Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Ben de seninle aynı durumdayım. Görev yaptığım yerde gratis, watsons gibi yerler yok.
Gittigidiyor'daki yüksek puanlı satıcılardan da alabilirsin. Zaten ürünün eline ulaşmadan paran karşı tarafa ödenmiyor. Ürünü onaylaman lazım ödeme yapılması için.
O yüzden rahatça alabilirsin. Çok güvenli. Ama indirim günlerindeki fiyatla satılmıyor tabii.
Ben ve arkadaşlarım alışveriş için interneti kullanıyoruz bu yüzden.
Ama onu da yapmam dersen bekle. Her zaman indirimleri oluyor.
Bu tatilde denk gelmezse başka bahara alırsın.
Ayrıca o renklere benzer başka farlara da bakabilirsin geçici olarak.
Benim arkadaşım da the balm ürünlerini istetmişti tanıdığı birinden ama tükenmişti maalesef.
Getirtemedi bu yüzden.

Canım ben de sürekli internetten alışveriş yapıyorum, başka yolu yok burda bir şeyler almanın.. Esaretteyim sanki burda, hiç mi bir şey olmaz ya.. İndirimi bekleyip kardeşime aldırıcam sanırım o far paletlerini..

Benim yaşadığım yerde birçok kozmetik dükkanı var aslında. O yüzden takmıyorum sanırım çok. İlla ki istediğimi buluyorum, markası istediğim gibi olmasa da.
Ama gratis ve watsons çok özlenen yerler tabii.
En güzeli öyle yapmak.
Neyse ki gidiciyiz buralardan. O yüzden çok üzülmeyelim. =)
Tatilde alışverişin dibine vururuz inşallah. =)

bugün rossmandan aldıklarım 25 tl üzerine diadermin 6 tl.ydi,catrice den bikaç ürün alınca far ve rujuda hediye verdiler okypete canım farların pigmentasyonları güzelmiş beğendim canım,ilk defa deneyeceğim bu markayı bakalım güzele benziyor,highligther ını çok beğendim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…