Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sağol nisancığım Şeniz
tatlım mac almayı düşünüyorsan rengi hiççç dert etme şimdiden, orda hiçbir markada olmadığı kadar çok renk seçeneği var. ayrıca ordaki makyaj uzmanları da sana ten rengine yakışacak allık bulmana yardım ederler, uygularlar yüzüne. ona göre seçersin canım. Şeniz

canım yaaa..
bioxinin sadece para tuzagi oldugunu soyluyor kullananlar :çok üzgünüm:
sen bi faydasını gordun mu?

önce ben de öyle sanmıştım kullandım beş ay ama sonra birden kısacık saclar cıkardığı fark ettim cıkmayan bir bölgeden su an faydası gözle görülür oldu.ama sabır lazım..

İyi akşamlar arkadaşlar. Bunlarda benden:

Manhattan Magic duo far Brown temptatıon
Maybelline Moısture Whıp bordo ruj
2 adet rımmel London allık pembe ve koral
P2 pure last gözkalemi
P2 volume dudakkalemi (biberli)
Jılsander Sun parfüm
CD Vücut losyon ve deodrant

Ojelerde P2 den. Almanyada var.Resimlerin üzerine tıklayınca büyüyor.Uzun zaman artık bişey almam (inşallah):1shok:sırnaşık şey

canım yaaa..
bioxinin sadece para tuzagi oldugunu soyluyor kullananlar :çok üzgünüm:
sen bi faydasını gordun mu?

Bana eczacı arkadaşım tavsiye etti şöyle önce şampuanını kullanıyorsun o bittikten sonrada o markanın serumları varmış onu kullan dedi.Birde başka bir marka daha söyledi hatırlayamıyorum adını şimdi bir sürede onu kullan dönüşümlü olarak böyle devam et baya iyi geliyor ben çok memnunum dedi sizede söyliyeyim dedim hihoyyyta.s.

serapcım güle güle kullan
rujun numarasu kaçç
renk çok harika

piarcım ben sürekli giderim sgmye:roflol: balıkyağımdan diş macunuma,şampuanıma kadar nerdeyse ordan alıyorum. hem ucuz hem kaliteli ürünleri var.sgm ayrıca tunalıdada var.seninle karşılaşma olasılığımız bayağı yükseldi yani kaydirigubbakcemile5
ayrıca aldıkların özellikle allığın süper iyi günlerde kullan

ya kızlaar givenchy nin garip fırçalı bi rimeli çıkmış tekin acar da sordum yoktu,bulan kullanan var mı?

pilarcim bayildim şanel blaşına :lepi:
güle güle kullan canım

kızlar ben de YSL POUDRE SUR MESURE aldım sonunda
bayrama kadar elimde olur :dance:

Aaa bende black out un üstüne görmediim bu zamana kadar,o halde beğenmem sanırım,teşekkürler gurbaacım,ama kullanan olsaydı bi fikrini alırdık gene

Haftasonu sephoraya sordum bende.Orada da yoktu:1shok:
Acaba güzel diye mi yok yoksa meraktan mı tükendi çok merak ettimfisfisfis

canım ben tekin acara sorduğumda o yok bizde dedi yani bitmiş olsa kalmadı felan derdi sanırım,tahminen daha gelmedi ama bulan varsa şu an sölesin ya da sonsuza dek sussuun!:1closedeyes:

kızlar ben dün kızılay tekin acarda sordum alcaktım, bitmişti sadece tester kalmıştı orda. adam çokk beğenildiğini çok talep oldudğunu söyledi. armada tekin acarda da yoktu. ben de merak ediyorum :lepi:ayrıca adam kullanımı çok kolay dedi benneyaptımki

ahaa demek varmış..
peki fiyatını sordun mu pilar?ne kadarmış acep?
kaydirigubbakcemile2

kızlar bu arada sue devitt'in ürünlerini denemenizi öneririm sengözlerimebaksanab
Turkiyede henuz pek taninmiyor
ama gercekten oldukca kaliteli

kızlar bu arada sue devitt'in ürünlerini denemenizi öneririm sengözlerimebaksanab
Turkiyede henuz pek taninmiyor
ama gercekten oldukca kaliteli

gurbaam nerde satılıyor peki bu canım? duydum aslında adını sanırım strawberryde görmüştüm :uhm:

ay bide strawberrye baktım şimdi, aldığım 70 ytlmiş, ebaye baktımm 45 dolar. çokkk mutluyum, hemen atladım aldım, hiç netten fiyat araştırmadım diye üzülmüştüm. :sm_cool: laelaelaelaelae :1rolleyes:

cağlacım sağol tatlım, sgmi ben yeni keşfettim, tunalıdaki biraz daha küçükmüş sanırım :uhm: birsürü yağ fln vardı aslında ben de almayı düşünüyordum saç için ama hiç bakmadan gidince hangi yağlar olduğunu unuttum alamadım =( güzel 1 yer ama, hiç sevmem görevlilerin başıma dikilmesini, sgmde rahat rahat karıştırdım herşeyi :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…