Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bugun itibariyle MAC paletimi tamamladim arkadaslar...

Bunlar da renkli bazlar, alttakini gecen gun almistim, usttekini bugun aldim. Krem seklinde, uzerine uygun renkli makyaj yapiliyor ya da tek basina kullanilabiliyor.

Güle güle kullan Çak . . .

gamyoncuiremsu

geldim arkadaslar hepinize tesekkur ederim =) yavas yavas olusturdum paleti, fiyatina hic girmeyelim :S bazilarini ebay'den, bazilarini buradan aldim... hepinize cok tesekkurler =)

aybikecim paradisco seftali rengiyle pembe arasi cift renkli. vex de pembe ve yesil simli gri gnzcim...
farlarin tanesi turkiye'de 25 ama ebay'de daha ucuza bulunabiliyor canlarim...

evt tatlım bu ara makyajda o renge takmış durumdayım
izlermisiniz bilmem ama aşkı memnudaki başrol kızın ruj renkleride bölebişi ne pembe ne şeftali
kaysı rengi mi diyeyim n diyeyim tam bilemiyorum

evt tatlım bu ara makyajda o renge takmış durumdayım
izlermisiniz bilmem ama aşkı memnudaki başrol kızın ruj renkleride bölebişi ne pembe ne şeftali
kaysı rengi mi diyeyim n diyeyim tam bilemiyorum

gunbatimi rengi =) paradisco bana gunbatimini animsatiyor nedense... somon da denilebilir belki...

denizim canım benim çokk güzel bi palett yapmışsın kendine güzel günlerde kullan canım

brigitten haber yokmu daha :uhm:

denizim canım benim çokk güzel bi palett yapmışsın kendine güzel günlerde kullan canım

brigitten haber yokmu daha :uhm:

cok tesekkurler canim... yok benim brigette yer yarildi da icine girdi... dun aksam cozum onerisi isteyen bi mail attim henuz cevap gelmedi ama buyuk ihtimalle gormemistir cunku hep nazik cevaplar aliyorum. bakalim bir orta yolu bulacagiz insallah =/

chocolate farlarin cok güzel sanki cennet cennet güle güle sürüp sürüstür

ben de bu farlarimi bugun aldim kizlar :)
acik pembe tonlari bu baharda modaymis cok hosuma gidiyor bu renkler

bende bu ürünleri aldım kızlar
1.maybeline den wonder finish kapatıcı
2.maybeline den watershine lip gloss .. renk tonu = 05 fuchsıa jewel
3.avon dan 8 li ruj palet
4. avon dan eye artist 3 lü far
5.nivea dan lash designer rimel
6.inglot dan göz kalemi koyu acı yeşil

siz habire aliyorsunuz be kardesim bir ara verin ya ozellikle sen chocolate star.:) her gun bir malzeme aliyorsun galiba yetisemiyorum sana artik gozlerim ses bes oldu aldiklarina bakicam diye,mac paletine bayildim super super

ebis_01 farlarin cok gzl markasai nedir acaba?

edaykin maybelline in herseysine bayilirim arkadasim sende de cok guzel duracaktir eminim.

hepiniz gule gule kullanin arkadaslarim

not: covergirl ve revlon dan birseyler almayi dusunuyorum .kullanan var mi onceden nesini onerirsiniz?

kızlar geçen gün aldigim ve dün elime geçen clinique - color surge lipglosslarım dün aksam elime geçti
az evvel de hepsini sizin için deneyip fotografladım
buyurun once lipglosslar
ardından da dudakta durusları
dudaklarım güzel değildir idare edin :ecrin_bebek:

*ayrıca yamuk yumuk sürmüşüm pardonlardan bir demet

kalıcı, yapişmayan hoş lipglosslar
ben sevdim açıkcası
benim açımdan tek dezavantajları kokusuz ve tatsiz olmaları gamyoncuiremsu

gurbaaam hepsi çok şeker gözüküyor ama dudakta duruş olarak en en en çok 3 ve 4.fotodakileri beğendim bebişim :lepi:

canım.harika renkler . bayıldım.
üstelik dudaklarında çok güzel.
zaten ben arı sokmuş gibi şişmiş dudaklardan hiç haz etmem.
güle güle kullan . maşallah.

gurbaaam hepsi çok şeker gözüküyor ama dudakta duruş olarak en en en çok 3 ve 4.fotodakileri beğendim bebişim :lepi:
saolasın cubugum :asigim:
burda öyle gibi gorunmuş bebişim evet ama ben cream soda ile tropicale bayıldım yaa :lepi:

gurbikim hayırlı olsun
güzel günlerde sür inşallah

saolasın aacerim make up gurum delikafadulden
canım.harika renkler . bayıldım.
üstelik dudaklarında çok güzel.
zaten ben arı sokmuş gibi şişmiş dudaklardan hiç haz etmem.
güle güle kullan . maşallah.
saolasın okypim:asigim:
ben de sevmem zenci dudagını bitanem :smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…