Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar süper şeyler almışsnz hepinis güle güle kullanın
resim çektim ama büülüüütutum işyerinde kaldı sabah ilk iş eklicem :)
daliah kafayı kırdım burda kıs bunlar neeeee abooow bende kendime kızıom çok die anaaam ben iiyim yaa:)
harikalar canım yaaa
hemen kendimi aklıom ya ne fenayımmkaydirigubbakcemile5

seni ruj manyagiiiiiiiiiiiiii =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

!!!!!!!!!!!!!!!!!????????
valla sorma canım tek kotu alıskanlıgım

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bunlar ne böyledelikafadulden
kizzzzzzzzzzzzzzz nerde tutuyorsun bunlari, ne zaman hangisini kullaniyorsun, ayni renk rujdan kac tane var kac cesit marka var söyle bakim, atmisin hepsini ortaya süper görünüyorlar valla
cabuk cvp verrrrr
güle güle kullan hepsini
sagol canım benim.cok begendıklerımden ıkıser tane var.en cok mac loreal var.
hepsını kullanamıyorum ancak ıclerınden 5- 10 tane..
zarar ziyanım ben ya...

kolay gelsin toplarken, tsk ederim ekledigin icin tatlimŞeniz
sagol canım sımdı onla ugrasıyordum :)

kıslar süper şeyler almışsnz hepinis güle güle kullanın
resim çektim ama büülüüütutum işyerinde kaldı sabah ilk iş eklicem :)
daliah kafayı kırdım burda kıs bunlar neeeee abooow bende kendime kızıom çok die anaaam ben iiyim yaa:)
harikalar canım yaaa
hemen kendimi aklıom ya ne fenayımmkaydirigubbakcemile5
vallahı benım tek kotu alıskanlıgım bu.akla canım kendını hemen.cunku benım sonum ıyıye gıtmıor :)

daliah flormara baktın mı cicim
ya bide max mirachle touch fondöten almak istiom kullanan oldu mu aranısda kıslar yaaa

oooo valla zararlisin ozaman canim kullanamiyorsan neden aliyorsun bayatlamiyorlarmi?

damlass tatlim ben kullanamdim valla:))))

baktım canım flormara yoktu burda..hatta ıkı yere sordum.kırmızılar kalmıs bır tek.sezon yenıleycek dedıler :KK43:
max factor miracle touch ben kullandım cok guzel.cok tavsıye ederim canım

hulişiim saol cnm kullanmasandaaa
daliah yumuşaklığı kapatıcılığı fln ii mi okdr paraya değer mi yani
bide bu mac te bi ruj var impassioned rengi aşık oldum vuruldum yaa:)

hulişiim saol cnm kullanmasandaaa
daliah yumuşaklığı kapatıcılığı fln ii mi okdr paraya değer mi yani
bide bu mac te bi ruj var impassioned rengi aşık oldum vuruldum yaa:)
bende bazı donemlerde sıvılce olur canım.onun kadar ıyı kapatan bir iki tane ancak var.uygulat bir zaten hemen anlayacaksın.bence deger yani
fuşya evet cok hos.ve iddialiymiş.

anladım cnm almak şart oldu bana yane aboow valla al al bitiremedim yaa:)
evet fuşya harika görünüo cnm yaa

daliahh sana anne diyebilirmiyimm sende yavrucuna oyuncaklarını verr pleaseee:ecrin_bebek:
kız deli bunlar ne böyle anammm dahada gloss alıyo :eek:klava:

almageseterim gülü gülü kullan yavrumŞeniz

anladım cnm almak şart oldu bana yane aboow valla al al bitiremedim yaa:)
evet fuşya harika görünüo cnm yaa
evet bır bakayım ona ıstersen.sen kafanda belırle bır kac sey.emin ol sonra ben gıder elime surer resmını cekerım sana canım.karar verirsin istersen tabii..

daliahh sana anne diyebilirmiyimm sende yavrucuna oyuncaklarını verr pleaseee:ecrin_bebek:
kız deli bunlar ne böyle anammm dahada gloss alıyo :eek:klava:

almageseterim gülü gülü kullan yavrumŞeniz
hastalık buda işte..hasta de geç canım -tatlicadiarzu-

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
daliah bunlarda ne böyle inanamıyorum sen en iyisi kullanmadıklarını kk nın kokoşlarına dağıt-tatlicadiarzu-

ayyy canım istemem mi tmm anlaştık herkese bela olorm hee:)
yarın ilk iş miracle touch almak öbür aydaaa mac çılgınlığııı:)şimdi belirliim yavaş yavaş öbür ay kart açılınca yüklerim mac lerii:):)

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
daliah bunlarda ne böyle inanamıyorum sen en iyisi kullanmadıklarını kk nın kokoşlarına dağıt-tatlicadiarzu-
canım sorma.daha da bunun kadar var yani...
utanıyorum vallahi bazen.cok ciddi soyluyorum kendimi cok bencil ve musrif hissediyorum.
buda bir hastalıkmıs ama. kafamçokkarıştı
ayyy canım istemem mi tmm anlaştık herkese bela olorm hee:)
yarın ilk iş miracle touch almak öbür aydaaa mac çılgınlığııı:)şimdi belirliim yavaş yavaş öbür ay kart açılınca yüklerim mac lerii:):)
tamam benim icin bir zevk.hic saka yapmıyorum inan cok zevk alıyorum.muthiş keyıflı olacak benim için oley hihoyyyt

farlarım ve diger rujlarım baska bir resimde artık kızlar.onlar yukarda dolapta cıkaramadım.cok farım yok zaten.yakıstırmıyorum fazla kendıme.
90768044.jpg

83562807.jpg

canım bunların hepsini kullanamassın ki hergün boyansan gene olmaz çünkü bi rujun 10 ay lipgloss un da 6 ay ömrü vardır dikkat et güzelleşirken sağlığından olma derim bence ömrü bitenleri kullanmasositososito

canım bunların hepsini kullanamassın ki hergün boyansan gene olmaz çünkü bi rujun 10 ay lipgloss un da 6 ay ömrü vardır dikkat et güzelleşirken sağlığından olma derim bence ömrü bitenleri kullanmasositososito
canım kesinlikle haklısın ama onların hepsi maximum 4 aylıklar..eskiler yukarda dolapta eski dedigimde 1 sene falan..onlarda bır bu kadar var..
dagıtıyorum zaten.gelen alıyor gıdıyor.bayatlayanı ben atıyorum.gecınıp gıdıyoruz işte :)))))))))

turkuaz,, gnz21,, hülyalı güzellerim sizlerde iyi günlerde kullanın aldıklarınızı
gnz tatlım normaderm hakkında senden yorum alabilirmiyim merak ediyorumda onu :1closedeyes:

canım kesinlikle haklısın ama onların hepsi maximum 4 aylıklar..eskiler yukarda dolapta eski dedigimde 1 sene falan..onlarda bır bu kadar var..
dagıtıyorum zaten.gelen alıyor gıdıyor.bayatlayanı ben atıyorum.gecınıp gıdıyoruz işte :)))))))))

anladım canım doğsu olanda öle zaten ürünler bozulunca kullanılmamalı:dance:

X