Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın kızlarrrrrr ayy ne çok ilerlemiş sayfalar sabah sabah başım döndü. herkes yenilerini gül güle kullansın.
kararsızım site hakkında soru sormuşsun daha ürünlerim gelmedi ama dün mail geldi kargoya verilmiş takip numarası olmadıgı için şimdi bakamıyorum nerelerde diye ama çok uzun sürmemesi gerekiyor ama bakalım ne zaman gelicek.
ürünler gerçekmi değilmi sorularına ise net bi cev veremiycem henüz gelmedi ama alışveriş yapanlar bir daha yapıyolar demekki memnunlar
mac bugune kadar hiç kullanmadım sitedekiler gerçkemi değilmi bilemem ama loreal makyaj ürünleri burdakilerden değişik falan denmiş sanırım amerikadakilerle aynıymış kapları rujları falan
neyse gelince görecez:)

bu arada bu da sue devittin fari
ay bittim senağlama

14642880_1.jpg

hiiiiiii bayıldııııııııımmmmm :1shok:
renklere bak yaaaaaaa harikaaaaaaaaaaaaaaa

günaydın kızlarrrrrr ayy ne çok ilerlemiş sayfalar sabah sabah başım döndü. herkes yenilerini gül güle kullansın.
kararsızım site hakkında soru sormuşsun daha ürünlerim gelmedi ama dün mail geldi kargoya verilmiş takip numarası olmadıgı için şimdi bakamıyorum nerelerde diye ama çok uzun sürmemesi gerekiyor ama bakalım ne zaman gelicek.
ürünler gerçekmi değilmi sorularına ise net bi cev veremiycem henüz gelmedi ama alışveriş yapanlar bir daha yapıyolar demekki memnunlar
mac bugune kadar hiç kullanmadım sitedekiler gerçkemi değilmi bilemem ama loreal makyaj ürünleri burdakilerden değişik falan denmiş sanırım amerikadakilerle aynıymış kapları rujları falan
neyse gelince görecez:)

tatlım bilgiler için cok tşk ederim ve senin kadar bende ürünlerini dörtgözle bekliyorum ve yorumlarınıda bolu küçük bir il olduğu için cok fazla çeşide ve markaya ulaşamıyorum ama site gerçekden güzel ve fiyatları uygun, sürekli avondan sipairş vermekden kurtulurum kaydirigubbakcemile2

img0480sv0.jpg

bourjois göz kalemi ve far
clinique göz makyajı temizleyicisi...
bende dün bunları aldım....herkes cicilerini ii günlerde kullansın....

yelizcm güle güle kullan cnm farın çok tatlı görünüo ne renk tam parlamış azcık bide nekdra aldn memnunmsn kullanımından fln

BİS NİRDEN ALICİZ PEKİ SOKTUN AKLIMIZA GURBİİİİ:d:d:d

krdi satiyodu canım :nazar:

img0480sv0.jpg

bourjois göz kalemi ve far
clinique göz makyajı temizleyicisi...
bende dün bunları aldım....herkes cicilerini ii günlerde kullansın....
yelizcim güle güle kullan cicilerini...
bourjois'un allıklarından alıp kullanamayanlardanım ben
inşallah sen fardan memnun kalırsın

*bourjois bonjur diye okunur kızlar kaydirigubbakcemile5

gurbaaa nie kullanamadn cnm allığı bende bitane denedim bayıldm almayı planlıorm bide krdi ne anlamadm ben:)

*bourjois bonjur diye okunur kızlar kaydirigubbakcemile5

ayy şunların ismini bi doğru okuyabilsek

başka bi forumda biride bourjois burjuva diye okunuyo demiştii kafamçokkarıştı

bide şu GIVENCH i ben hep givenşi diyodum o da JİVANŞİ diye okunuyomuş :roflol:

bişi değil rezil olcam mağazaya gidince :roflol:

X