Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım diorshowun kalın fırçalı olanını beğendim.
blackout istiyordum ama adam onu önermedi bana, fırçasıyla ilgili birşeyler dedi. dinlemedim çok açıkçası, givenchy denemeden rimel almayı düşünmüyordum. :nazar:
chanelin rimelini önerdi bide.
benim aklımda ysl- faux cils de var.
lancome rimelden bıktım artık kaç yıldır hypnose kullanıyorum. :nazar:
dior ya da ysl düşünüyorum aslında. denemem lazım, ama milletin denediği rimeli de gözüme sürmek istemiyorum, enfeksiyon vs. gözüm hassas zaten buralar :nazar: yorumlara göre inceleyip seçicem 2sinden birini tatlım.
ysl kullandın mı sen canım? ya da bugüne kadar en memnun kaldığın rimel hangisi?

Millet denemese de oradaki kokoş satıcılar bence makyajlarını onlardan yapıyorlar:roflol:

Ben kullanmadım ama arkadaşım kullanıyordu güzel kokuyor ama çabuk kurudu demişti.
Hani rimeli kullanmadan önce açarsın sürersin o tekrar tekrar sokup çıkarır öyle sürerdi. Bence ondan çabuk kurudu.Sürdüğünde kirpikleri güzel görünüyordu ama.

Ben çok rimel değiştirdim bundan önce en son biotherm look almıştım.Dolgun gösteriyor diye çok methettiler ama birkaç kat sürünce dolgunluk veriyordu.Ama güzel kıvırıyorduhihoyyyt
Bundan sonra diorun rimellerinden vazgeçmem canım herhalde.

ST02133BR.jpg

Bu kremi anneme alıyoruz onun cildi çok kuru nemlendirici olarak kullanıyor bende ellerime sürüyorum baya güzel bir krem

Rimeldeki tavsiyelerinizi tekrar alabilirmiyim kızlar mümkünse Sürdüğümüzde pütürleşmesin hiç ve hemen kurusun bu tarz bildiğiniz varsa sevinirim..a.s. a.s.

diorshow diorshow diorshow nazlim :lepi:

a.s.a.s.a.s.:dance::dance:Okudum kızların yazdıklarını ama pürüssüz ve kuruması önemli sürüyorum kirpikler kıvrık ben sürüyorum bir yandan bulaşıyor gözkapaklarına hadi siliyorum yeniliyorum anlayacağın en son niveanın bir ürününe takılıp kalmıştım bunu öğrendiğim çok iyi oldu..:teytey:

Ben bu konuyu çok sevdim yaa valla tecrübeliler akıl verince doğru yerden doğru ürünü gidip alabiliriz..

qurbaam sen bu konuda Maşallah diyorum başkada birşey demiyorum çok güveniyorum sana bizzat deniyorsun herşeyi:nazar:

Çubukum ,pilar, denizyıldızı sizlerede maşallah bilgilerinizden aldıklarınızdan bakıyorum hep haberiniz olaa.s.a.s.

a.s.a.s.a.s.:dance::dance:Okudum kızların yazdıklarını ama pürüssüz ve kuruması önemli sürüyorum kirpikler kıvrık ben sürüyorum bir yandan bulaşıyor gözkapaklarına hadi siliyorum yeniliyorum anlayacağın en son niveanın bir ürününe takılıp kalmıştım bunu öğrendiğim çok iyi oldu..

Ben bu konuyu çok sevdim yaa valla tecrübeliler akıl verince doğru yerden doğru ürünü gidip alabiliriz..

qurbaam sen bu konuda Maşallah diyorum başkada birşey demiyorum çok güveniyorum sana bizzat deniyorsun herşeyi:nazar:

Çubukum ,pilar, denizyıldızı sizlerede maşallah bilgilerinizden aldıklarınızdan bakıyorum hep haberiniz olaa.s.a.s.

nazlım sen diorshow al bana dua et Şeniz
dolgun, uzun, göz alıcı bi gorunume kavusacak kirpiklerin emin ol
benim cılız kirpiklerimi bile ucuruyo dior :dance:

54 ytl Karşıyaka Çarşıda yarın nasip olursa bulur alırım..Zaten okul çayı var süslü püslü gidim dimi:jeyyar::jeyyar: ggde 69 ytl diyor

Bende baktim simdi netten burda normalide waterproof olanida 27 Euro...gene pahali ama sandimgimda azmis fiyat...:icecream:

Ben buna 27 Euro veriyim Halilovic beni cart diye ortadan ikiye ayirir....:1ninca:.

Süpperrrrrrrrler valla bayıldım yarın cepte:hooray: deee! one güzel bir renktir öyle :asigim:Bittiim hayran kaldım bunu nerden bulurum peki??Yarın alışveriş günüm bunuda söyleyin lütfen sesimi kesip oturucam yerime ama nolur bunuda söyleyin nedirki bu güzellik(Farın Rengi?)

479561700_3ac9006476.jpg

yarın diorshowumu sürüp size bi foto koyayımda rimel neymiş görün

ben aşık oldum diorshowuma süslü gurbam sağolsun Şeniz

artık diorshowdan başka bişey beğenemiyorum kaydirigubbakcemile2

herkese 1 milyon kere tavsiye ederim

sephoradan aldıgım pudra ve allıklar çok memunum
spa0365ut4.th.jpg

sonunda başardım resmı kuçultmeyı:))

Son düzenleme:
ayy kızlar müsadenizle bu hatunun yaptıgı tüm göz makyajı resimlerini koyucam :1shok:
harikulade maşallah

farlar : mac
göz kalemi : mac
eye liner : mac
mascara : diorshow ve cover girl exact lash

77914966_ba4dd29723.jpg

719611870_f18ef06b63.jpg

265500828_55e3a4bce2.jpg

265494256_b9edff6a52.jpg

75511169_498bdce92e.jpg

set-1638428

set-1638428

Farlarıda buldum yaşa sen qurbaam denizyıldızı sendede göz maşallah hafızada mac dedin hemen buldum oda fiyatıda uygundur oda cepte ..Çok Çok öpüyorum sizleri bu makyajlara baka baka yapalım kopiş çekelim azcık..Muhteşem gözmakyajları hepside a.s. a.s.

watoş patlama gelcek dioz kaydirigubbakcemile

gurbaaa kız hani bana pudra söylüycektin
canım o zaman da söyledim
pudra kullanmıyorum gibi birşey
binde bir
çok az pudra tecrubem oldu
hatırladıklarım;

lancome (hangi seri unuttum) begendigimi söyleyemem
rosense - basarılı hafif yumusacık
sue devitt - başarılı diyebilirim

ama creme puff muydu neydi
kullanan arkadaşlar pek memnun hihoyyyt

Manyak makyaj yapiyor kiz ya....süper valla :lepi:

Hani bi ara en güzel göz makyaji yarismasi vardi...
resimlerden birini sanki daha önce o yarismada gördüm
gibime geldi sanki....ama emin degilim..:uhm:.

X