Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Dün akşam bi erkek arkadaşım yüzünde pudraMSI bi şey var dedi İNANAMADIM hanımlar değiştirsem mi pudramı bilemedim nasılda memnundum oysa ki . . .

:uhm:senağlama:uhm:senağlama:uhm:

Kapatıcılığı başarılı fakat en azından erkeklerin anlayamayacağı bi ürün önerebilir misisniz ?
Gurbağı özellikle . . .

canım hangi pudrayi kullanıyordun?

canım hangi pudrayi kullanıyordun?

Pudra da sayılmaz Gurbağım Amway toz fondoten nasılda severek kullanırdım kapatıcılığı müthiş pürüssüzlüğü o biçim ama belli oluyomuş bak . . .
İŞTE BUNA DAYANAMAM . . .

senağlama

Önerebileceğin bi marka var mı marka-model ?
Teşekkürler . . .

Pudra da sayılmaz Gurbağım Amway toz fondoten nasılda severek kullanırdım kapatıcılığı müthiş pürüssüzlüğü o biçim ama belli oluyomuş bak . . .
İŞTE BUNA DAYANAMAM . . .

senağlama

Önerebileceğin bi marka var mı marka-model ?
Teşekkürler . . .

canım benim
pudra konusunda inan çok sıgım
ama şu var ki
sue devitt'in ve rosense'in pudralarını çok begeniyorum
rosense chanelden alıyor cunku kozmetik malzemelerin ham maddesini
dolayısı ile kadife gibi bir pudrasi var
bir de creme puff çok fazla rovasta
denedin mi hayatım?

Sabun canım max factor cream puff çok güzelmiş bende ondan alıcam
bi arkadaşım kullanıyodu hiç belli olmuyor ben anlamamıştım
kendi söylemişti yüzümde pudra var diye

canım benim
pudra konusunda inan çok sıgım
ama şu var ki
sue devitt'in ve rosense'in pudralarını çok begeniyorum
rosense chanelden alıyor cunku kozmetik malzemelerin ham maddesini
dolayısı ile kadife gibi bir pudrasi var
bir de creme puff çok fazla rovasta
denedin mi hayatım?

creme puff hangi markada ?

:uhm:

Sabun canım max factor cream puff çok güzelmiş bende ondan alıcam
bi arkadaşım kullanıyodu hiç belli olmuyor ben anlamamıştım
kendi söylemişti yüzümde pudra var diye

TEŞEKKÜRLER Hanımlar . . . puf u ve gül ü deniyeceğim . . .

sositosositosositosositosositosositosositososito

En deneyimli yerlerden aldım önerileri . . .
TEŞEKKÜRLER . . .

çubuk güle güle kullan kuzummmhihoyyythihoyyyt

yaaa bide rosense soktunuz aklıma öff hep gurbik in suçukötükedihüso bide onu deneyeyim bakalımsırnaşık şeysırnaşık şey

creme puff ablamda vardıı denemiştim ben de 2-3 kere güzel gibiydi ama uzun vadede kullanımını bilemem :1no2: rosense alacağım çok doğal duruyormuş hihoyyyt okuldan çıkıp da çok yorgun olmadığım bir gün olur umarım :çok üzgünüm: prenses e çok güveniyorum bu konudaa :1hug: bir de rosense nin köpük temizleyicisini uygulamışlardı bana cilt bakımında çook güzeldi alsam mı diyorum kaydirigubbakcemile2

max factor crem puff u bende kullandım çok memnundum şimdi kullandığım clinique den daha çok memnunum ama çünkü crem puff aynı zamanda fondöten pudra olduğundan biras yoğun geldi bana cnm

max factor crem puff u bende kullandım çok memnundum şimdi kullandığım clinique den daha çok memnunum ama çünkü crem puff aynı zamanda fondöten pudra olduğundan biras yoğun geldi bana cnm

evet canım kesinkilke katılıyorum o yüzden doğal duran istiyorum sanki fondöten sürmüş gibi olmuştu creme puff sengözlerimebaksanab

arkadaşlar merhaba...ben set şeklinde göz farı arıyorum...bir ara elite markada falan vardı....şöyle kalabalık bol seçenekli olanlardan ama bulamıyorum...yurt dışındayın buradada yok...kalitesiz ürünlerde var...bilgilerinizi paylaşırsanız çooooooook sevinirim

cnm pastel - goldenrose da böle paletler var ama daha ii markalar dersen estee lauderin ve lancome un farları harikadır

nur krp - canım tr de cecile pastel gibi markaların var paletleri gayette başarılı ama damlanın dediği gibi estee-- lancome gibi markalarında var ama daha pahalı tabi. bide inglot-- mac falanda orda vardır mutlaka ki çok güzel paletleri var kendin renklerini seçebiliyosun. ve buradan daha ucuzdur istersen bide oralara bakdelikafaduldendelikafadulden

yaff ikide bi rosense demeyin valla çıkıp alcam öff çok merak ettimkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

nur krp - canım tr de cecile pastel gibi markaların var paletleri gayette başarılı ama damlanın dediği gibi estee-- lancome gibi markalarında var ama daha pahalı tabi. bide inglot-- mac falanda orda vardır mutlaka ki çok güzel paletleri var kendin renklerini seçebiliyosun. ve buradan daha ucuzdur istersen bide oralara bakdelikafaduldendelikafadulden

teşekkür ederim burada lancome baktım yok dediler ama pastel markasını severim....ona bi bakayın netten

X