Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Watsons alışverişi diadermine de indirim vardı. Ruj yine stokladım ve tabi ki her alışverişimin vazgeçilmezi oje.

flormar M110 terracota far
art-net fondöten fırçası
color tatoo bronz olanından
2 adet note far 05-07 numaralı
essence'ten taupe renkli bir far
flormar yeşil jel eyeliner
rimmel london'ın tekli farlarından yine ismi taupe lı bişey
watsons'ta satılan 16 lı far ve 2 li allık paleti ve katlanma bölgesine far uygulamak için far fırçası
catherine arley nude serisi 05 numaralı ruju ve cahterine arley 7 'li far paleti
pastelin sitesinden makyaj bazı ve pudra ayrıca yine pastelin kaş kiti
aliexpressten makyaj fırça seti (henüz elime ulaşmadı)
nyc color bb pudrası (berbat)
ojeler bakım ürünleri hariç son bir ayda aldıklarımş taupe renkli farlara zaafım var gördükçe alıyorum.
pastelin kontür kiti ve nude far paletini kozmetik harcamamı kısıtlamak için almamıştım ama şimdi yazınca aldıklarımı kendimi kısmadığımı farkettim oldum

sahi birde catharine arley'in matte serisinden 05 numaralı ruju aldım müthiş dişlere bulaşmayan ve beyaz gösteren bir ruj matlığı güzel dudakları kurutmuyor

Edit: pardon başlık resimliymiş ben sadece yazdım, eve gidince foto çekip eklerim kusura bakmayın farketmedim

Son düzenleme:
son aldığım fotoğraftaki pembe olanlar pek memnun edici değil ama daha öncesinde 10'lu fırça seti aldım çoğu youtuberda olan fırçalardan çok memnun kaldım, sigma fırçalarımla aynı kalitede nerdeyse kesinlikle kıl dökmüyorlar şimdi 2 fırça siparişi daha verdim bence fırçaya çok para dökmeye gerek yok aliaxpressteki güvenilir satıcılardan almanı tavsiye ederim

o memnun kaldığım dediğin fırçaların resmini atabilir miisn acaba?
yada hangi satıcıdan falan aldığını özelden söyler misin?

Mac velvet teddy ruj sonunda kavuştumm
Mac select cover up kapatıcı
Mac pro longwear waterproof kaş rimeli(bu sefer kaş rimelinde değişiklik yaptım artık diğer klasik kaş rimeli beguile rengi bana cok koyu gelmeye baslamıştı eh en acık rengi o olunca bende pro long wear waterproof olan rimelini tercih ettim. Klasik olanı gibi yoğun renk vermesede rengi kaşlarıma güzzel uydu fırçasıda daha kücük kullanıslı)

flormar puffy eye shadow 01 lily fields 5 TL
Flormar colorliner eyeliner 01 V for victory, 03 Olive branch, 04 Flower Guitar tanesi 5 TL
Ju-di kaş farı 8 TL
Flormar matte terrecotta eye shadow M103 15 TL
aliexpressten aldığım bbkrem-fondöten fırçalarım
göz fırçasını sosyete pazarından aldım gayet güzel çıktı 5 TL

Ben bu siteyi çok merak ediyorum. Güvenilir mi? Kaç günde geldi siparişiniz?

ben güvenilir buluyorum şuana kadar aldığım bütün ürünler geldi bir tanesi hariç eğer erken davransaydım onunda para iadesini alabilirdim ben farkedene kadar açık anlaşmazlık bildirim süresi dolmuştu, üç hafta içinde geliyor genelde ama bazen 10 günde de geldiği oldu

Sonunda alışveriş yaptımm

mufe ultra hd fondöten
vaseline cacoa butter
body shop karma ciltler icin ionik kil maskesi
gliss sıvı saç kremi
john frieda koyu sarı saçlar icin nemlendirici şampuan(sırf icinde bal, yulaf ve jojoba yağı var diye merak edip aldım bakalım nasılmış)
eklips makyaj süngeri

Son düzenleme:
Ya bunlarin hepsini ben de kullanmistim=D makyaj sungeri gratisten dimi? kedim parcalamisti cok uzulmustum=))

Ya bunlarin hepsini ben de kullanmistim=D makyaj sungeri gratisten dimi? kedim parcalamisti cok uzulmustum=))

Evet gratisten :) Herkes cok övüyordu ve ucuzdu bende aldım.
Gliss sıvı saç kremı zaten her zaman kullandıgım favorim.. Vaseline cocoa butter da öyle .
Mufe ultra hd 'den de ne kadar memnun kaldığımı başlıkta belirtmiştim :)
Bugün body shop'un yüz maskesini de denedim ve bayıldım! Biraz fazla yakıyor beklerken ama yıkadıktan sonraki sonuç muhteşem. Favorilerim arasına girebilir.
Şuan aralarından denemediğim tek ürün john frieda koyu sarı saçlar için nemlendirici şampuan.
Ondan da memnun kalırım gibime geliyor:) John frieda'nın şampuanlarını seviyorum genelde.

Body shop'un o yosunlu serisi bana iyi gelmemisti, maskesi ve serum gibi biseyi vardi bende, cok hassaslastirmisti cildimi=( Bu arada sen soyledikten sonra fondotenime bi sans daha verdim, havalar serinledi diye mi bilmem daha iyi duruyor sanki simdi=)

Evet bende onu söyelecektim, cildi hassas olanlar bu maskeyı sakın kullanmasın.
Neyse ki benim cildim hassas değil o yüzden memnun kaldım.
Mufe ultra hd candır ya. Aldığım günden beri elim hep ona gidiyor.
Yapısı bana çok hafif geldi kullandığım diğer fondötenlerden sonra.

bende dün aldiklarimi paylasayim dedim. sanirim siteye ilk kez bi Foto yüklüyorum. (Profil resim haric)

lancome - Serum
isadora - dörtlü far
bordo ruj
dudak kalemi
chanel - asansörlü koyu kahve göz kalemi
chanel - Eyeliner
collistar - allik

hediye ceklerim vardi onlarla aldim - insanin cebinden para cikmayinca almasi daha zevkli oluyor ama bu seferde sanirim sacma sapan seyler aldim tam ne eksik oldugunu bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…