Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlarda benım bugün aldıklarım:))
Flormar yüz kremi(kuru ve hassas ciltler için), flormar göz kremi, flormar always in shape highlighter 02 numarası beyazmsı, pembemsi bi rengi var, pastel 104 numara oje(ankarada aramadığım yer kalmamıştı), ve tabi ki her zaman kullanıp bitirdiğim ve kurtarıcı ürünüm olan mac beguile kaş rimeli sanırım 3.şişesini alıyorum :KK70:
image.jpeg

Flormar yüz kremi(kuru ve hassas ciltler için), flormar göz kremi, flormar always in shape highlighter 02 numarası beyazmsı, pembemsi bi rengi var, pastel 104 numara oje(ankarada aramadığım yer kalmamıştı), ve tabi ki her zaman kullanıp bitirdiğim ve kurtarıcı ürünüm olan mac beguile kaş rimeli sanırım 3.şişesini alıyorum :KK70:
Eki Görüntüle 1711995
Güle güle kullan hepsini kuzum:KK19:

Ayyy kendimi gördümmm resmen :KK70::KK70: ahanda bende nasıl olsa düşecek bunların etiket fiyatı değildir diye doldurdum o gün kasa bir kal geldi anlatamam :KK70: ama bana ders oldu bir daha sormadan doldurmam öyle..:KK12:
Ya hiç sorma Janna :) Birde fiyatlara hiç dikkat etmedim nasılsa yüzde elli indirim var diye ama kasadaki miktarı duyunca ben şok ben iptal :))
Fişi inceledikten sonra anladım olayı. Fiyatları şişirmişler sonra yüzde elli indirim yapıyoruz diye bize kakalamaya çalışıyorlar. Tamam hak yiyemem indirim var ama yüzde ellilik bir indirim değil. dediğim gibi normalde gratisten alacağın fiyattan yüzde yirmi indirimli bir fiyata verdiler.
Kandırmazsın bizi gratis
xenforo-smilies-kk01.gif

Ya hiç sorma Janna :) Birde fiyatlara hiç dikkat etmedim nasılsa yüzde elli indirim var diye ama kasadaki miktarı duyunca ben şok ben iptal :))
Fişi inceledikten sonra anladım olayı. Fiyatları şişirmişler sonra yüzde elli indirim yapıyoruz diye bize kakalamaya çalışıyorlar. Tamam hak yiyemem indirim var ama yüzde ellilik bir indirim değil. dediğim gibi normalde gratisten alacağın fiyattan yüzde yirmi indirimli bir fiyata verdiler.
Kandırmazsın bizi gratis
xenforo-smilies-kk01.gif
Aynen öylee bir daha kanmam asla :KK12::KK12:

Bende hemen fişi incelemiştim :KK53:

Mesela ara ara watsons yapıyor yok maskaralrda %40 falan hiç almıyorum şişirip indiriyolar güya.:KK30:

Eki Görüntüle 1711995
Canım kaş rimelini nerelerden bulabiliyorsun benim bulunduğum yerde rastlmadım hiç,netten sipariş edilebilicek bi yer varmıo_O

ben aldıklarımın ne olduğunu yazmıyormuşum ya:)
bugün ekleyeyim ne olduklarını.
h&m hghlıghter palette. 3 tonlu bir aydınlatıcı.
buraya uğrayınca makyaj kolleksiyonlarına bakayım dedim. biliyorsunuz h&m makyaj koll.nunu yeniledi. iyide yapmış.
çok güzel ürünleri var.
uygunda fiyatları.
swissco ultımate detangling saç fırçası.
şu meshur fırçanın dupe ı.
tanglee teezer saç fırçasının yani..

birebir aynı diyorlar. fiyat farkı uçurum tabi onla. bu şok edici fiyata satılıyor.
ve avonun yüz el ve vücut kremi.cocoa butter rıch cream.
inanılmaz çikolata kokusu. buram buram çikolata kokuyor. birde kalıcı.vede yumuşacık yapıyor elleri.
bayıldım.
garnierin küçük boy makyaj temizleme suyu.
bundan memnuum. büyüğünü bitirdimdi. ellde 2 tane başka marka var. bunuda öylesine aldım.

lwe petıt marseillıas ,2 banyo duş jeli. ki bu marka feci methediliyor. deneyelim bakalım.:)

blistex lip bam.
kış geldimi benim dudaklar feci kurur. gece kullandım. oldukça başarılı. yumaşacık yaptı dudaklarımı. renksiz olmasını tercih ettim. evde falan kullanmak için.

