Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar yine sayfalar almış başını gitmiş demothy bence şeftali tonlarını body shoptan bak çok güsel barbara bort hiç kullanmadm ama kıslar baya övüo bana kalsa cliniqueden al yıllarca kullan derim ama fiyat aralığın varmış en güselini bulursn umarım
almagesterim mavalayı ne kdra aldın ve nerden tatlımmm:)faydası olursa bende alimm
ben resmen alcak bişey bulamıorm yaa buara noldu bana bilmem:)

ay bana bi ara şey olmuştu, almak için kendimi zorluyodum resmen ama sonra bıraktım girmemeye başladım ihtiyaçlarım pıt pıt düküldü ortayakaydirigubbakcemile5 canım ben 32 ye aldım çilekte de 29 valla bekleyemedim 3 tl içindelikafadulden ben burdan yazacam size. ama şu var hemen sürdüm öle yağ gibi falan vıcık vıcık değil. hatta kaşlarımada sürdüm çok güzel bi yapısı var. şey gibiCADIARZUCADIARZU buldum hani şeffaf rimeller var ya onlar gibi kıvamı hiç öle sağa sola yapışmıyo:asigim:

almagester,aybike teşekkür ederim kızlar.
aybike ben de sürpriz olanı seviyorum ve genelde böyle oluyor zaten ama bu seti çok istiyordum bu ara, bu yüzden böyle oldu sevgililer günü hediyesi olsun dedim eşime

kızlar yatmaya gidiyordum sayfalara bir bakınıyım dedim yine dolmuş sayfalar.
Demoty bende barbara bortun da pastelinde allığı var ikiside çok güzel ama barbara bort bitkiselmiş bilgin olsun.Birde benim bildiğim bakırköy erkul kozmetik ve şirinevler süvari kozmetikte bulabilirsin.

kızlar bu ürün hakkında bilginiz varmı estee lauder BLUSH SUBTIL RENO PLEIN SOLEIL 24 ALLIK böyle yazıyor hmde 50 tl beni aydınlatırsanız sevinirim..

bide ınnova multi color-kit 12li far paletini kullanan varmı resmini bulamdım kızlar:asigim:

Kızlar ben bu gün kirpik kıvırıcı ve 2 adet fırça aldım
Fırçalardan çift taraflı1.si bir tarafı ruj bir tarafı far için
2.si bende bilmiyorumdelikafadulden
Onun fırçaları biraz daha büyük bi tarafı far fırçası şeklinde diğeri biraz verev
Bu güne kada rişimi hiç fırçlarla görmedimdi
Neysem şimdi fiyatlar ıçok cüzi Ama ben yinede bilmeden etmeyeceği fiyatlaramı almışımdır Sorayım bi size
Kıvırıcı 3,50
1. si 2,50
2. si 3
:uhm:

begendin mi canım

canım ben bu allığı sürekli alıyorum ve çok seviyorum hem renk açısından hemde dokusu açısından
rengide yüzüme çok gitti bide kalın bi yapısı yok
bazı allıklar sürünce kalın kalın duruyor çok kötü bir görüntü oluyor bu çok tatlı
yani illaki bulunur makyaj çantamda tavsiye ederim

cubugum deniycem :ecrin_bebek:
yalniz sana bi tavsiyem olucak;

sue devitt'in allıgını muhakkak edin
yok böyle bişi :lepi:

gurbikim bak allığın yüzmde olduğu bi foto koyuyorum
biraz kırptım fotoyu ama neyse :lepi:

gurbikim bak allığın yüzmde olduğu bi foto koyuyorum
biraz kırptım fotoyu ama neyse :lepi:

canikom nerden bulcam onu douglasta yada sevilde varmıı :uhm:

cubugum allık harikaa durmuş :1shok:
bayildim :lepi:

sue devitt'i ben amerikadan temin ettirmiştim Türkiye'de satişi yok sanirim bitanem
çilekte yada GGde bulabilirsin belki :çok üzgünüm:

cubugum allık harikaa durmuş :1shok:
bayildim :lepi:

sue devitt'i ben amerikadan temin ettirmiştim Türkiye'de satişi yok sanirim bitanem
çilekte yada GGde bulabilirsin belki :çok üzgünüm:

yaaa gerçekten beğendinmi gurbişimm
çok sevindim beğendiğine
ben böle yüzde çok abartı belli olan ben allığım diye bağıran allıkları sevmiyorum
böyle hafif ince dokulu ve doğal duranları çok seviyorum
bu allıkla kendimi çok iyi hissediyorum :lepi:
su sue devitte bi bakayım çileğeee nasıl bişimiş merak ettimm hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…