Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aybike busejik ikinizde aldıklarınızı güle güle kullanın hepsi çok güzel. ya ben lip balm lara bayılıyorum zaten öle minicik ufacık şeyleri çok seviyorumhihoyyyt off ya herşeyi yeni gördüm şu bilgisayara format atmak ömürümü yedikötükedihüso

tşk ederım cnm Şeniz ...bu tşk butonun kalkması kotu oldu :sm_confused:

aaa tadlim fotoların çıkmış delikafadulden
iyi günlerde kullan tatlım :1hug:
o maskeler ne maskesi ve cilt tipin ne tatlım Şeniz

aybikecim,tadlicim ve busecim güle güle kullanın canım aldıklarınızı.kızlar şu termal sudan memnun musunuz.eczanelerden bulabilir miyim ki bende merak ettım özendirdiniz haaaaasenağlama

aaa tadlim fotoların çıkmış delikafadulden
iyi günlerde kullan tatlım :1hug:
o maskeler ne maskesi ve cilt tipin ne tatlım Şeniz

daha guzelleri de senin olsun bebem:asigim:
onlar bildigimiz cildin kendini toparlamasi icin olan cilt maskelerinden benim cildim yagliya yakin karma cilt, biri karma ciltler icin olandan digeri de cildin nem kazanmasi icin...
Diger kirmizi kopukte sac masalarindan sacin yanmasini onlemek icin sac kopugu cokta ise yariyor,
aslinda iki resim eklemistim digeri cikmamis elif abla yarin el aticak...
Onlari da tanitiriz bi ara...yerimseniben

Son düzenleme:
aybikecim,tadlicim ve busecim güle güle kullanın canım aldıklarınızı.kızlar şu termal sudan memnun musunuz.eczanelerden bulabilir miyim ki bende merak ettım özendirdiniz haaaaasenağlama

canım ben cilt temizliğnden sonra sıkıyorum ay sanki cildimi besliyo gibi oluyorum daha bi duru oldu cildim. istersen deneme boyunu al eczaneden. zaten ucuz bişey.zaten cildin ihtiyaç duyduğu elementler var

canım ben cilt temizliğnden sonra sıkıyorum ay sanki cildimi besliyo gibi oluyorum daha bi duru oldu cildim. istersen deneme boyunu al eczaneden. zaten ucuz bişey.zaten cildin ihtiyaç duyduğu elementler var

teşekkür ederim canım zaman bulduğumda mutlaka bakacağım.çok merak ettım canımya.sağol canımmŞeniz....piloşum sen memnun kaldın mı canım:1hug:

benimkiler unutuldu :dilcikar: senağlama :roflol:
termal sudan ben çok memnunum canım, bulursun tatlım, bulunmicak birşey değil Şeniz

pilaoşum canım4-5 sayfa bakmıştım.ondan görmedim aldıklarını.güle güle kullan canım benım.senı asla unutmam ben Şeniz.almagester canım barbara bortun pudrasından memnun kalmıştım bende....sende güle güle kullannn canım farlar çok güsel...Şeniz
buarada ilarzu arkadaşımızda almış ciciler oda güle güle kullansın.pastel farlar çok güsel yarın çıkıcam mutlaka ama sabaha kadar net başındayım kalkamıyorum ya ben.çok hoş renkleriiii....
pastel far kullanan var mı başka memnun olan....ay yandı koçişim gene yaaaa paraları yicemmmkaydirigubbakcemile3 ne kadar kızlar bu termal su onuda sorayım barii

canım uriage için konuşuyroum;

50 ml 11 ytl
150 ml 21 ytl
300 ml 32-33 gibi birşeydi sanırım. Şeniz

(diğer markaların da hep bu civarlarda bildiğim kadarıyla cnm)

iyiymiş ya fiyatlar okadar çok değil.inş bulurum yaa...buarada bende yağ bezemı iğneyle delip çıkarmıştım yüzümdeydi gıcık olmuştum.iğneyi yakıp bida çıkmadı Allaha şükürrrdelikafadulden

teşekkür ederim canım a.s.

