Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
az once hem brigitte, hem strawberry'e birer siparis verdim... tez zamanda gelir umarim =)
sonunda benim de bir stila paletim olacak, cok mutluyum =)

hihoyyythihoyyyt güle güle kullan canım en kısa zamanda gelir inş..Şeniz

tez gelir insallah bu brcinnde bütün siteleri deniyor bizim icin cok iyi oluyor valla parfümler burda cok uygun benimde ihtiyacim var yorumlari alalim siparis ederiz hihoyyyt

inş. çabuk gelir huli ya çok merak ediyorum bendee:sm_cool:

merak etme cnm annen beğenmez ki o parfüm anne parfümü değil . . .
bildiğin şeker o şeker . . .

:asigim:

2.15 £ ödedin di mi kargoya brcmcmcm ?

yok yav beğensin beğenmezse benide etkiliyor:roflol:
şekerli vanilyalı kokulara bayılıyorum ben fragrancexten istediğimde angeldı onun kokusuna sevgilim hasta sırf o yüzzden aldım :asigim: o ne zaman gelicek acaba:çok üzgünüm:

kargoda sabuncum 2 küsüratlı bişeydi evet .2,15 yaa-da 2,35 hatırladığım her ürün başınada ekleniyor o fiyat CADIARZU

çok sağol sabuncum

peki bu sitelerden önerebileceğiniz peeling markası var mı akadaşlar cheepde ve frag. de ben bulamadım peeling

şunların şıklığına bakar mısınız tam kokişler için valla...
324850406044ae53fd72vu0.jpg

w500.png

LOUIS VUITTON LV

324850405018890ea375kq3.jpg

w500.png

GUCCI

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın 2 gündr yoktum uçmuş sayfalar
çikolatam ürünlerin harika rengarenk burçincm pudrayı beğenmedn mi fiyasko olmuş rimelin üzüldm yaa

brcmcmcm Britney Fantasy denedin mi o da müthiş şekerli bi kokuymuş ki bende çok severim şekerli kokuları . . .

che ye üye oldum zor tutuyorum kendimi spariş vermemek için ama yokkkkkk :çok üzgünüm: beklicem seni kokunun orjinalliğini deneyimlemeni . . .

:Saruboceq:

ben forumun bu sayfasını daha önce niye görmemişim..sayfalaın bir kısmını okudum ve bu sayede daha önce bilmediğim alışveriş sitelerinide öğrenmiş oldum bugün sipariş vercem brigittesten birde ebay'i öneririm burdanda çok alışveriş yaptım orjinal ve gayet kaliteliler hemde uygun fiyata..
bir ara bende aldıklarımın resimlerini çekip koycam, paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler:)

bekleris cnm seninde kozmetik malzemelrini biz aştık kendimizi burda sende katıl paralar kozmetiğe akıo bu topic te:KK70::KK70:

fondoten alcam ama karar veremiyorum guerlian kullanıyorum bitmek üzere çok uzun süre kullandım ama artık değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz estee, dior, lancome yada başka bir marka? birde transparan pudra hangi markada var?kullananlar memnunmu

bu parfüm sitesi de ne şimdi kim bulduysa bi adım öne çıksın:mymeka:
yahu hiç para biriktiremicemmi ben:sm_confused:
aqualine pink sugarı kullanan var mı mirek ettim bu kokuyu ?:jeyyar:

brcmcmcm Britney Fantasy denedin mi o da müthiş şekerli bi kokuymuş ki bende çok severim şekerli kokuları . . .

che ye üye oldum zor tutuyorum kendimi spariş vermemek için ama yokkkkkk :çok üzgünüm: beklicem seni kokunun orjinalliğini deneyimlemeni . . .

