Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
damlascım güle güle kullan canım farın ve rujların markaları ne acaba?
gnz sende güle güle kullan allığın çok doğal duruyordur di mi?

teşekkür ederim cnm ordaki herşey flormar
dailhcm benim rujumu sordun sanırsam en soldaki bronz kahve canım

damlacım yenilerini güle güle sür sürüştür tatlımhihoyyyt senden flormar eyelinerin yorumunun bekliyorum canım haberin olsunyerimseniben

denizcim sabuncum inş. siparişleriniz bugun gelir kızlar ya:Saruboceq:

Canım ben 1 hafta daha bekleyebilirim çünkü yoğunluk olmuş gümrükle görüştüm yani sparişimden yana endişeli değilim sengözlerimebaksanab everyday de öngördüğümden çok uzun zaman sonra geldi çünkü . . .
Ulaşsın elime de hiç sorun değil çünkü bu kokulara ülkemizde bu bedellere sahip olmamız imkansız, varsın uzun sürsün ulaşımı . . .
ona göre önlem alırız bizde . . .
yerimseniben

:kahve:

daliah cnm denemedim desem inanırmsn:)
deniyp eklerim cnm resmi dudak makyajı topiğine şakkıdı
ama yapısı çokta ii diil cnm hediye verdiler ztn onu alışverişime

Trabozon Park Bravo da ınglot yokmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş . . .
:çok üzgünüm:

damlascım güle güle kullan canım farın ve rujların markaları ne acaba?
gnz sende güle güle kullan allığın çok doğal duruyordur di mi?

saol tatlım allıgın pekte dogal durdugunu soyleyemıcem denedigim yerde hosuma gitmıstı rengi eve gelince sonuc pekte ii sayılmazdı insan ısıklardan fark edemıyor rengini ...

damlascım gulle gule kullan aldıklarını a.s.

cooooooooooooooooooooookkkk güzel hepsi yaaaa iyi günlerde kullanin bebisler

1-28.jpg

Bugun itibariyle MAC paletimi tamamladim arkadaslar...

2-28.jpg

Bunlar da renkli bazlar, alttakini gecen gun almistim, usttekini bugun aldim. Krem seklinde, uzerine uygun renkli makyaj yapiliyor ya da tek basina kullanilabiliyor.

kızlar yaa resimlerimde bi sorun oldu galiba anlamadım yapamadım:KK43:((imagesach sitesinden yapıyorum host it dedikten sonra hangi linki sitedeki grafik ekleye kopyala yapıştı yapıcamm???

my.php

my.php

my.php

my.php

Son düzenleme:
X