Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Balm ürünleri eğlenceli olduğu için sanırım çekiyor insanı.. Renkleri de harika.. Ben nude tonlarda makyaj yaptığım için renkli farlar pek kullanmıyorum. Ama hoşuma gidiyor başkalarında cesur renkler..

Renklilere de yönelmelisin bence.insanı canlandırıyor
Kapalı olduğum için abes durabilir, cesaret edemem :) Ama bayanlar arasında yapılabilir tabi :) Kendimi biraz geliştirmem lazım makyaj konusunda.. Nude renkleri uygulama fazla deneyim gerektirmiyor çünkü hata belli etmiyor ama koyu renkleri uygulamak biraz deneyim ister zannediyorum ki..

Hmm tamam o zaman.
Ben Türk youtuberların makyaj yapma videolarını izledim bolca.baya şey öğrendim.tavsiye ederim. Tabi internet kotanın da yüksek olmasi hayrına:))

Hmm tamam o zaman.
Ben Türk youtuberların makyaj yapma videolarını izledim bolca.baya şey öğrendim.tavsiye ederim. Tabi internet kotanın da yüksek olmasi hayrına:))
Evet ben de sürekli izliyorum ama malzeme eksiklerim var tam uygulayamıyorum, yine de az da olsa geliştirdim kendimi eskiye nazaran :)

Anladım ne kadara aldınız acaba ? Ve nasıl kapatıcılığı acaba benim natural bir göz altım yokta genetik morlukla mevcut sizce kapatır mı ?

Ben indirimdeyken 3-4 TL gibi komik bir fiyata almıştım açıkçası :)
Normal fiyatı da en fazla 7 TL'dir.
Cildinizle göz altınız arasında ton farkı çok fazla mı?
Benim de morluk epey var göz altımda gözlük kullandığım için.
Aslında kapatıcılığını sevdim ben ama şöyle bir sorun yaşadım.
Krem şeklinde olduğu için birikme yaptı.
Benim soğuk havada çok fazla gözüm akar o yüzden benim için uygun gelmedi
Şuan Essence'in far bazını göz altıma da uyguluyorum.
Ya da stick kapatıcı kullanıyorum öyle daha iyi oluyor.

Evet eşitsizlik var yani mor baya tenim 1 numaraysa göz altlarım 3 numara yani .
Fiyatı cidden komikmiş
Ben bb veya fondoten kullanırsam göz altlarıma far uyguladığım fırçayla transparan pudra uyguluyorum sadece göz altlarıma baya duruyor , göz yapım nedeniyle göz altlarım da çizgiler oluyor çok gülmekten de kaynaklı, zaten nemsizlik var göz altlarım da pütürlenme yapıyordu bir ara iyi bir nemlendirme ile oda geçti .
ama bu son aldığım fondoten aşırı beğendim ben yağlı cilde sahibim baya durdu göz altı ve cildimde tavsiye ederim.
Bunu bir deneyeceğim yarın , İzmir kemer altında varmış mağazası gideceğim bakalım, çok teşekkür ederim bilgiler için

Ne varmış Kemeraltında :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…