Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chocolastar cnm lancome allığın ne renk tam belli olmuo bide nasıl memnunmusn kalıcımı fln bide kaş numara yazabilrsen sevinirim tatım cicilerin harikaaa buarada ii günlerde kullan

canım allıgım gayet kalıcı cok memnunum hafif de sedefli gibi, ben bulabildiğim en açık tonunu aldım, tenim açık renk olduğu için pespembe yapmasın diye. numarası 26 galiba, biraz silinmiş, okuyamadım iyi.

Blush Subtil Highlighter ( Gentle & Long Lasting Powder Blusher ) - # 001 Highlighting Rose - Lancome - Cosmetics & Make Up - StrawberryNET.com bu olması lazım canım.

ankaradaki arkadaşlarla hep aynı parfümerilerden alışveriş yapıyoruz ha..nasıl karşılaşmadık bunca zaman anlamadım...
neyseki ben sadece ykm de değil gittiğim her parfümeride kazıklandığımı hissediyorum...
özdemir parfümeri metronun altında...
ykm girişinden girin hemen sola dönüp direk gidin görürsünüz zaten...
ayhanlar kozmetik var kumrular sokakta..
aldo dan hiç bişi almam insanın suratına mal mal bakıyolar.
ucuz bişi alırsanız surat yapıyolar ilgilenmiyolar v.s.
onur çarşısının içinde pino parfümeri var neyseki orayı buldum..
uygun fiyatları huriye diye bir arkadaşım var parfümleri alırken arkadaş olduk daha doğrusu bir sürü hediye verdi bana.hiç bir yerde öyle ilgi görmedim.tamam 300 ytl alışveriş yaptım ama ykm dende 500 le çıktığım zamanlarda olmadı değil...
yedirmeyin kendinizi kızlar.

burçincim teşekkür ederim yazmışsn yorumlarını buarada clinique setten bende sipariş ettim inş. güzeldir.kıslar bu siparişlerde adresi bulamazlarsa noluo arıolar mı postaneden alın fln die
chocolastarcım bende merak ediorm lancome allığı en kısa zamanda deniycem teşekkürler
almagestercm bu anlattığın mineral ürün davası nerde var öle ben anlamadım strawda fln mı yani

Son düzenleme:
dila valla haklısın hep aynı yerden alıyoruz :roflol: bi gün yakama takcam ben almagester diye tanırız birbirmizidelikafadulden

damlasss kuzucum şimdi ben sınava gider. akşama anlatırım sana bolca mineral olayını :1hug:

beni hemen tanırsınız arko krem almaya girerim 300 tl lik alışveriş yapar çıkarım sonra bi kaldırıma oturup ben naptım diye düşünürüm ama aldıklarımı asla geri virmemmmmm.

Allağım şanssızlığa bak yaa. ruj paletini sepete koy dedim stok yok dedi yaaa.kaldırın şu resim die mail atasım geldi. alamadım gene yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:a015:
damlasım gülegüle kullan. büyük ihtimalle senin postaneye gitmen gerek ben aramıyolar die biliyorum

bide kızlar aymari.diye bi site buldum. daha önce duyan yada alışveriş yapan oldumu. kozetikürünü var sırf ve kaliteli ürünler. acaba güvenilir bi sitemi:uhm:

kızlar mineral makyaj malzemelerini nerden alıyorsunuz. büyük eczanelerde falan oluyomu yardım ederseniz sevinirim

ayrıca bunlarda benim en son aldıklarım aslında bayağı oldu alalı ama şimdi koyabildim.yeni the body shoptan da yeni şeyler aldım nlarıda en kısa zamanda koyarım.ayrıca body shop un matlaştırıcı nemlendiricisini pilarda görüp bende aldım çok memnun kaldım.

kızlar kozmetik manyağımıyım neyim delikafadulden böyle resimlere bakarken bile seviyorum ürünleri .. bebek sever gibi :roflol::roflol::roflol:

bide kızlar aymari.diye bi site buldum. daha önce duyan yada alışveriş yapan oldumu. kozetikürünü var sırf ve kaliteli ürünler. acaba güvenilir bi sitemi:uhm:[/QUOTE]

ben daha bir hafta önce alışveriş yaptım o siteden.ağzım biraz yandığı için iyice baktım,araştırdım.ilk deneme için 50 tl lik bir alışverişim oldu.üç gün tedarik sürecinde dedi.sonra ben dördüncü gün mail attım hala gelmedi diye.aynı anda kargoya verdiler ve korgoyuda takip etme sanşınız var.çok memnun kaldım.ama ya çok sinir bozucu şu internet alışverişleri.ellerinde yoksa bi sorun çıkarsa bilmem anlayışlı davranırlarmı.ama yine alcek olsam sanırım aymariden alırım.kısmet artık....

