Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ordakiler orijinaller de ben ucuza getireyim demiştim.gerçi ucuz da olmadı:KK57:
Bende n11 den aldım fırçalarımı piyasa fiyatına göre çok daha ucuzlardı ve orjinal ürün geldi bana satıcının profiline dikkat etmek lazım zaten ben aldıktan sonra pahalanmıştı ben bi sorun yaşamadım

Bende n11 den aldım fırçalarımı piyasa fiyatına göre çok daha ucuzlardı ve orjinal ürün geldi bana satıcının profiline dikkat etmek lazım zaten ben aldıktan sonra pahalanmıştı ben bi sorun yaşamadım
Profile baktım ama dikkatlice incelemedim.Lakin bir sorun yok gözüküyordu.iyi bir ders oldu bana.siteye şikayet ettim geçen hafta.ama dönen olmadı henüz.

Profile baktım ama dikkatlice incelemedim.Lakin bir sorun yok gözüküyordu.iyi bir ders oldu bana.siteye şikayet ettim geçen hafta.ama dönen olmadı henüz.
Canım o iş bitmiş ne yazıkki bi daha dönen olmaz bence çünkü bu tür sitelerde satış sonrası müşteri memnuniyetine verilen önem sıfır ne yazıkki,geçmiş olsun

image.jpeg
Sonunda noel serisi geldii ve hemen kaptımm:) 3 al 2 öde vardı.

Bu ne?ne işe yarıyor?nerden aldın?
İçerisinde sıvı olan şişeler parfüm.. Vücut spreyi diye geciyor ama parfüm gibi kalıcılar. Diğeri de vücut losyonu.
Bath&body works magazasından aldım. İstanbul ve Ankara da magazaları var. Eğer şehrinde yoksa mağazaları arayıp telefonla sipariş verebiliyorsun.

İçerisinde sıvı olan şişeler parfüm.. Vücut spreyi diye geciyor ama parfüm gibi kalıcılar. Diğeri de vücut losyonu.
Bath&body works magazasından aldım. İstanbul ve Ankara da magazaları var. Eğer şehrinde yoksa mağazaları arayıp telefonla sipariş verebiliyorsun.
Hımmm güzeeeel.Teşekkürler canımm :*

Kızlar bişi soracağım, The Balm'ın nude tude ve nude dude paletleri gratiste indirime girince fiyatı en fazla kaça kadar düşüyor?

Al al.24 Kasım Öğretmenler Gününde indirim olur mutlaka.:))
Yarıyıl tatiline kadar almam mümkün değil :KK43: Etrafımda hiiiiç gratis ya da benzeri bir yer yok, onu geçtim kozmetik satan bir yer yok, görev yerimdeyim. Belki birine aldırırım ama bu fırsatı kaçırmamam lazım.

Yarıyıl tatiline kadar almam mümkün değil :KK43: Etrafımda hiiiiç gratis ya da benzeri bir yer yok, onu geçtim kozmetik satan bir yer yok, görev yerimdeyim. Belki birine aldırırım ama bu fırsatı kaçırmamam lazım.
Ah canıııım :/ aldır birine.kargolasın sana :)) bekleme o kadar.2-3 tane k adar da far ve karıştırma fırcası aldır.youtube tan makyaj videoları izle ve uygula.:))

X