Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende tam diyecektimki kriz burayıda vurmuş bir baktım hareketlenmiş ee bayram yılbaşı geliyor eller cebe aferim kızlar piyasayı hareketlendirin bakim :))

hep hareketli ki burası :lepi:

ama birşeyler alcak arkadaşlar 3 5 gün bekleyin, yılbaşı öncesi acayip kampanyalar oluyor. iyi markaların hediyeleri falan. mesala estee lauderde parfüm alana, içinde baya bir kozmetik malzemesi olan (2-3 ruj gloss, 3allık vs.) şeklinde paketi 70 ytlye veriliyormuş boynerde. daha böyle sürüyle şey çıkar yılbaşına kadar. :asigim:

kızlar lorealin farları çok güzel bendede 2lisi var
çok kalıcı ve çok güzell

eyylül üm güle güle kullan tatlım ürünlerin çok güzelŞeniz
kıskandım bende :jeyyar:

şekerim yollim sana senden kıymetlimi:asigimgurbamın sözü:roflol:)

hee evet az değil bu gırbaa
böyle der der sonrada para verdimde aldım bee der çıkar işin içinden
az değil ooo :jeyyar:

Eylülüm güle güle kullan cicişlerini
protex sabın güzelmi eylül,nerene kullanıyononu,elinemi yüzünemi viçuuutunamı:uhm:

GURBACIM CAHILLIGIMI AFFETTE BU NE ISE YARAR :d:d

ben cevap veriyim gurbaa bacaa gelene gadder bi sakıncası yoksa
göz makyaj temizleyicisi canımşakkıdı
gentle eye yazdığına göre üstünde hassas gözler için

Pilar canım ya bişey sorucam göz alt morlukları için aldığın the body shop c vitaminli işe yaradımı acaba

bunlar da benim yeni aldıklarım..
mineral makyaja geçtim artıkyerimseniben

concealer'im

allığım

fondötenim(küçük boy sipariş vermişim yanlışlıkla,büyük boyunu istiycem hemen)

kabuki fırçalarım

genel görünüm:sm_cool:

bunlarda ben,m hafta sonu aldıklarım
beyu marka gözaltı kapatıcısı,şeftali tonlarında allık ve pudraa:sm_cool:

libra ve whitrose iyi günlerde kullanın kızlar Şeniz

libracım bende de var everyday minerals fondoten ve allık, allığı uygulamak bana zor geliyor ya, normal toz allıklar kadar rahat dağıtamıyorum, leke gibi kalıyor biraz, normal allık fırçasıyla kullanıyorum, acaba allığı da mı kabukiyle uygulamak lazım iyi sonuç için :çok üzgünüm:

whiterose canım hepsi çok güzel görünüyor, pudra beyaz mı? beyu markasını komple merak ediyorum aslında:jeyyar: , hepsiyle ilgili yorumlarını yazarsan sevinirim :1rolleyes:

sağol pilarcım:1hug:
pudra beyaz değil canım o pudranın süngeri.kaldırmayı unutmuşum:roflol:
beyu markasına gelince daha önce kullanmamıştım fakat çok güzel olduğunu duymuştum.hafta sonu alışverişe çıktığımda %50 indirime girdiğini öğrenince bende aldım.Pudrası ipekmiş.gerçektende çok süper bişi:lepi:
allığa gelince yanağa sürüldüğünde muhteşem bi şeftali tonu veriyo.ben sütbeyaz tenli olduğum için kendime pek yakıştıramazdım ama bu sefer bittim:smiley-cool:ve allık 7,5 gram ağırlığındaymış.güzellik uzmanı gün boyu uçmadığını söyledi ve gerçekten öyle
a.s
gözaltı kapatıcısıda sıvı şekilde ve gerçektende muhteşem kapatıyo.benim gözaltımda problem yok ama bi arkadaşımın baya bi mor ve onu bile süper yaptı:lepi:
ayrıca ürünlerinde alkol yokmuş.göz kalemide asla akmıo aynı suya dayanıklı rimeller gibi:1shok:
eğer sormak istediğin bişey varsa cevaplamaya çalışırım pilarcımkaydirigubbakcemile5

canım çok tşkler gerçekten çok açıklayıcı olmuş. Şeniz
peki bu indirim acaba beyunun indirimi mi yoksa aldığın mağazanın mı? burda da olsa keşke :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…