:Saruboceq:

britneyin şişesini çok beğenmiştim kokusunu hiç bilmiyorum diye almayıda düşünmedim yoksa fragrancexte bi ara çokçok düşmüştü fiyatı
şekerli dedin ya artık oda listemde sabunumkaydirigubbakcemile5

ben forumun bu sayfasını daha önce niye görmemişim..sayfalaın bir kısmını okudum ve bu sayede daha önce bilmediğim alışveriş sitelerinide öğrenmiş oldum bugün sipariş vercem brigittesten birde ebay'i öneririm burdanda çok alışveriş yaptım orjinal ve gayet kaliteliler hemde uygun fiyata..
bir ara bende aldıklarımın resimlerini çekip koycam, paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler:)

tatlım hoşgeldinnnn:1hug:

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın 2 gündr yoktum uçmuş sayfalar
çikolatam ürünlerin harika rengarenk burçincm pudrayı beğenmedn mi fiyasko olmuş rimelin üzüldm yaa

canım yaa çoğu kişi beğenmiş pudrayı ama ben nedense hiç sevemedim bi kere sürdükten onra müthiş cildimi gerdi ,kuruttu ki benim cildim karmadır kuru-yağlı değil:sm_confused: ben yüzüme sürdüğüm şeyi hissetmek istemiyorum sevmiyorum ağırlaşmaasını bu fazlasıyla ağırlaştı cildimde o yüzden bidaha kullanmam heralde :1no2:
rimelimide bugun geri gönderdim yenisini göndereceklermişbenneyaptımki

bu parfüm sitesi de ne şimdi kim bulduysa bi adım öne çıksın:mymeka:
yahu hiç para biriktiremicemmi ben:sm_confused:
aqualine pink sugarı kullanan var mı mirek ettim bu kokuyu ?:jeyyar:

aybikemmmm şekerşeker o kokuuu çokk şekerrrr:asigim:delikafadulden yazın biraz ağır kaçabilir ama kış için uygun
benim bu hafta gelir heralde parfümüm verin sizde sipariş :içelim:

sehnsucht06 cnm fondötende estee double wear ı tavsiye ederim burdada kullanıp memnun kalan arkadaş çok transparan pudrayı bilmiomr cnm ama:KK43:

burçin ben bi kaç gündür yoktum aydınlatırsan sevirim pudra ne
rimel e ne olmuşş??

tatlım pudra ve rimel rosensenin ürünleri çoğu forum üyesi rosensenin özellikle pudrası çok iyi diyincce bide rosense ürünlerinde indirim yapınca sipariş vermiştim. deneme imkanım yoktu burda o yüzden bilmeden etmeden aldım ama aldıgım ürünlerden(pudra,far,allık,rimel) memnun kalmadım far biraz idare eder o kadar :1closedeyes:
rimelde kuru ve fırçasız olarak geldi o yüzden onuda geri gönderdim bugun
bi kaç sayfa geride resimleri var canım :1hug:

Hoş geldin canım bu bahsettiğin sitelerden aldığın ürünleri paylaşırsan çok seviniriz tabi ki . . .
Senin gibi deneyimli arkadaşlar ne güzel . . .

tatlım hoşgeldinnnn:1hug:

hoşbulduk şekerimmhihoyyyt

sehnsucht06 cnm fondötende estee double wear ı tavsiye ederim burdada kullanıp memnun kalan arkadaş çok transparan pudrayı bilmiomr cnm ama:KK43:

teşekkür ederim canım herkes genelde onu tavsiye ediyor pudrasını kullandım çok güzel fondotenini kızkardeşim 1 kere kullandı sonrada kuaförde kaybettik dediler:eek:klava:...oda pek hatırlamıyo iyiydi işte diyo..bugün yarın alcam artık bişey..

Hoş geldin canım bu bahsettiğin sitelerden aldığın ürünleri paylaşırsan çok seviniriz tabi ki . . .
Senin gibi deneyimli arkadaşlar ne güzel . . .

esteenin kocaman bir setini almıştım bu gece resmini koyarım vakit bulursam malum sevgililer günüyerimseniben sonrada tahmin edin derim ne kadara aldım diye:jeyyar:

bu arada hepimizin sevgililer günü kutlu olsuunnn:içelim:

kizlar inglot markadan memnun musunuz?ben cok cahil kalmisim,nette arastirdim 5-6 tane var,biride türkiyede...ama ilk defa duydum...fiyatlar falan nasil?

X