Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar teşekkürler paleti soranlar için indirimden aldım 15 küsürlü bişeydi indirimden aldım ve renk vermesine gelince tabiki koyu renkler daha çok gösteriyor kendini ne desem bilemedim bu fiyata alınabilir yapış yapış değil

L´oreal ColorAppeal Trio Far seti

Mahatten Parlatici "Highlighter"

ESPRIT Fondöten Fircasi

Max Factor Rimel "2000 Calorie"

Kas ve Kirpik Boyasi

hoşcakal..güle güle kullan aldıklarını...
kaş ve kirpik boyası nasıl kullanılıo nerde satılıo ne kdr ilk defa görüyorumm

choco çok güzeller özellikle farların güle güle kullan
hoşçokal senin farlarında çok güzel bu farların fiyatı ne kadar acaba iyi günlerde kullan
hindistancevizi sende aramıza hoşgeldin.

bide kızlar she ürünlerinden kardeşim istiyoda kadıköyde çarşısında she satan bi yer var mı?

Kızlarr Şeniz uzun süredir yoktum klinikte hasta peşinde asistan peşinde koşturmaktan bitkin düştüm senağlama ama baktım tüm sayfalara her zamanki gibi süpersiniz :asigim: çok güzel şeyler almışsınız güle güle kullanın bereketi bol olsunn :icecream:

ben de en son bunları aldımm

inglot far: zaten indirimdeydi :lepi:kahve-toprak tonlarında en sevdiğim renkler :icecream: daha da almayı düşünüyorum bunlardan
maybelline köpük fondöten: aslında estee den memnunum ama hiç köpük fondöten denememiştim öylesine denemek için aldım ama kesinlikle çok çok memnun kaldımm :asigim::asigim: ayrıca dokusu da çok hoş hihoyyyt

not: daliah canım o renk far tam olarak bu aldığım inglot far yerimseniben

Son düzenleme:
hoşcakal..güle güle kullan aldıklarını...
kaş ve kirpik boyası nasıl kullanılıo nerde satılıo ne kdr ilk defa görüyorumm

Canim, ben türkiye´de yasamiyorum..belki kas & kirpik boyasi orda hazir satilmazdir.! Kuaförde nasil kas kirpik boyaniyorsa..buda aynen ev icin olani!

kaydirigubbakcemile5

choco çok güzeller özellikle farların güle güle kullan
hoşçokal senin farlarında çok güzel bu farların fiyatı ne kadar acaba iyi günlerde kullan
hindistancevizi sende aramıza hoşgeldin.

sagol canim..! Farlarin tanesi 10,95 €

sadece kalem flormarın
aybikecim hayırlı olsun :ecrin_bebek:

tatlim cok güzel bunlar ya güle güle kullan
avonun kütiküll peeling i bendede var, ben pek begenmedim ya sen?

oooo bunlar cok güzel iyi günlerde kullan canim

ESPRIT Fondöten Fircasi

Kas ve Kirpik Boyasi

tatlim güle güle kullan su maxfactorun 2000 calori rimelini bende cok merak ediyorum ama bir türlü bulamiyorum ya-tatlicadiarzu-

aybikemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmdelikafadulden
hayirli olsun ay cok sevindim allah anali babali büyütsün insallah a

denizim yaa ürünlerin bugunde gelmedi sanırım. benim 21inde brigett'den siparişini verdiğim eyelinerim bugun geldi hiç beklemiyodum şaşırdım 24ünde kargoya verildi çünkü bayabaya hızlı ulaştı bu siparişim

diğeride body shoptan edt ilk sıktıgımda bayıldım kokusuna hemen aldım ama şimdi kokusunu sevmiyorum yinede çantada durması için ideal boy

ayyy unutuum bu arada cikolata,,semyıl,,hoşçakal ve jigsaw aldıklarınızı güle güle kullanın çok güzel duruyolar jigsaw canım farların rengi süper bayılıyorum o tonlara ama bana gitmiyor eminin sende çok güzel duruyodur
çikolata sende bu ara mor tonlarından gidiyosun şeker
:asigim:

canim ben gelicegine falan inanmiyorum... sikayet edicem az sonra bir cozum bulsun... gule gule kullan canim...

Huli ablacim tsk ederim. :1hug: evet ilarzunun farindan bende aldim : )

MaLibu tatLim fiyati € 13, 00 tl olarakta sanirim 30 mus..

sadece kalem flormarın
aybikecim hayırlı olsun :ecrin_bebek:

Çaklıt çikolata yine bayerdenmi çalıştın yerimseniben

ESPRIT Fondöten Fircasi

Kas ve Kirpik Boyasi

hoscakal loreal farların tonları çok hoş ayyy ne kadderdir onlar

JiGSaW canım bu inglot üçlüyü kaça aldın ve nerden
Ben bayerde bakmıştım ama görmedim bunlardan Kayfe tonu bende isterim

Hepinizi renk cümbüşlerinizi güle güle kullanın

Pekiii ben size pek yakında aldığım burberry the beat farfümümden söz etmişmiydim Kusur kalmasın Bilin haa onuda aldm ben Sevdim kokusunu ve aldım Beğenerekte kullanıyorum
Şuan 2 parfüm revaşta benim için Biri beat diğeri Amwayden almaya devam ettiğim Sun Dapples

Son düzenleme:

tatlimmmm cok güzeller güle güle kullan

hoscakal tatlim Almanya dami yasiyorsun? Evet ise MAxfactorun rimelini nerden aldin, ben araiyom bulamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…