beni hemen tanırsınız arko krem almaya girerim 300 tl lik alışveriş yapar çıkarım sonra bi kaldırıma oturup ben naptım diye düşünürüm ama aldıklarımı asla geri virmemmmmm.

ay cnm iyiki sende bi 300tllik alışveriş yapmışsın her msjında bi 300 yazıyorsunlülülülülülü

ben daha bir hafta önce alışveriş yaptım o siteden.ağzım biraz yandığı için iyice baktım,araştırdım.ilk deneme için 50 tl lik bir alışverişim oldu.üç gün tedarik sürecinde dedi.sonra ben dördüncü gün mail attım hala gelmedi diye.aynı anda kargoya verdiler ve korgoyuda takip etme sanşınız var.çok memnun kaldım.ama ya çok sinir bozucu şu internet alışverişleri.ellerinde yoksa bi sorun çıkarsa bilmem anlayışlı davranırlarmı.ama yine alcek olsam sanırım aymariden alırım.kısmet artık....[/QUOTE]

almak isteyipte bulamadığım bikaç ürünü buldum sanırım bende sipariş vericem.iletişim bilgilerini falan vermişler ama sabit telefonları falan yok sadece adres olunca ne biliyim güvenemedim işte. baştan ufak bişey alıp deneyelim bakalıma.s.

ya eveettt aynene bu rengi isteyecektim çok güzel :asigim:dediğin gibi araştırıp beğenirsem sipariş vercem
pilarcım sağol:1hug: çok tatlısın ya sen olmasan biz napardıka.s.

canım sağol rengi açık görünüyor allığın gerçekten bakalım nasıl duracak yüzümüzde
sen ruj paletinden isteyememişin kalmamış diyosun üzüldüm:1no2: çünkü ben o paleti bayılarak istedim çok güzel görünüyor keşke sanada kalsaymış kismet olmamış yerimseniben
rica etsem bu strawdaki sipariş takibini anlatırmısın 9 ocakta kargoya verildi 7-10 günde gelir diyoda starw da ptt den nasıl baklıyor

strawberryeden mail gelir sipariş gönderildi diye. o mailde order no yazar. o numarayı strwberry anasayfada sipariş takip kutucuguna yazınca. kargonun posta numarası çıkıyor o numarayla pttden bakıyorum canım. ptt anasayfada var kayıtlı posta takibi diye ordan bakabilirsin türkiyeye giriş yaptıgında takip edebiliyosun canım

tamam canım dediklerini yaptım ben önceden sipariş numarasını ptt ye yazıyodum:mymeka: oyüzden olmuyomuş daha benim sipariş türkiyeye giriş yapmmaış herhalde birşey çıkmadı
sağol yardımların içinŞeniz

bugün pinoya gittim, işte aldıklarımmm delikafadulden

sonunda benim de beyu allığım olduu :)
fırça artnet, hiç beğenmedim açıkçası yaa, hem tüyü dökülüyor ki yeni aldım bide :S hem de sert gibi, bodyshopla kıyaslanamaz bence. :1ninca: ama büyüklük bakımından tam istediğim gibi.
pastel far alcaktım almagestercığımın tavsiyesiyle, kadın tutturdu maybelline diye, ondan aldım bende, sonra da pastel alırım artık sırnaşık şey siyah mat farım yoktu, tamamlandım sositososito
golden rose un ojelerine bayılıyorum delikafadulden

bu da allığımın doğru çıkmış rengi, bayıldım aşık oldum, öldüm bittim. -tatlicadiarzu-

pilarcım güle güle kullan allığına bayıldım resmen çok güzel rengi:asigim:ya önceden allıkları sevmezdim son günlerde bir allık merakı sardı beni pilarcım no.sunu rica etsem

ben de dün akşam barbara bort un allığını aldım ama senin allığa bayıldım yaaaa yaarın ben de alayım biri beni durdursunnn kozmetik müptelası oldumm yaakafamçokkarıştı

pilar güle gle kullan bende bayıldım allığına ama farında çpk güzel görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…