Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yeşil gözlü melek ve diğer arkadaşlar aldıklarınızı güle güle kullanın :)) yaşilgözlümelek sana bişiy sorcam...carminanın farları çokmu simli yoksa normal bi parlaklıktamı? cecilenin 3d efektini bende aldım 5 numara benmki çok güzel bi pembe benim favorim şuan...öptüm hepinizi canlarımhihoyyyt

yeşil gözlü melek ve diğer arkadaşlar aldıklarınızı güle güle kullanın :)) yaşilgözlümelek sana bişiy sorcam...carminanın farları çokmu simli yoksa normal bi parlaklıktamı? cecilenin 3d efektini bende aldım 5 numara benmki çok güzel bi pembe benim favorim şuan...öptüm hepinizi canlarımhihoyyyt

teşekkür ederim canım

carminanın çok simli değil parlak güzel yanii hafif simli ve parlak güzel bi far
bende cecile 01 numarasıda var çok güzel kalıcıda ama gel gör ki çabuk bitiyo :çok üzgünüm:

ewet cnm küçük bi şişesi var aldığımda biraz şaşırmıştım küçüklüğüne ama güsell:sm_cool: bide bişiy sormak istiyorum bebe yağı kullananlar arkadaşlar var ne için kullanıyosunuz acaba?? vücut nemlendiricisi olarak mı çatlaklar için mi... dolapta buldum bugün sizlere sormak istedim.

canım kullandığın ve önerebilcen bi maskesi varmı
sitesinde çok hoş şeyler yazmışlar:lepi:

canım sürekli kullanabilme fırsatım olamadı malesef bu nedenle favori bildiremeyeceğim fakat mağzasındaki sorumluların cilt türüne göre yönlendirdiklerini belirtebilirim . . .

Che sparişleri ve bu gün iş çıkışı aldığım la vie edp alıx avıen ın ama Magnetism e 10 basar . . . Uzun zamandır kolluyordum 19.99 a yakaladım kaydirigubbakcemile hemen kaptım . . . sositososito

39.99 orj fiyatı . . .
süprizzzzz

sabuncum gözün aydın tatlım . mis gibi kok ohh:asigim:

herkess yenilerini güzel günlerde kullansınnn kaydirigubbakcemile5

son aldığım makyaj ürünleri katagorisinde olmasa bile kozmetik diyelim a.s
birde bika saat önce everyday minerals ten bikaç parça bişi sipariş ettim 40 dolar tuttu
gelince eklerim:jeyyar:

Son düzenleme:
uff parfüm delisi ben parfüm sıkamıyorum maffedio beni
siz bari kullanın güle güle mutlu mesut hemde
bcrinn teşekkür ederim canım daha iyileri senin olsun

evettt kızlarr enson aldıklarımı ekliyim bende kaydirigubbakcemile2

carmina terecotta farlarım gözümde çok güzel durdu

avon göz kalemleri annem almış

21032009228.jpg

cecile rujlarım

21032009229.jpg

kızın verdiği hediyeler
14032009165k.jpg

140320091661.jpg

sekerim cok güzeller iyi günlerde kullan

aybikem ve digerleride tabikiiiiia.s.

hayırlı olsun aldıklarınızz

ay kızlar bu body shop.un çay ağacı yağını ne için kullanıyorsunuz, bana anlatır mısınız biraz

bir de bir arkadaş bebek yağını sormuş, ben duştan sonra kurulanmadan bacaklarımda kullanıyorum, suyla beraber emiyor cilt onu, yumoş yumoş oluyor :ecrin_bebek:

sagolun kuzulsrim yormlariniz icin
almanya markasi ondan türkiyede bilinmiyor

Hülisim farlarin henüz sadece siyahini denedim ucusmadi kac saat gözümde durdu sonuc gayet memnunum

güle güle kullan cikolata
far paletini nerden ve kaca aldin?

ok Meryemcigim memnunsan süperdir, ben essenceden xxl shine lipgloss kullandim ama pek sevmedim

X