Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
denizcim neler almışsn öle gözlerim döndü delikafadulden güle güle kullan. gurbacım sende güle güle kullan glosslarını. buarada bende smoothing var estee nin çok memnunm ben . murgizcim sende maşallah deniz gibi doldurmuşsun delikafaduldendelikafadulden güle güle kullan canım

murgizcim çikolatam almagester kibele daha unuttuğm olablr kıslar harika şyler almışsnz ii günlerde kullanın bende aldım bişiler dün ama bugün akşama eklicem inş.:)
murgizcm golden rose palet almışsn ben memnunum sende memnun kalırsn umarım flormarın farları baya iidr ama nie beğenmedn anlamadım cnm kalıcımı gelmediki rujların harika görünüo alix avien olan pembenin nosu kaç cnm bide rimmel amrka ürünleri izmirde nerde buldun ki?
kıslar kesinlikle akmayan kalem istiosanz göz içi veya dışı fark etmes clinique quickliner asansörlü kalem derim gram akma yok

canım çok sağol Şenizgolden rose far paleti gerçekten iyi sürümü kolay renk vermesi hoş beğendim ama flormarın sürümü sert geldi bana bide sürünce sanki birikme yapıyor tebeşirsürmüş gibi acaba benimkimi bayat
alix avien doble performance 123 rujun numarası ama galiba eski seri bu çünkü kırmızıya hediye verdiler renk vermesi göründüğü gibi hoş değil belirteyim ciicm
rimmeli watsonsda buldum forum bornovadaki watsonsdan aldım
ama inglotu bulamamıştım geldikten sonra hacer almış park bravonun içindeymiş artık yazın bekle beni inglotkötükedihüso

murgizcm flormarın 6 lısını hiç almamıştım seninkini yani ama vardır bi soun neyse rujuda tavsiye etmedim almıcamkaydirigubbakcemile5
kıslar yanlış yazmşm harbiden kapatıcıyı smoothing işteee:)

Son düzenleme:
cubugum aslında benim aklıma geldiydi bu kozmetikte begenmedigimiz ürünleri takas yada satişa sunmak ama
hijyen nedeniyle sorun olru sanırım
ki zaten herkesten de alınmaz
ama şu da var ki internetten alip da denemek dısında el sürmedigim tonla ürünüm var
netcem bilmiyom
öyle dandik şeyler de değil :nazar:

gurbiiğim istersen sat onları 2.el olarak
aldığının daha düşük fiyatına
sonuçta sadece denemişsin
gurbiğim bende concealerı en en en fazla 4-5 kere kullanmışımdır
oda tüpte zaten nokta kadar sıkıyosun
eğer istersen gönderiyim gerçekten
hedaye olarak yani valla bak çok ciddiyim

burçnncm nerelerdesin:KK43:

burdayım şekerr bu aralar yoğunum baya bi projemi bitirmekle meşgulum bitemedi bi türlü meret alışverişe vaktim kalmıyorrkötükedihüso

sen sivi eyelinerimi göz ici icin demistin? ben normal göz kalemi istiyorum cünkü dedigin gibi normalde göz ici icin degil bir zarari olurmu bilmiyorum.

clinique quickliner tavsiye edilmis ikisine baktim fiyatlari ayni macle 18 Euro. bana cok geldi ya baska alternativ yokmu :)

meryem canım bilmiyorum geçtiğimiz sayfalarda gördünmü mac göz kalemi aldım ben süpermiş gerçekten çok uzun süre kalıyor gözde sevdim bide yumuşacık ve simsiyah alırken endişeliydim akar diye ama boşaymış endişem,, tavsiye ediyorum canımkaydirigubbakcemile5

SABUNum canım ya siteleri denedim ilk ben hiç sorunsuz elimdeydi herşey tavsiye ettim bide size:çok üzgünüm: nie böyle olduki ya denizle ikinize karşı mahçup oldum iyice :çok üzgünüm: nie bu kadar geciktiler acaba

gurbikk clinique glosslarını güle güle kullan bende mactan aldım bakalım ne zaman gelicekcokacimcoook
bide kapatıcı demişsin ben bu aralar niveanın concealarının methini çok duyuyorum sanırım ondan deneyecem şakkıdı

ve çikolatamm,,aldıklarının hepsiii çok güzellllllllll urban kalemlerden başka bi sitede buldummm 19 dolar sen ne kadar almıştın güzel dediysen güzeldir bebişim bende istiyorum:ecrin_bebek:

burdayım şekerr bu aralar yoğunum baya bi projemi bitirmekle meşgulum bitemedi bi türlü meret alışverişe vaktim kalmıyorrkötükedihüso

meryem canım bilmiyorum geçtiğimiz sayfalarda gördünmü mac göz kalemi aldım ben süpermiş gerçekten çok uzun süre kalıyor gözde sevdim bide yumuşacık ve simsiyah alırken endişeliydim akar diye ama boşaymış endişem,, tavsiye ediyorum canımkaydirigubbakcemile5

