Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dilaaaao bodyshimmer nerden buldun şeker yaaa ne güzelbişeydir o:asigim:
bende istiyorummm:icecream:

canım ya parfümeriden aldım öyle kaliteli bişi değil ama çok tatlı gerçekten yazın bronzlaşınzca süper oluyo hem ferahlatıyo hemde göründüğü kadar ışıltı vermiyo çok doğal duruyo...

DİLAA
ürünlerin süperrr bayıldımm güle güle kullan
pilarr nerdesin kız kaçırmazdın sen
kaydirigubbakcemile

haa bu arada kapatıcı alacaksanız ve uygun bişi arıyorsanız lorealin resimde görünen kapatıcısını mutlaka tavsiye ederim size harika bişi...
diorumdan vazgeçmem tabi...ama daha uygun fiyata bunu alabilirsiniz başkasına bakmayın.

DİLAA
ürünlerin süperrr bayıldımm güle güle kullan
pilarr nerdesin kız kaçırmazdın sen
kaydirigubbakcemile

sorma ya inekliyorum sabahtan beri, şimdi bi bakiyim dedim de çıkçam yine senağlama
dila cım güle güle kullan canım da, böyle 3lü 5li çekeceğine tüm ürünlerini birlikte çekip makyaj ürünleri başlığımıza eklesen yerimseniben Şeniz

Bunlarda benden kızlar:

Midnight poison parfüm Dior vazgeçilmezim tam kış parfümü:asigim:

2 adet golden rose ultra diamonds lipgloss 102( şeftali rengi) ve 107( kahve lila pembe karışımı süper renk)

pur blanca cilt yumuşatıcısı avon

golden rose terracota glittering far 220 numara( Mürdüm kahve tonlarında)

dila canım merak ettim bu pastelin kapatıcısı kalıcı deride mi kırışıklığa yol açıyo yoksa yoğunluğundan dolayı göz altlarını kırışık gibi mi gösteriyo çünkü bende bir ara kullandım şimdi göz altlarımda hafif çizgiler var acaba bu kapatıcımı yaptı.

kızlar pastel in gözaltı kapatıcılarını kullanmayın derim ben dila ya katılıyorum.

göz altlarını kurutuyor çizgileri belirginleştiriyor yani o kutusuna aldanmayın ne stick kapatıcısını ne de magic touch olan farlı kapatıcısını kullanmayın

kızlar bodyshoptan ürün siparişi telefonla veriliyormuş sanırım.ödeme nasıl yapılıyor peki bileniniz var mı?

kızlar bu fondoteni kullanan varmı aranızda bir fikir verebilirsiniz belki yada bunun dışında fondoten önerisi almak istiyorum.fotodaki bana çok kullanışlı gibi geldi ama marka hakkında pek bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.özellikle pilarcığım sen tüm markaları iyi tanıyosun yardm edersen sevinirim.

Son düzenleme:
cnm bu markayı diilde ben merak edip avonun fırçalı fondötenini almıştım çok kullanışsız cnm tavsiye etmem ben

bende hepsibenimolsun.com a baktım ama kargo parasıda var pekde güvenilir gelmedi

canım fondoten kullanmıyorum dolayısıyla hakkında çok yorum yapamicam. ama fırçalı olmasıyla ilgili,mesala YSL nin bir fondoteni var fırçalı ve çokk beğeniliyor, ayrıca makyözler de fırçayla uygulayın diyor. eğer fırçası sert değilse kullanım açısından sorun olcağını sanmam ben. bence sevile git, de ki 'ben bunu almayı düşünüyorum, yüzüme uygulayabilir misiniz', kararını ona göre ver a.s.

hepsibenimolsun güvenilir bir sitedir, alışveriş yapan çok kişi tanıyorum, hiçbir sorun yaşamadılar. yerimseniben

Ne güzel bir topikmiş burası böyle
Bir arkadaşım sormuş body shop ürünleri netten alınır mı diye
hemen girdim sitesine çünkü ben bu ürünlerin çok iyi olduğunu duymuştum.
Fakat yaşadığım şehirde bu ürünler satılmıyor malesef.
Netten alınabiliyormuş ve kargo eve teslim ediyormuş.
Kullanıp memnun kaldığınız ürünler var mı?
Ben özellikle c vitaminli kremleri ve moıse tuere ürünlerinden almak istiyorum.
Makyaj mlz.ürünleri içinde kullanıp memnun kalan varsa lütfen bilgi verirse sevinirim.
Teşekkürler

astraea güle güle kullan canım bende çok severim yeşili:içelim:

bunlarda benim aldıklarımkaydirigubbakcemile2

bu hediye :asigim:

bunlarda kendime kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…