bugün aldıklarım

1201ll2.png

john frieda herzamanki şampuanım delikafadulden
body shop sıkılaştırıcı losyon (15inden sonra düzenli olarak kullanmaya başlicam a.s)

sampuanlarımız aynıymıs canım, gule gule kullan =)

pilaoşum canım4-5 sayfa bakmıştım.ondan görmedim aldıklarını.güle güle kullan canım benım.senı asla unutmam ben Şeniz.almagester canım barbara bortun pudrasından memnun kalmıştım bende....sende güle güle kullannn canım farlar çok güsel...Şeniz
buarada ilarzu arkadaşımızda almış ciciler oda güle güle kullansın.pastel farlar çok güsel yarın çıkıcam mutlaka ama sabaha kadar net başındayım kalkamıyorum ya ben.çok hoş renkleriiii....
pastel far kullanan var mı başka memnun olan....ay yandı koçişim gene yaaaa paraları yicemmmkaydirigubbakcemile3 ne kadar kızlar bu termal su onuda sorayım barii

bebeğim pastel almıştım geri iade ettim ben beğenmedim dalgalı yaptı yerine carminadan iki ürün alana o resimde çektiğim allık promosyondan geldiği için carmina aldım bende bi de bayağı ucuzmuş kız carmina ikilileri 10 ytl 30 ytl lik alışverişe allık hesiyesiydi ayrıca pastelde de iki ürün alana parlatıcı o ruju hediye ettiler bende iade ettim pastelleri ama ruju vermedikkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ayy anlamadılar çantamdaydı ama çıakrmadım anam o kadar para verdik o de bende kalsın dimi amaaa loreal de de iki rün alana bütük bi beyaz çanta hediye veriyorlardı çok pahalı geldi ancak 1 tanesini aldım ordaki mavili olan far çok güzel renklerine bayıldım canımmm ışık yansımalımıymış neymiş yanar döner hoş duruyo

pilarcım ilarzu herkes cicilerini güle güle kullansın kızlar guerlain petek allık istiyorum aranızda kullanan oldu mu
par040663biq9.jpg
[/URL]
w225.png
[/IMG]
öff bide strawberry siparişlerim hala gelmedi ya hüsranlamı sonuçlanıcak ne bu iş:KK43:
derinmor güvenilr bi site dimi kıslar alışveriş yapıodnz sanırım

teşekkür ederim tatlımmmm aybike sen de güle güle kullan canım bol süslü günler hepinize kızlarrr vlla ben kullanmadım canım yaa haberim yok ama guerlain in farı çıkkmış yaaa kelebekli aman allhım bayoldım bayıldımmm

Bunlar da dun ekleyemediklerim:lepi:

concealer in yanindaki eye make-up basis kullanisli aslinda ise yariyor,
beyaz minik tupteki fircali far hafif sivi sekilde ondan da gayet memnunum,
manhatten concealer eh fena degil idare ediyor yenisi icin arayistayim,
lacivert ojemden cok memnun kaldim tirnaklarima nazar boncugu yapiyorum:asigim:
kirmizi ojem de tam istedigim gibi:asigim:
eh bole iste:1rolleyes:

sl382569uo6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar da dun ekleyemediklerim:lepi:

concealer in yanindaki eye make-up basis kullanisli aslinda ise yariyor,
beyaz minik tupteki fircali far hafif sivi sekilde ondan da gayet memnunum,
manhatten concealer eh fena degil idare ediyor yenisi icin arayistayim,
lacivert ojemden cok memnun kaldim tirnaklarima nazar boncugu yapiyorum:asigim:
kirmizi ojem de tam istedigim gibi:asigim:
eh bole iste:1rolleyes:

sl382569uo6.jpg

resmi ben göremiom tatlım yaa sen görebiliyormusunnmirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör:
pilaaaarrrrr bu jhon frieda şampuan ne işe yarıyorrrr bna da bi deyin canım iyise alayım uzzatmaya çalışiim saçlarımı da kırılıyolar

tadlicim resim göremedim.ya baktım bugün pastel ürünlerini bulamadım.içimde kaldı yaaa.
bende cecile far paleti aldım kahve ve acık tonları olan...

X