Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
20151029_184342.jpg bugün gratisten aldıklarım resim ne yazıkki böyle eklendi organics şampuan b vitaminlisini kullanıyordum birde bunu denemek istedim,real techniques sünger bunu da kullanıyorum indirim olunca yedeklemek istedim çok memnunum bu süngerden fondoten uygulaması harika,syoss keratinli saç spreyi 20151029_184455.jpg bunları da migrostan almıştım bir alana bir bedavaydı bu sefer gratis yada watsonstan makyaj malzemesi almak istemedim ama güzel indirimler var ay sonuna kadar

image.jpeg
Bunlarda benım indirim ganimetlerim.. Burt's bees ballı lip balm 5 liraya geldi :)) watsons kartımda 5 lira puan vardı ve birde ekstra lipbalmlarda indirim vardı. Bende hemen birtane kaptım. Gerçekten cok güzel bir lipbalm. Özellikle benım gibi mat rujlardan vazgecemiyorsanız ve dudaklarınız cok kuruysa mutlaka bundan alın cünkü rujun altına sürebiliyorsunuz belli olmuyor. Ve en güzel özelliği de kullandıkça o çatlak görüntüyü yok ediyor + tamamen doğal.
Hask coconut monoi oil şampuan ve saç kremi aldım gratiste %40 indirim vardı. Cook memnunum ben bu seriden herhalde benı tanıyan herkes bilir yorumlarımı:)) indirim görünce dayanamadım ve aldım.
Bu aralar alışverişi fazla kaçırınca biten nashi argan yağımı bu ay tekrar alamayacağım icin beni bütçe olarak zorlamayacak ve en az onun kadar etkili bulduğum tek uygun saç bakım yağı tabi ki elseve aldım:)
Birde himalaya herbals aydınlatıcı&beyazlatıcı yüz yıkama jeli aldım, sanırım bu indirimde değildi ama bu markanın ürünleri aşırı övülüyordu. Benimde hali hazırda bir temizleyicim yokken deneyim dedim:)

Eki Görüntüle 1672293
Bunlarda benım indirim ganimetlerim.. Burt's bees ballı lip balm 5 liraya geldi :)) watsons kartımda 5 lira puan vardı ve birde ekstra lipbalmlarda indirim vardı. Bende hemen birtane kaptım. Gerçekten cok güzel bir lipbalm. Özellikle benım gibi mat rujlardan vazgecemiyorsanız ve dudaklarınız cok kuruysa mutlaka bundan alın cünkü rujun altına sürebiliyorsunuz belli olmuyor. Ve en güzel özelliği de kullandıkça o çatlak görüntüyü yok ediyor + tamamen doğal.
Hask coconut monoi oil şampuan ve saç kremi aldım gratiste %40 indirim vardı. Cook memnunum ben bu seriden herhalde benı tanıyan herkes bilir yorumlarımı:)) indirim görünce dayanamadım ve aldım.
Bu aralar alışverişi fazla kaçırınca biten nashi argan yağımı bu ay tekrar alamayacağım icin beni bütçe olarak zorlamayacak ve en az onun kadar etkili bulduğum tek uygun saç bakım yağı tabi ki elseve aldım:)
Birde himalaya herbals aydınlatıcı&beyazlatıcı yüz yıkama jeli aldım, sanırım bu indirimde değildi ama bu markanın ürünleri aşırı övülüyordu. Benimde hali hazırda bir temizleyicim yokken deneyim dedim:)
Güle güle kullan canım,himalayanın yüz yıkama köpüğünü kullanıyorum paraben,sülfat yok memnunum içeriği temiz hiç olmazsa

Güle güle kullan canım,himalayanın yüz yıkama köpüğünü kullanıyorum paraben,sülfat yok memnunum içeriği temiz hiç olmazsa
Dün yıkadım cok memnun kaldım canım cok güzel temizliyor ve köpürüyor jel olmasına rağmen. Bayıldım ben hatta şimdiye kadar işte bu diyebileceğim bir yüz yıkama jeli bulamamıştım sanırım artık var:)

redist keratin yağı aldım en son.
saçımın bu yağı hemen çekmesini çok sevdim.
hiç ağırlık yapmıyor. yapıştırmıyor.
yağlı bırakmıyor. umarım uzun süreli kullanımda da memnun kalırım. =)

