Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydıııınn

c.tesi günü maybelline köpük allık 06 numara
pastel metalics göz kalemi siyah ve yeşil
emilly göz kalemi siyah
maybellne watershine gloss 510 numara aldımm hihoyyt

bu 4lü fara aşık oldum, istiyorumm :1shok:
çok mükemmel smokey göz makyajı yapılır :asigim:
26131323784eb308e463owm3.jpg

:1shok: bayıldııımmmmmmm
tam benlikkkkkkkkkkk
pilar nan gözsterip durma şöyle güzel şeyleri
kocam yalvarıyo artık ne olur makyaj malzemesi alma diye :roflol:

kızlar emily göz kalemini 2,5 yetele ye aldımm
ama harika bence,hem yumuşacık sürülüyor hemde hiç akmıyor bayıldımm
boşuna bi dünya para veriyormuşum diğer kalemlere

ya çlubuk emily ne ya ilk defa duydum dandirikten benim gözüme yaramaz benim gözümde bütün kalemler akıyo bitek avonunki akmıyo

bence acayip akıyor emily kalemler kaydirigubbakcemile ama renkleri güzel ve çok rahat yumuşak sürüldüğü için göz kapağına eyeliner şeklinde güzel uygulanıyor kaydirigubbakcemile2 bi turkuaz bide kahve mac kalemim var, sürekli onları kullanıyorum, yeni renkler almam lazım :çok üzgünüm: kartlarım da doldu :a015:

bence acayip akıyor emily kalemler kaydirigubbakcemile ama renkleri güzel ve çok rahat yumuşak sürüldüğü için göz kapağına eyeliner şeklinde güzel uygulanıyor kaydirigubbakcemile2 bi turkuaz bide kahve mac kalemim var, sürekli onları kullanıyorum, yeni renkler almam lazım :çok üzgünüm: kartlarım da doldu :a015:

aaa emily aktımı sende piloşş,bende vay be ne güzel kalemmiş diye sevip duruyorum
bak sabah 8de sürdüm hala ilk sürdüğüm gibi duruyor,gözden göze değişiyor demek

4 lü fara bayıldım valla asıl tam benlik
ay buranın yüzünden kafayı yicem çalışmam lazım bir an önce diorshow u rüyamda gördüm :nazar:
güle güle kullanın kızlar Şeniz

Bende Flormar eyeliner matic no:806 metalik rengin de onu aldım rengi çok hoşuma gitti ama göze bir türlü sürülmüyor çok kötü birşey miş yaa fotoğraf çekemiyorum makinem bozuk yoksa eklerdim

Pilar bugün bi makyaj topiklerinin hepsini inceliyim dedim =)
kız bütün topicklerde varsın allah iyiliğini versin makkaj manna ya
:roflol:

aaa emily aktımı sende piloşş,bende vay be ne güzel kalemmiş diye sevip duruyorum
bak sabah 8de sürdüm hala ilk sürdüğüm gibi duruyor,gözden göze değişiyor demek

canım aslında ben alalı 1yıl olmuştur yaa, acaba kendini geliştirdi falan mı :lepi: gördüğümde bende aliyim yerimseniben
sevgi kelebeği canım seni çok iyi anlıyorum, ben de part-time işe girmek istiyorum, izin vermiyorlar, amaaa para kazanmam lazım senağlama

canım aslında ben alalı 1yıl olmuştur yaa, acaba kendini geliştirdi falan mı :lepi: gördüğümde bende aliyim yerimseniben
sevgi kelebeği canım seni çok iyi anlıyorum, ben de part-time işe girmek istiyorum, izin vermiyorlar, amaaa para kazanmam lazım senağlama

pilarcım ben çok övgüler okudum emily kalemler hakkında nerde okuduğumu sen bilirsin :lepi:
o yüzden deniyim dedim
hatta satıcı kıza dedim aaa bu kalemler çok güzelmiş öyle diyorlar dedim
kızda evet ben bullanıyorum harika dedi
hemen aldım,başka renklerinide alıcam sonra

bugün aldıklarımı koyacağım inşallah bu tembelikle nereye kadar:roflol:
buraya şunu aldım bunu aldım diye yazmayayım da akşama resmini koyayım dedim:içelim:

bugün aldıklarım :1closedeyes:clınıque göz makyaj temizliyicisi
clınıque 7 day scrup cream(peeling)
loreal far inanılmaz güzel bir rengi var bu zamana kadar nasıl keşfedememişim şaşırdım
the body shop allık
the body shop E vitaminli göz çevresi bakım kremi
sensodyne diş macunu fırçamı ve sadece benim kullandığım protex sabunumuda koymadan edemedim:roflol:

s5004079do7.jpg

Son düzenleme:
canım ortak 3 ürünümüzz varr :lepi:
clinique göz makyajı temizleyici (çok güzel ama çok çabuk bitiyor benimki benneyaptımki) bodyshop allık (çokk beğeniyorum yerimseniben) vee e vitaminli göz kremi.

iyi günlerde kullan tatlım Şeniz

Denizyıldızı rujun çok hoşmuş güle güle kullan.
Pilarcım sephoranın ki beni şaşırttı çok güzel olmuş kirpikler,ama dior showla daha dolgunlar bence.
Şubat ayında macte satışa başlanacakmış şunların güzelliğine bakın kızlar ya

machellokittypg6.jpg

w400.png

ya canım benı kalbımden vurdun :) caddedekı mac zaten artık benden bıkmıs durumda resmen onlardan ıı bılıyorum urunlerını :icecream:hemen nezaman gelıcegını ogrenıp hepsını almalyımmmmm hello kitty ve mac hihoyyyt

canım ortak 3 ürünümüzz varr :lepi:
clinique göz makyajı temizleyici (çok güzel ama çok çabuk bitiyor benimki benneyaptımki) bodyshop allık (çokk beğeniyorum yerimseniben) vee e vitaminli göz kremi.

iyi günlerde kullan tatlım Şeniz

allık harika canım (tabi armani kadar olmasada) tam aradığım renk ben bolca sürmeyi seviyorum bundan bol bol kullanabiliyorsun:lepi:
ayrıca far olarakta kullanabiliyorsun harikahihoyyyt
evde kullanamadığım birsürü allık var alıp alıp koymaya bayılırım:roflol:

eylülcüm aynen bende de allık hastalığı başladı buaralar :sm_confused:
armaniyi de çok merak ediyorum aslında, çok beğendiğim 1 makyaj fotosunda allık olarak armani kullanılmıştı, o zamandan beri aklımda. :asigim:
yeni chanel aldım aslında ondan çok memnunum.:asigim:
ama hala alasım var.
mac in allıklarından da istiyorummm cokacimcoook

X