Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım avonun uzun süredir olan kalemleri bunlar
ne zamandır görüyordum ama almamıştım
göz makyajı topiğinde bir arkadaşın kalemi hoşuma gitti sordum
avonun açılıp kapanabilen göz kalemi deyince hemen aldım
çokta beğendim hiç akmadı ve simsiyah yaptı tam istediğim gibi
bu carminalar ilk çıktığında sürekli kozmetiklerimi aldığım yerdeki kız bunları alın sürme kalem diye geçiyor bunlar demişti carmina mystical o zamanlar 1-2 sefer aldım
sürümü çok güzel yumuşacık,simsiyah üstelik ama felaket akıyor bende
o yüzden bıraktım bende

sanırım bu senin önerdiğin kalem bende alıcammm çok merak ettim
gamyoncuiremsu​

Son düzenleme:
dün depresyondaydım.çok azda bir param vardı.bir bijuteride gezerken bunları alıverdim.hepside markasız ve çok ucuz şeyler.ama aplikatörleri beğendim.çok güzel uygulama yapılıyor.
aman zaten canım sıkılınca evde yapıyorum ölesine makyaj,kendi kendime...
çok para vermek benim için israfa girer-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
beyaz kutusu olan far setini sitede bir kaç arkadaşın makyaj malzemeleri arasında görmüştüm.baya güzel renk veriyor ben beğendim valla...

ben siyah renkli farın olduğu markanın allığını almıştım hemde 1,5ytlye
önce kullanamadım bişey yapar diye korktum fakat baktım bi kaç arkadaş uzun zamandır zaten kullanıyoruz dediler
bende kullanmaya başladım ve geçende kuaförümün makyaj malzemeleri arasında gördüm
kuaförlerin çoğundaki makyaj malzemelri ucuz ve kalitesiz ama güzel kullananlar çok güzel makyajlar yapıyor gamyoncuiremsu
bende o yüzden bu markanın altı tane rengi olan farınıda aldım hihoyyyt
güle güle kullan canım

Tavsiye üzerine aldım çokda memnunum bu kalemden sürme gibi artı çok kalıcı sabah sürüyorum akşam yeni sürmüş gibi duruyor ...

tavsiye ederim arkadaşlar kaydirigubbakcemile5

arkadaşım sürme gibi demişin ya kaleme acaba akıp dağılıyormu.bir siyah kalem bulamadım iastedğimi gibi.geçen emilyninkini aldım sürmesi süper güzel ama çok dağılıyor ve bulaşıyor

kızlar bu arada taylor demişken...
bünyesine yeni allık ve pigmentler eklemiş öldüm bittim renklerine senağlama

bu blush;

bunlar da pigmentler senağlama

canım bende taylordan iki tane allık almıştım biri pembe, biri şeftali. Fakat bir türlü sürmeyi beceremiyorum. Çok az alıyorum, fırçayı silkeliyorum falan (fırçamıda taylordan almıştım hatta) ama yine çok yoğun bir renk çıkıyor ortaya. Sen nasıl hallediyorsun belki benim aldığım renkler çok koyu olduğu için böyle oluyordur.

markası ne canım okuyamadım, görürsem bende alıyım. Madem o kadar ucuz ve iyi diyorsunuz denemekte fayda var.

arkadaşım sürme gibi demişin ya kaleme acaba akıp dağılıyormu.bir siyah kalem bulamadım iastedğimi gibi.geçen emilyninkini aldım sürmesi süper güzel ama çok dağılıyor ve bulaşıyor

valla ben sabah sürüyorum akşama kadar oldukça sağlıklı kalıyor dediğim gibi ben fazla terleyen biri değilim o yüzden olsa gerek öyle aman aman bi akma görmedim kalemimden çok memnun kaldım açıkcası gamyoncuiremsu

sözlüm normalde fark etmezdi böyle şeyleri bunu sürdüğüm gün webcamdan hemen fark etti gözlerine ne sürdün süper gözüküolar dedi Şeniz

canım taylor allıkları yogundur
yapıları böyle
fircayi tamamen degdirme allığa
cok hafif değdir ve başka bir kapta şöyle kariştir dök fırcadaki allıgı
bu sekilde çok rahat kullanabilirsin

[/QUOTE]

bende kullanıyorum o beyaz far paletini 3milyona almştım galiba..çok güzel...hassas gözüme bişey yapmadı kalıcıda..

carmina mystical eyeliner göz kalemini bende öneririm hep onu kullanıyorum hiç akmıyorr ki diğerleri akar bende yağlı oldğum için -tatlicadiarzu-

kızlar bnde bugün psatelden 2tane far bi tane simli eyeliner aldım lipglossu hedie verdiler :)
[IMG=http://img147.imageshack.us/img147/dsc05519l.jpg/1/w3072.png][/IMG][/IMG]

Son düzenleme:
murgizim nasıl görünmüo haddinden fazla nüyük görünüo tatlııımm:)
hindistancevizi cnm süper renkler güle güle kullan
mn54 cnm flormar selection terracota 41 allık cnm baktım şimciik:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…