,
bu herkesin öve öve bitiremediği color tattoo 24hr ,ün efsane rengi, 35 on and on bronze' ı sonunda aldım.
hep aklımda, ama hepte unutuyordum.
dün bağdat caddesine inince gratisten alıverdim.
ve en son gratisten bu cüzdanı aldım.
ne zamandan beri bol kart koyma yeri olan bir cüzdan arayışındaydım.
sonunda bunu bulunca evrekaa dedim ve kaptım. çok kullanışlı çok gözlü. daha ne olsun:).

bundan sonra aldıklarımı bu şekilde yazayım dedim. çünkü diğer türlü sadece fotoğrafla ne markası nede ne olduğu anlaşılmıyordu. benden bu kadar . sadece bugünlük tabi:)

12373197_1658830741025751_4859848447422955440_n.jpg

image.jpeg image.jpeg
Batiste kuru şampuan aldım, saçlarım çabuk yağlanıyor ve birazda dip kısmına hacim vermek amaçlı.

Benefit watt's up aydınlatıcı aldım aslında the balm mary lou kullanıyordum ama kırıldı ve seyehat ettiğim zamanlar malesef yanımda taşıyamıyorum artık onunla vedalaşma vaktim gelmişti. Ve bunu ancak ondan daha iyi bir ürünle yapabilirdim.:))

Yves rocherden de bu minik vanilya parfümünü aldım 12 lira civarına düşmüştü, şampuanı da hediye ettiler neden ettiler bi fikrim yok:)) 12 liraya şampuan ve parfüm almış oldum :p bu arada yves rocherin sampuanlarını cok seviyorum çünkü duş aldıktan sonra kafamda kaşıntı yapmayan tek şampuan bu marka.

Juicy Couture Viva la Juicy Gold Couture parfüm. Karamel, vanilyalı azcıkta meyveli bir koku. Çok ağır ve bunaltıcı değil hatta çoğu karamel vanilyalı parfüme göre fresh diyebilirim. Victoria secret'ın sexy little things noir tease parfümünü andırıyor ama bence ondan daha güzel.
Artık alışveriş yapmamam lazım biri beni durdursuuunnnn:mad:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1715155 Eki Görüntüle 1715156
Batiste kuru şampuan aldım, saçlarım çabuk yağlanıyor ve birazda dip kısmına hacim vermek amaçlı.

Benefit watt's up aydınlatıcı aldım aslında the balm mary lou kullanıyordum ama kırıldı ve seyehat ettiğim zamanlar malesef yanımda taşıyamıyorum artık onunla vedalaşma vaktim gelmişti. Ve bunu ancak ondan daha iyi bir ürünle yapabilirdim.:))

Yves rocherden de bu minik vanilya parfümünü aldım 12 lira civarına düşmüştü, şampuanı da hediye ettiler neden ettiler bi fikrim yok:)) 12 liraya şampuan ve parfüm almış oldum :p bu arada yves rocherin sampuanlarını cok seviyorum çünkü duş aldıktan sonra kafamda kaşıntı yapmayan tek şampuan bu marka.

Juicy Couture Viva la Juicy Gold Couture parfüm. Karamel, vanilyalı azcıkta meyveli bir koku. Çok ağır ve bunaltıcı değil hatta çoğu karamel vanilyalı parfüme göre fresh diyebilirim. Victoria secret'ın sexy little things noir tease parfümünü andırıyor ama bence ondan daha güzel.
Artık alışveriş yapmamam lazım biri beni durdursuuunnnn:mad:
Güle güle kullan canım parfümü beğendiğine sevindim,ben yılbaşına yakın coşarım artık:KK70: liste yapıyorum alacaklarımı:p

Bunlarda benim geçen ay aldığım ürünler ben hep oriflame kullanıyorum çok memnunum eyeliner mascarası falan süper...:) parfümleride harika kokuyor kızlar :21:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    82,8 KB · Görüntüleme: 123
X