumuşacık yaptı gözlerimi:sm_cool:

sempetique ocean mge bihter06 busejik nilim nisan dasilvadido yaylaguzeli gulmetre düş* FARKETMESS merisu brcinn karamelaşeker dreamangel adını unutuğum varsa sorryyyy hepiniz güle güle kullanınnn öptümm siziiiii canlarrrrra.s.

Son düzenleme:
X