SABUNum canım ya siteleri denedim ilk ben hiç sorunsuz elimdeydi herşey tavsiye ettim bide size:çok üzgünüm: nie böyle olduki ya denizle ikinize karşı mahçup oldum iyice :çok üzgünüm: nie bu kadar geciktiler acaba

gurbikk clinique glosslarını güle güle kullan bende mactan aldım bakalım ne zaman gelicekcokacimcoook
bide kapatıcı demişsin ben bu aralar niveanın concealarının methini çok duyuyorum sanırım ondan deneyecem şakkıdı

ve çikolatamm,,aldıklarının hepsiii çok güzellllllllll urban kalemlerden başka bi sitede buldummm 19 dolar sen ne kadar almıştın güzel dediysen güzeldir bebişim bende istiyorum:ecrin_bebek:

burçincim nerelerdesin canım özledik . . .
mahçup olmak ne demek canım hiç olur mu öle şey şimdi everyday geldi benim kabuki allık fırçası istemiştim akşam foto eklerim . . .

hihoyyyt

everyday ki en çabuk gelen yerden 12 günde geldiyse che den gelecek olan 20 yi bulabilir canım belki bu aralar bi aksama oldu bahsettiğim gibi everyday bile 12 günde geldi 1 haftada gelirdi . . .

çaklitcim dediğin gibi yapmıştım ama nedense olmadı ya anlamadım bende sağol yardımın için
kızlar diğer şekil olmadı valla anca bu şekil göründü:KK43:
farlar bıdy shop golden rose ve flormar
rujlar ikisi alix avien ortadaki flormar
rimmel glam eyes maskara,flormar dipliner,body shop morrracon roseparfümve bagno di roma sabunlar ve bebaklar
ImageShack - Image Hosting :: dscf2878.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscf2881.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dscf2880m.jpg

canım hepsi çok güzell iyi gunlerde kullan:lepi:

bugun aldıklarım =)
dsc00114fts.jpg

vicks dudakları kalınlastırıyormus onun için aldım =)

evet tatlım ilk defa kullanıcam =)forumda okumustum dudakları dolgunlastırıyormus bilmıyorum ne kadar dogru kullanıp gorucem =)

bugün concealer hakkinda konu gecmisti

clinique (modeli hangisi bilemicem cok siviydi iste) mi yada estee dobble wear mi diye galiba
ilgimi cekti bende carsida bi denedim bir gözüme birini digerini öbürküne

sonuc nerdeyse ayni ama cliniquenin kapatma özelligi biraz daha iyi geldi bana

burda sunu söylemek isterimki benim göz altarim dogal olarak cok kara
clinique daha iyi olunca esteeyi sildim yerine kendi kullandigim ve cokda begendigim maybelline dream mousse concealerimi sürdüm karsilastirmak icin. veee o cok daha iyi kapatiyor ve siyat olarakda cok daha uygun

cok uzattim resimleri ekleyim

burda sag gözümde clinique sol gözümde birsey yok

dsc05480.jpg

burda sag gözümde tekrar clinique sol gözümde maybelline dream mousse concealer

dsc05481.jpg

umarim size bir fikir olmustur ama muhakkak kendinizde bir deneyin hangisi size daha iyi gelecek

Son düzenleme:
bende bugün bunlarıı aldımm nivea da %50 indirim varr ve iki ürün alana hediye vardı son koydugumu hediye verdiler..
14uc901.jpg

mhg8m1.jpg

9izfys.jpg

Çak güle güle keyifle kullan canım hepsi birbirinden şık görünüyor . . .

burcu nerede hakikaten :çok üzgünüm: benim che sparişi hala ulaşmadı elime ptt yede telefon ettim az önce baktılar ama henüz kendilerinde olmadığını söylediler 12 gün oldu :çok üzgünüm: gümrükte olabilirmiş oranın numarasını verdiler arayacağım bakalım . . .

Çak sen mail attın mı ?
Attıysan attığın formatı banada özelden gönderebilir misin a.s. bende che ye fatura numara kısmını kendiminkiyle değiştirip yolliim :çok üzgünüm:

senağlama

tamam canim yollayayim, sen de bana gumrugun numarasini verebilir misin?

gozume surup resmini koyucam kizlar cok tesekkurler hepinize =) herkes aldiklarini gule gule kullansin...

X