Redist-Keratin-Oil-100ml.jpg

WP_20151102_006.jpg
WP_20151102_007.jpg

Bende en sonunda nude far paletime kavuştum. Ne zaman gitsem bitiyorlar hatunlar ama indirim sonrası gidince bulabildim ek olarak nude ruj 535 aldım pastelin.daha önce 537 vardı o biraz daha turuncumsu. İndirim gününde de Kate Moss 42 numara ve Maybelline the one by one rimeli aldım.

unuttuklarım vardır aslında. gözüme çarpan yeni aldıklarımı ekledim. fırçalarım tamamlandı. real.t. süngerinide aldım. yinede aklımda beauty blender var onuda aldımmı bu iş biter. bunlarun dışında eskilerde var.
far için karıştırma fırçaları,alık fırçalarım vs... yeter gari diyorum fırça olayına:)
12096375_1649220265320132_857651947074037343_n (1).jpg
12189688_1649220335320125_7145665503795334246_n (1).jpg
12193582_1649220131986812_5919445161482922077_n (1).jpg
12208707_1649220358653456_4060470139421284633_n (1).jpg

unuttuklarım vardır aslında. gözüme çarpan yeni aldıklarımı ekledim. fırçalarım tamamlandı. real.t. süngerinide aldım. yinede aklımda beauty blender var onuda aldımmı bu iş biter. bunlarun dışında eskilerde var.
far için karıştırma fırçaları,alık fırçalarım vs... yeter gari diyorum fırça olayına:)
Eki Görüntüle 1675664 Eki Görüntüle 1675665 Eki Görüntüle 1675666 Eki Görüntüle 1675667
Kız hepsi senin mi diyesim geldiiii :KK45: çok güzeller cicilerin.gule güle kullan.beuty blander ı almam gerektiğine karar verdim artık.kıyıcam paraya.en son yives roche almıştım.flormarınkinden farklı çıkmadı.halbuki o kadar da övülüyor.bulucam diye canım çikmıstı.

Kız hepsi senin mi diyesim geldiiii :KK45: çok güzeller cicilerin.gule güle kullan.beuty blander ı almam gerektiğine karar verdim artık.kıyıcam paraya.en son yives roche almıştım.flormarınkinden farklı çıkmadı.halbuki o kadar da övülüyor.bulucam diye canım çikmıstı.
teşekkürler hepsi benim:)
. aldıklarımı koyamamıştım. hepsini topluca koydum
bugün watsonstan beauty blender' ıda almış bulunmaktayım,
yanınada iki far fırçası daha ekledim. ee bunları alınca süngerleri fırçaları yıkamak içinde bebe şampuanınıda aldım.az kalmıştı çünkü
12190934_1649283495313809_9124024411957009030_n (1).jpg

Son düzenleme:
bunu aldım makyaj temizleyici olarak. çok övülüyordu ama ben süper bulamadım ne yazık ki.
göz makyajımı tamamen temizleyemedi. göz makyajını yoğun yapmayanlar için çok iyi bir ürün.
P9170109.jpg

teşekkürler hepsi benim:)
. aldıklarımı koyamamıştım. hepsini topluca koydum
bugün watsonstan beauty blender' ıda almış bulunmaktayım,
yanınada iki far fırçası daha ekledim. ee bunları alınca süngerleri fırçaları yıkamak içinde bebe şampuanınıda aldım.az kalmıştı çünkü
Eki Görüntüle 1676130
Hiç indirime de girmiyor b.blender.ya da ben görmedim.ama alıcam.karar verdim.fırçaları neye sürtuyorsun temizlensin diye?dün yeni süngerimi bir türlü tem8zleyemedim elimle.gerçi bir şeye sürterek silme olayı fırçalar için geçerli.ben silikon fırın eldivenine sürtüyorum.bu işin orijinali çok pahalı.eldiven de aynı işi görüyor.:)
Sıvı el sabunu kullanıyorum ben temizlerken.

Hiç indirime de girmiyor b.blender.ya da ben görmedim.ama alıcam.karar verdim.fırçaları neye sürtuyorsun temizlensin diye?dün yeni süngerimi bir türlü tem8zleyemedim elimle.gerçi bir şeye sürterek silme olayı fırçalar için geçerli.ben silikon fırın eldivenine sürtüyorum.bu işin orijinali çok pahalı.eldiven de aynı işi görüyor.:)
Sıvı el sabunu kullanıyorum ben temizlerken.
valla ben çeşmede bebe şampuanuyla yıkıyorum. maalesef beauty blenderı hiç indirimde yakalamadım ben. aldım artık. 49 liraydı

Son düzenleme:
X